Autor Tema: When in Rome (2002)  (Posjeta: 1043 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5746
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
When in Rome (2002)
« : 27.02.2019. 18:25:48 »

Opis:
Charlie i Leila Hunter (A. i M.-K. Olsen), sestre blizanke iz Los Angelesa, stižu u Rim u sklopu međunarodnog programa zapošljavanja mladih. Zajedno s još nekoliko vršnjaka s raznih strana svijeta (Njemačka, Japan, Italija...) rade u velikom poduzeću čiji je vlasnik Derek Hammond (J. Stone), a kadrovske poslove vodi Enrico Tortoni (M. Patresi). Tortoni je strog i nemilosrdan, svaku grešku vidi, a okupljena mladež, ponesena ljepotama Rima, slobodom i simpatijama, lako gubi koncentraciju na zadatke. Među prvima za otpuštanje su Charlie i Leila, no prije nego što krenu na aerodom i vrate se kući, napokon upoznaju glasovitog Hammonda, i to na samoj fontani Di Trevi. Hammond, koji je prije više godina i sam u Rim došao kao student, počeo je tako što je zaželio želju, ubacio novčić u fontanu i - doživio da mu se san ostvari. Zato razumije sestre Hunter, ne dopušta da se vrate kući, nego ih poziva da provedu nekoliko dana u njegovoj kući na moru, zajedno s njihovom lijepom voditeljicom, koja je Hammondova stara simpatija...

Izvor: mojtv.hr

Žanr: komedija, obiteljski
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 94 min
Režija: Steve Purcell
Scenario: Michael Swerdlick
Uloge: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Leslie Danon, Julian Stone, Michelangelo Tommaso, Ilenia Lazzarin, Archie Kao, Valentina Mattolini, Derek Lee Nixon, Matt Patresi, Alberto Bognanni, Paolo Scarfò, Maddalena Mosca, Bob Corna, Vittorio Duse

IMDb

« Zadnja izmjena: 28.02.2019. 08:57:18 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.