Autor Tema: De Dag  (Posjeta: 5247 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doba

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
De Dag
« : 04.02.2019. 09:54:03 »

Opis:
24 sata i dva kuta viđenja, osnova su ovog belgijskog trilera. Jednog ranog jutra, Brugges je zaprepašten početkom talačke krize u podružnici Fides Banke. Tim pregovarača i policija, pokušavaju udruženim snagama privesti slučaj bezbolnom kraju, ali situacija im izmiče iz ruku. Kako dan napreduje, mnoge komplikacije otkrivaju intrigu koja će dovesti do dramatičnog raspleta.

Međunarodni naziv: The Day
Žanr: akcija, kriminalistički, drama, triler
Mreža: VIER
Godina: 2018.
Glumci: Jeroen Perceval, Liesa Van der Aa, Sophie Decleir

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.02.2019. 10:29:47 maksi »

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: De Dag
« Odgovor #1 : 04.02.2019. 11:48:57 »
Ovo mi se bas gledalo. hvala doba! Smajlicvece Smajlicvece

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: De Dag
« Odgovor #2 : 04.02.2019. 22:11:02 »
Skidam da vidim kakva je, ako je verovati oceni na IMDb onda bi trebalo da je dobra...
Hvala doba! :rose:

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #3 : 05.02.2019. 15:18:52 »
Jel zna netko gdje bi mogao nači snimku u 1080p ili 720p bez zaljepljenih titlova?

Offline PedjaCh

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 115
Odg: De Dag
« Odgovor #4 : 05.02.2019. 17:47:40 »
I meni treba link...
Skinuo sam dobar 720p HEVC snimak cele prve sezone, ali imaju zalepljene titlove sa OGROMNIM slovima... Baš nerviraju, čak i mene ćorusa

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: De Dag
« Odgovor #5 : 07.02.2019. 05:46:47 »
Pa postavite titl background, imaju to BS i Pot player.
Ja sam tako rešio taj problem. drinks

Offline lakipingvin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: De Dag
« Odgovor #6 : 07.02.2019. 12:44:59 »
I meni treba link...
Skinuo sam dobar 720p HEVC snimak cele prve sezone, ali imaju zalepljene titlove sa OGROMNIM slovima... Baš nerviraju, čak i mene ćorusa

ja bi isto link na "normalne" torrente. ne uspijevam naći, samo prve 4 epizode?
:)

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #7 : 08.02.2019. 14:04:26 »
Ako nekome bude pomoglo, nakon duge potrage našao sam snimak u 720p kvaliteti bez zaljepljenih tilova na jednoj francuskoj stranici yggtorrent. Nakon sto se registrirate na tu stranicu upisete u trazilicu the day i svaka epizoda je dostupna, npr. ime prve je:THE.DAY.S01E01.FRENCH.720P.HDTV.X264-SH0W. Problem je jedino sto je sinkronizirano na francuski,a kako mrzim sinkonizacije preko mkvtoolnixa sam izbacio francuski zvuk sa snimke i ubacio nizozemski zvuk iz verzije The.Day.NL.AAC.EN.SUB.MPEG4.x264.WEBRIP.[MPup] . Zvuk pase savreno bez kasnjenja, i hr titlovi isto tako. Na jednoj stranici mi je neki nizozemac rekao da navodno na stranici extremetorrents ima snimki u 1080p bez hc titlova,al tamo se nisam uspio registrirati jer je potrebna pozivnica. Sav ovaj trud je zbog toga sto su mi oni ogromni zuti titlovi kvarili dozivljaj i sto mi se serija stvarno sviđa. Nakon odgledane pilot epizode privukla me za ekran.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: De Dag
« Odgovor #8 : 08.02.2019. 20:29:04 »
Ja sam pronasao ovo:

The Day S01E01 720p HDTV x264-CBFM

Language........ English

Sad valjda je to to.. jer i imds stoji od ove serije..

Offline LaoCe

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: De Dag
« Odgovor #9 : 09.02.2019. 10:14:29 »
Ako nekome bude pomoglo, nakon duge potrage našao sam snimak u 720p kvaliteti bez zaljepljenih tilova na jednoj francuskoj stranici yggtorrent. Nakon sto se registrirate na tu stranicu upisete u trazilicu the day i svaka epizoda je dostupna, npr. ime prve je:THE.DAY.S01E01.FRENCH.720P.HDTV.X264-SH0W. Problem je jedino sto je sinkronizirano na francuski,a kako mrzim sinkonizacije preko mkvtoolnixa sam izbacio francuski zvuk sa snimke i ubacio nizozemski zvuk iz verzije The.Day.NL.AAC.EN.SUB.MPEG4.x264.WEBRIP.[MPup] . Zvuk pase savreno bez kasnjenja, i hr titlovi isto tako. Na jednoj stranici mi je neki nizozemac rekao da navodno na stranici extremetorrents ima snimki u 1080p bez hc titlova,al tamo se nisam uspio registrirati jer je potrebna pozivnica. Sav ovaj trud je zbog toga sto su mi oni ogromni zuti titlovi kvarili dozivljaj i sto mi se serija stvarno sviđa. Nakon odgledane pilot epizode privukla me za ekran.

