Autor Tema: Chasing Liberty (2004)  (Posjeta: 999 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5746
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Chasing Liberty (2004)
« : 05.02.2019. 17:47:55 »

Opis:
U svakoj obitelji postoji buntovnik pa čak i u prvoj američkoj obitelji. Anna Foster (Mandy Moore) nikada nije živjela normalnim životom. Iako samo osamnaestogodišnjakinja, ona je najzaštićenija djevojka u Americi, zbog toga što je kći američkog predsjednika. Frustrirana zbog prevelike briga svoga oca Jamesa Fostera (Mark Harmon), Anna uspije s njim postići kompromis: samo je dva agenta smiju pratiti na koncert u Pragu. Kada dozna da je otac izigrao njezino povjerenje i njihov dogovor, Anna odluči pobjeći sa zgodnim fotografom Benom Calderom (Matthew Goode), na kojega je nabasala izvan kluba. Njih dvoje kreću na zajednički put Europom, planirajući stići do Berlina. Anna Benu nije ni pomislila reći tko je, ali još je važnije da ni on njoj nije otkrio svoje pravo lice. Naime, i Ben je jedan od agenata Annina oca, koji je dobio zadatak nadziranja nestašne Anne, ni ne sluteći da će se u tu vrckavu djevojku na posljetku uistinu zaljubiti.

Izvor: mojtv.hr

Žanr: komedija, romantika
Zemlja: SAD, UK
Jezik: engleski, francuski, njemački, hebrejski, talijanski, španjolski
Trajanje: 101 min
Režija: Andy Cadiff
Scenario: Derek Guiley, David Schneiderman
Uloge: Mandy Moore, Stark Sands, Tony Jayawardena, Jeremy Piven, Annabella Sciorra, Briony Glassco, Lily Tello, Tyla Barnfield, Sam Ellis, Terence Maynard, Mark Harmon, Lewis Hancock, Garrick Hagon, Zac Benoir, Jan Goodman

IMDb

« Zadnja izmjena: 06.02.2019. 09:15:48 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.