Autor Tema: Black Summer  (Posjeta: 3808 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Black Summer
« : 21.03.2019. 03:00:02 »

Opis:
Radnja serije odvija se u prvim, mračnim, danima zombi apokalipse. U seriji pratimo Rouz, majku otrgnutu od svoje ćerke, koja kreće na opasno putovanje da je pronađe. Zajedno sa njom putuje mala grupa američkih izbjeglica, te svi zajedno moraju da pronađu snage u sebi kako bi pronašli svoje voljene. Ali da bi Rouz i njen hrabri tim preživeli ovaj novi neprijateljski svet, moraće doneti brutalne odluke da se bore sa zombijima i međusobno.

Žanr: akcija, drama, horor
Kanal: Netflix
Godina proizvodnje: 2019.
Glavne uloge: Jaime King, Justin Chu Cary, Kelsey Flower, Gwynyth Walsh, Christine Lee


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 11.04.2019. 13:47:04 maksi »

Offline zvoneM

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Black Summer
« Odgovor #1 : 15.04.2019. 01:22:35 »
Ne mogu ne konstatirati da sam iznenađen da nema apsolutno nikakvih reakcija na inicijalni post. Izgleda kako je bolno i dugotrajno umiranje The Walking Deada uništilo entuzijazam za zombie tematikom, no ovo je, nakon odgledane tri epizode, izvanredno. Da mi je netko prije rekao da Asylum može isproducirati ovako nešto.....   :o
E da...  i hvala za prevode!   drinks

Offline valkanela

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 100
  • Spol: Muški
Odg: Black Summer
« Odgovor #2 : 15.04.2019. 23:13:25 »
S moje strane, nema na čemu. U svezi glede komentara, serija me pošteno raspizdila, znači da je dobra. Inače, kod nekih serija, drugi dan nemam pojma o čemu se uopće radilo. S nestrpljenjem iščekujem davatelje ocjena, npr. 6/10 i sl. ;-)
Hejteri će da hejtuju... ;-)

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Black Summer
« Odgovor #3 : 16.04.2019. 00:26:23 »
Zahvaljujem na prevodima valka,bacam se na gledanje  :sef:

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Black Summer
« Odgovor #4 : 17.04.2019. 05:10:17 »
Hvala i od mene, a serija je odlična. Ne znam zašto na iMDB-u ima 6.5/10. :ceska:
Top mi je kad se podele u dve grupe, pa obe priče prikažu. Čekamo sezonu 2! 8)

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Black Summer
« Odgovor #5 : 21.04.2019. 13:43:52 »
Brate serija ne zaslužuje ni 6. Klasično niskobudzetno sranje bez ikakvih uzbudjenja.

TWD je i dalje nakon svega bez premca u ovom zanru a jedino sto jos valja je korejski Kingdom.

Offline milanperky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Odg: Black Summer
« Odgovor #6 : 21.05.2019. 02:19:03 »
Serija ocajna ocena 2- i to je mnogo. Ja sam odustao i ne preporucujem nikom da se zamara ovom serijom.  :no-no

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Black Summer
« Odgovor #7 : 01.11.2019. 10:31:48 »
Dobra prva sezona, bilo je nekih napetih trenutaka. Svi glavni glumci su dobri, nema nikog iritantnog. Malo mi je nezgodno ono nelinearno pripovijedanje, mislim da nije potrebno za ovakav tip serije, ali ne smeta toliko. Ni ovdje nitko nijednom zombije nije nazvao zombijima.
Jedina epizoda koja mi nije legla je zadnja kada se približavaju stadionu. Loše režiran sukob. Puca se na sve strane, gotovo nitko ne pogiba. Svi se kreću ko muve bez glave...
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Black Summer
« Odgovor #9 : 21.11.2019. 16:01:36 »
Obnovljeno za drugu sezonu.