Legenda si, isto to sam i ja uradio iz istog razloga koji si naveo.  rofl

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #10 : 09.02.2019. 13:18:40 »
Ja sam pronasao ovo:

The Day S01E01 720p HDTV x264-CBFM

Language........ English

Sad valjda je to to.. jer i imds stoji od ove serije..
To je ta serija, na nizozemskom iliti flamanskom je De Dag, na eng. The Day. Ta verzija koju si naveo isto ima žuti titl zaljepljen. Ako ti ne smeta uživaj!

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #11 : 09.02.2019. 13:26:10 »
Ako nekome bude pomoglo, nakon duge potrage našao sam snimak u 720p kvaliteti bez zaljepljenih tilova na jednoj francuskoj stranici yggtorrent. Nakon sto se registrirate na tu stranicu upisete u trazilicu the day i svaka epizoda je dostupna, npr. ime prve je:THE.DAY.S01E01.FRENCH.720P.HDTV.X264-SH0W. Problem je jedino sto je sinkronizirano na francuski,a kako mrzim sinkonizacije preko mkvtoolnixa sam izbacio francuski zvuk sa snimke i ubacio nizozemski zvuk iz verzije The.Day.NL.AAC.EN.SUB.MPEG4.x264.WEBRIP.[MPup] . Zvuk pase savreno bez kasnjenja, i hr titlovi isto tako. Na jednoj stranici mi je neki nizozemac rekao da navodno na stranici extremetorrents ima snimki u 1080p bez hc titlova,al tamo se nisam uspio registrirati jer je potrebna pozivnica. Sav ovaj trud je zbog toga sto su mi oni ogromni zuti titlovi kvarili dozivljaj i sto mi se serija stvarno sviđa. Nakon odgledane pilot epizode privukla me za ekran.

Legenda si, isto to sam i ja uradio iz istog razloga koji si naveo.  rofl
Probao sam isprve gledati sa zaljepljenim titlovima, ali kad to gledaš na televizoru vece dijagonale onda je još gore. rofl
« Zadnja izmjena: 09.02.2019. 13:27:55 ARIAN585 »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: De Dag
« Odgovor #12 : 09.02.2019. 13:30:44 »
Odete na stranicu televizije koja je emitovala seriju, registracija, ako neće sa jDownloader programom da izvuče snimak, onda probati sa GemistDownloader. Ceo serijal dostupan na stranici od TV kuće. Izvuče snimak bez titlova i u visokoj rezoluciji. Sad ne znam koliko će dugo biti na stranici TV kuće i u toj njihovoj medioteci.
iShare, noProfit


Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #13 : 09.02.2019. 13:39:47 »
Veliko hvala dobi na titlovima. clapp

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #14 : 09.02.2019. 13:40:40 »
Odete na stranicu televizije koja je emitovala seriju, registracija, ako neće sa jDownloader programom da izvuče snimak, onda probati sa GemistDownloader. Ceo serijal dostupan na stranici od TV kuće. Izvuče snimak bez titlova i u visokoj rezoluciji. Sad ne znam koliko će dugo biti na stranici TV kuće i u toj njihovoj medioteci.
Hvala ti za ovo, svakako cu probati.

Offline sasapg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: De Dag
« Odgovor #15 : 11.02.2019. 17:54:56 »
Ako nekome bude pomoglo, nakon duge potrage našao sam snimak u 720p kvaliteti bez zaljepljenih tilova na jednoj francuskoj stranici yggtorrent. Nakon sto se registrirate na tu stranicu upisete u trazilicu the day i svaka epizoda je dostupna, npr. ime prve je:THE.DAY.S01E01.FRENCH.720P.HDTV.X264-SH0W. Problem je jedino sto je sinkronizirano na francuski,a kako mrzim sinkonizacije preko mkvtoolnixa sam izbacio francuski zvuk sa snimke i ubacio nizozemski zvuk iz verzije The.Day.NL.AAC.EN.SUB.MPEG4.x264.WEBRIP.[MPup] . Zvuk pase savreno bez kasnjenja, i hr titlovi isto tako. Na jednoj stranici mi je neki nizozemac rekao da navodno na stranici extremetorrents ima snimki u 1080p bez hc titlova,al tamo se nisam uspio registrirati jer je potrebna pozivnica. Sav ovaj trud je zbog toga sto su mi oni ogromni zuti titlovi kvarili dozivljaj i sto mi se serija stvarno sviđa. Nakon odgledane pilot epizode privukla me za ekran.

