Autor Tema: Human Target  (Posjeta: 74409 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #390 : 17.02.2011. 21:51:35 »
Imali ikakvih vjesti, hočeli biti nove sezone? Ili je za to još rano...

Offline Freyr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #391 : 18.02.2011. 10:52:18 »
Imali ikakvih vjesti, hočeli biti nove sezone? Ili je za to još rano...

I mene bi isto zanimalo, serija je popularna pa vjerujem da će biti treće sezone ali mislim da će trebati ćekati bar 7mj da počnu snimati.Jer drugu sezonu smo isto dugo ćekali.

U prvoj sezoni sudjeluju Winston, Chance, Guerrero. a u drugoj sezoni stave bogatu ženu koja financira sve i Ames, pretpostavljam da će u trečoj isto netko doći.Također mislim da se u trečoj sezoni neče pojavljivati Harry, najvjerojatnije će Ames maknuti.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #392 : 18.02.2011. 15:46:57 »
Imali ikakvih vjesti, hočeli biti nove sezone? Ili je za to još rano...
Još je rano, odluka će biti donesena najvjerojatnije tek u petom mjesecu. Prema trenutno raspoloživim podacima, neće biti nove sezone (ali ponavljam, ništa još nije sigurno).


I mene bi isto zanimalo, serija je popularna pa vjerujem da će biti treće sezone ali mislim da će trebati ćekati bar 7mj da počnu snimati.Jer drugu sezonu smo isto dugo ćekali.
Da je baš tako jako popularna (tamo gdje je važno da bude popularna), onda treća sezona ne bi bila upitna.

Ako do nove sezone dođe, bit će emitirana ili od kraja devetog mjeseca ili početkom sljedeće godine.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #393 : 20.02.2011. 15:52:48 »
Pored ove serije Burn Notice izgleda kao jeftina kopija..  :P

Offline Zeusplus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 129
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #394 : 14.03.2011. 14:23:37 »
 Po svim najavama FOX obnavlja i "Human Target" i "Lie To Me '  http://www.hitfix.com/articles/fox-renews-both-human-target-and-lie-to-me?m=g  = odlicna vest.


Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #395 : 14.03.2011. 14:27:15 »
Po svim najavama FOX obnavlja i "Human Target" i "Lie To Me '  http://www.hitfix.com/articles/fox-renews-both-human-target-and-lie-to-me?m=g  = odlicna vest.

datum clanka: Wednesday, May 12, 2010 4:25 PM ?

Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #396 : 10.05.2011. 16:14:23 »
Jel ima nekih naznaka da ce biti 3.sezone?

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #397 : 10.05.2011. 17:45:26 »
Po svim najavama FOX obnavlja i "Human Target" i "Lie To Me '  http://www.hitfix.com/articles/fox-renews-both-human-target-and-lie-to-me?m=g  = odlicna vest.

datum clanka: Wednesday, May 12, 2010 4:25 PM ?
Da brate, ja se taman ponadao -_-

Offline Nesius

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #398 : 11.05.2011. 11:20:28 »
The bad news finally came. FOX has given the axe to five shows (see end of article), one of which came as a bit of a surprise. The network, who has been busy green-lighting new pilots to series, has decided to cancel new comedy Breaking In, new crime drama The Chicago Code, and sophomore action-er Human Target. All were on the bubble, but the news of Breaking In was a bit of a surprise. The ratings were actually quite good for the comedy, which benefited from an American Idol lead in, but reviews have the series itself were mixed. Some loved it, some hated it. Best guess is that FOX thought that the show was only being watched because of the notorious ratings that American Idol draws in each week.

Unfortunately, The Chicago Code falls. This was one show I was personally pushing for but it doesn’t come surprising at all given the low ratings, despite tough competition on a Monday. Human Target was expected to be given the boot as the show never really took off much even in its first season.