Legenda si, isto to sam i ja uradio iz istog razloga koji si naveo.  rofl

I ja. Stim sto sam skinuo sa sharing sajtova, a pomogao mi je naziv za traženje. Na istim sajtovima ima i 1080p (isto francuski, ista muka - mkvtoolnix). Nasao i neki premium account, pa se caskom skinulo sa jdownloaderom.
Probao sam i Nenadov predlog, ali ne moze da se gleda sa IP adresa van Belgije, a nemam plaćeni VPN (ovi besplatni ne daju Belgiju). I cini mi se da je samo 360p (bar je to pokazivao GemistDownloader).
I, naravmo, hvala na titlovima clapp

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #16 : 11.02.2019. 23:54:00 »

Nisam uspio izvuci snimku iz vier stranice, ali mi je uspjelo s nrk,stranica norveske televizije. Snimke su u 720p,skinute uz pomoc chrome prosirenja uvpn i flash video downloader. Snimke su bez titlova, duch zvuk i malim znakom nrk koji ne smeta jer je iznad slike,kvaliteta je odlicna.S one francuske stranice su snimke isto ok, ali imaju dva znaka i malo je slika cropana. Na kojem sharing sajtu si nasao u 1080p?
« Zadnja izmjena: 12.02.2019. 00:08:22 ARIAN585 »

Offline sasapg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: De Dag
« Odgovor #17 : 12.02.2019. 10:09:39 »

Nisam uspio izvuci snimku iz vier stranice, ali mi je uspjelo s nrk,stranica norveske televizije. Snimke su u 720p,skinute uz pomoc chrome prosirenja uvpn i flash video downloader. Snimke su bez titlova, duch zvuk i malim znakom nrk koji ne smeta jer je iznad slike,kvaliteta je odlicna.S one francuske stranice su snimke isto ok, ali imaju dva znaka i malo je slika cropana. Na kojem sharing sajtu si nasao u 1080p?

Ne znam kakva je politika i je li dozvoljeno stavljati link na sajt. poslato na pp.
EDIT: Epizoda 5 mora malo da se sredi audio. Od 7og minuta nije dobra sinhronizacija.

Offline ARIAN585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: De Dag
« Odgovor #18 : 12.02.2019. 14:20:16 »
Pogledao 6 epizoda i mogu reći da mi je serija jedna od boljih koje sam ikad gledao.
 Priča mi je toliko orginalna da do sad ovako nesto jos nisam vidio. clapp

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: De Dag
« Odgovor #19 : 16.02.2019. 22:12:34 »
Bližimo se kraju. Izvorni prevoditelj je prestao, barem privremeno (selidba u Irsku), pa se nadam da ću biti dostojna zamjena do kraja. Na dosta mjesta se da pročitati kako je Belgija postala novi predvodnik vala Nordic Noir (https://www.theguardian.com/tv-and-radio/2018/feb/22/is-belgian-drama-the-new-scandi-noir), a to nije uopće pretjeravanje. Osobno, ništa loše dosad iz Belgije nisam vidio. Da nabrojim samo neke serije - Beau Sejour, Clan, Tabula Rasa, 13 Geboden itd. Uz izvrsnu ekipu glumaca u kojoj se nalaze i vodeće, nama poznate glumice Barbara Sarafian(Clan) i Lynn van Royen(Beau Sejour) dobru priču i režiju, zagarantirana je vrhunska zabava ljubiteljima crnog trilera.
Sic est in fatis

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: De Dag
« Odgovor #20 : 16.02.2019. 22:17:17 »
Ne sumnjam u dobre prevode a izbor serija je odlican.Ove neamericke su listom dobre.

Offline PedjaCh

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 115
Odg: De Dag
« Odgovor #21 : 18.02.2019. 15:53:18 »
Meni je ova serija bolja od svih prethodno pomenutih (jedino nisam gledao 13 Geboden).
To nikako ne znači da su to loše serije (naprotiv, odlične su), ali ova mi se naročito svidela jer nema ni pokušaja da se profitira na račun "atmosfere", "mistike" i sličnih trikova koji se u poslednje vreme eksploatišu do maksimuma.
Kad zamislim da mi neko priča siže ovih 12 epizoda i da ja nisam gledao, verovatno bih rekao "pa šta tu ima da se gleda, to je već toliko puta ponovljeno...". I to je tačno, a opet je jako, jako dobro.

Offline xpsp1a

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: De Dag
« Odgovor #22 : 28.02.2019. 20:59:28 »
Odete na stranicu televizije koja je emitovala seriju, registracija, ako neće sa jDownloader programom da izvuče snimak, onda probati sa GemistDownloader. Ceo serijal dostupan na stranici od TV kuće. Izvuče snimak bez titlova i u visokoj rezoluciji. Sad ne znam koliko će dugo biti na stranici TV kuće i u toj njihovoj medioteci.

Može pomoć kako da to izveden, skidam sa www.vier.be, sa GemistDownloader, i koje god opcije ja stavio uvijek mi ponudi za skidanje samo 1 verziju, ta je u rezoluciji 960x540 i ima i zaljepljene bijele titlove. Kako da dobijem verziju bez titlova?

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
« Zadnja izmjena: 28.02.2019. 21:46:47 bf1947 »
Sic est in fatis