Source: http://thevoiceoftv.com/blog/fox-cancels-breaking-in-the-chicago-code-and-human-target/35500
"Tko izgubi dobitak, dobije gubitak!!!"
                 Grunf

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #399 : 11.05.2011. 12:55:27 »
Zašto svaka serija koju ja gledam mora biti ukinuta? Šteta, dobra je serija.
 :'( :'(

Offline tazmaniac

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Izgubljen u vremenu i prostoru
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #400 : 11.05.2011. 13:48:30 »
Zašto svaka serija koju ja gledam mora biti ukinuta? Šteta, dobra je serija.
 :'( :'(
Slažem se sa svime što si naveo.
Bilo je i humora i akcije, ali što ćeš, to valjda nije ono
što Ameri traže, nažalost za nas, koji jesmo fanovi ove serije.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #401 : 11.05.2011. 15:40:34 »
Kakvi pajseri...

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #402 : 11.05.2011. 16:53:24 »
Strašno  :no-no

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #403 : 11.05.2011. 16:55:30 »
Eto ukinuše mi još jednu seriju koju sam prevodio. Ovo je strašno, ja sam još pod šokom. Tako dobra serija, tako dobri glumci, potencijal i to sve i oni ugasiše. Čudni si ti FOX-ovi poslovni potezi, jer osim Human Targeta otkazaše još svu silu serija, Lie To Me, Breaking In, The Chicago Code, Traffic Light, a koliko cujem, ni sve te osim ove zadnje nisu za bacit, tako da stvarno ne znam što je s FOX-om. Doduše, opravdanje leži u novim serijama jer su izgleda pripremili dosta toga novoga za nadolazeću sezonu, pa im ovako sad neće biti gužvara...

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #404 : 12.05.2011. 22:10:03 »
Da, prave mjesta za nove serije. A što je najjače, i njih će ukinuti nakon 1-2 sezone jer će imati istu gledanost kao i ove.
Koji kreteni. :dash u_jeeeeeeeeee

Offline Dario

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #405 : 13.05.2011. 15:38:54 »
Nije mi jasno zašto snimaju uopče te serije kad sve prekidaju, zato gledam u zadnje vrijeme UK serije.Snime 3 ili 5 epizoda ima početak i kraj, dok ovi ameri stave 24 ep. od čega je dobra prva i eventualno dvije zadnje (nisu sve takve ali 70% je), i normalno da je gledanost mala kad ima 20 dosadnjikavih epizoda u sezoni.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Human Target [2010]
« Odgovor #406 : 29.01.2012. 20:40:11 »
Odgledao sam i drugu sezonu, čime sam i završio seriju. Šta da kažem, bez da je ukidanje serije sramotan potez! Meni bukvalno nijedan jedina epizoda nije bila dosadna. Možda je neka bila manje interesantna, ali nijedna dosadna. A možda je to sve ipak zbog
Spoiler for Hiden:
  srcesmajli
  ;D


I moram još da kažem, glavna trojka je maestralna! Odavno se tri glumca nisu bolje slagala od Čensa, Winstona i Gerera! Hejlijev lik mi i nije čak bio simpatičan na početku, ali sam se zato kasnije pokajao. Ono je izvanredan glumac!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline kedacic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Human Target
« Odgovor #407 : 17.01.2020. 14:16:04 »
Ekipo, ima li netko preporuku za neku seriju sličnu ovoj?

Offline miki69

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: Human Target
« Odgovor #408 : 01.07.2020. 22:56:30 »
Fenomenalna serija!!

Akciona komedija, likovi koji se ne vole ali rade zajedno, gomila komicnih situacija... bas lepa serija za opustanje. Supruga i ja smo bas uzivali.
Hvala za odlicne prevode.

@kedacic,
Upravo gledamo Timeless https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,35230.html i jako nam se dopada, "akciona limunadica", a glumi i Goran Visnjic, nesudjeni James Bond  smileyNO1.  Mozda ti se dopadne..

Pozz,
Miki
The general who became a slave. The slave who became a gladiator. The gladiator who defied an emperor.

Tags: