Autor Tema: TV novosti  (Posjeta: 98750 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: TV novosti
« Odgovor #30 : 16.11.2009. 14:05:54 »
Znaci ja jedini gledam vikend filmove na hrrt-u (filmski vikend :))?

Da.

Mi ljudi sa neta volimo da gledamo koji film želimo, kad želimo, možda neku scenu da vratimo, da pauziramo video ponekad, i tako.... sve ono što ne možeš na tv....  :P

Jer retki su ljudi ovde koji imaju video on demand  :P
+1
E pa ja imam Extra TV, i snimim film i onda gledam kad ocu,premotavam, pauziram, itd. ;)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #31 : 16.11.2009. 15:14:15 »
Znaci ja jedini gledam vikend filmove na hrrt-u (filmski vikend :))?

Da.

Mi ljudi sa neta volimo da gledamo koji film želimo, kad želimo, možda neku scenu da vratimo, da pauziramo video ponekad, i tako.... sve ono što ne možeš na tv....  :P

Jer retki su ljudi ovde koji imaju video on demand  :P
+1
E pa ja imam Extra TV, i snimim film i onda gledam kad ocu,premotavam, pauziram, itd. ;)

Mi imamo internet. Ne snimamo i ne premotavamo  :P

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: TV novosti
« Odgovor #32 : 16.11.2009. 15:36:33 »
Da neces da kazes da ja nemam interne?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: TV novosti
« Odgovor #33 : 16.11.2009. 16:08:42 »
pa koji kurac onda snimaš kad sve možeš da skineš u roku od 2 sata max!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: TV novosti
« Odgovor #34 : 16.11.2009. 17:07:27 »
 rofl rofl rofl

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: TV novosti
« Odgovor #35 : 16.11.2009. 18:09:13 »
Guess who´s back, back again
Šćepo´s back, tell a friend
Guess who´s back, guess who´s back,
Guess who´s back, guess who´s back,
Guess who´s back, guess who´s back,
Guess who´s back,
Duh da
Da um, da um.....

Nije moj stil (Eminem) al eto palo mi na pamet čitajući ove zadnje postove ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #36 : 20.11.2009. 11:53:49 »
H R T  u minusu 130 milijuna kuna

Ova informacija iz 5. mjeseca sigurno ima svoje prste u sljedećem:

Poslije premijerne 18. sezone Simpsona i 5. sezone Two and a half Men, H R T  u tom terminu reprizira 2. sezonu Uvijek je sunčano u Philadelphiji i seriju Razred.
Već duže vrijeme traju reprize serije Prijatelji (trenutno 7. sezona iako su rekli da će biti samo prve dvije), reprize Ksene, a nedavno je počela repriza 2. sezone serije Zovem se Earl.
Reprize, reprize, reprize...

MilanRS

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: TV novosti
« Odgovor #37 : 21.11.2009. 07:49:34 »
I onda još da im i pačam pretplatu
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: TV novosti
« Odgovor #38 : 23.11.2009. 14:59:34 »
Evo već tri dana haračlije s HRT-a idu po mom susjedstvu i vataju jadne penziće koji ne plaćaju, a i one kao što je dome-nasty. Pazi se dome, skidaj antenu. ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Ivy

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 476
  • Spol: Ženski
  • Mali Yoda
Re: TV novosti
« Odgovor #39 : 23.11.2009. 15:22:09 »
Onda još možda neće u Slavoniju  ;D

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: TV novosti
« Odgovor #40 : 23.11.2009. 16:12:17 »
Samo neka dođu... ;D
 ShotGun5
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: TV novosti
« Odgovor #41 : 23.11.2009. 16:46:09 »
Je, je.... Triba li ti koja potezno-odskočna mina? :\)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: TV novosti
« Odgovor #42 : 23.11.2009. 16:53:43 »
Ma pustit ću pse iz pakla na njih rofl
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: TV novosti
« Odgovor #43 : 23.11.2009. 20:54:32 »
Zoki, tribala bi meni koja PROM. Za Novogodišnje slavlje.
Vežem na nju ukrasne balončiće i imam vatromet  rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: TV novosti
« Odgovor #44 : 23.11.2009. 21:24:01 »
Dome preporučujem ti ovu

Garantirano čisti sve 50 metara ispred sebe. ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: TV novosti
« Odgovor #45 : 23.11.2009. 22:16:17 »
A usput ima veze i sa ovim našim forumom/stranicom.
Naime, zove se TeleVizija  rofl rofl

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: TV novosti
« Odgovor #46 : 24.11.2009. 06:13:08 »
Je... pa, služi za čišćenje nametnika oko televizije tako da se čovjek slobodno može koncentrirati na TV program.;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: TV novosti
« Odgovor #47 : 27.11.2009. 00:51:25 »
Umjesto uobičajenih serija “CSI New York” i “Kosti”, RTL je danas u njihovu terminu od 20 sati emitirao američki film “Loše djevojke”.

Kako se RTL nedavno našao na udaru Vijeća za elektroničke medije koje im je dalo naputak da te američke serije pomaknu u termin iza 22 sata jer smatraju da štete djeci, prva pomisao je bila da je ta komercijalna televizija ipak popustila pritisku Vijeća, iako su najavili da ne namjeravaju popustiti.

- Ta promjena rezultat je programske odluke, a s Vijećem raspravljamo o problemu - objasnila je danas glasnogovornica RTL-a Nataša Roksandić. Kako, pak, neslužbeno doznajemo, na neemitiranje “CSI-a” i “Kostiju” RTL se odlučio zbog utakmice Lige prvaka koju je u tom terminu prenosio HTV. RTL-ova odluka izazvala je, doznajemo, burne reakcije.


Prenijeto iz Jutarnjeg.
E sad, ono što bi mene zanimalo jest zašto su se te serije prijašnjih tko će ga znati koliko tjedana emitirale u tom terminu i nisu micale zbog utakmica Lige prvaka (pa čak ni za finale). Ali, kad razmislim, što se ja čudim. Objašnjenje im je kao i njihova TV kuća. Za drek.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #48 : 14.12.2009. 19:59:54 »
Utorkom na R:T:L, umjesto Chucka
serija K-VILLE.

Dvije godine nakon katastrofalnog uragana Katrina, dijelovi grada još su uvijek u kaosu s neprestanim izljevima nasilničkog ponašanja. Jedina nada stanovnicima  su preostali policajci koji svoje zadatke moraju izvršavati u nedostatku osnovnih sredstava i uvjeta. Bez obzira na to, oni na terenu pokazuju iznimnu hrabrost i strast ne bi li povratili red i mir u svoj uništeni grad.
[...]
Serija "Grad uragana" dobila je dozvolu da koristi originalne oznake policije New Orlensa, posebno značku s mladim mjesecom i zvijezdom, a snimana je 2007. godine na raznim lokacijama grada. Serija je naišla na veliko odobravanje gledateljstva, ali i vlasti koje su zaključile da ova serija prikazuje enormni napor policijskih snaga nakon uragana Katrina koji do tada u medijima nije dobio zasluženu pažnju. Zanimljivo je da je Jonathan Lisco, autor serijala, prije nego što je realizirao seriju, neko vrijeme proveo s policajcima na terenu tako da su događanja u serijalu dobili na autentičnosti i šokantnosti.

[izvor: sajt rrtl.hr]

Možda nije loše spomenuti da serija ima 11 epizoda i da posljednja epizoda nije prikazana u redovnom terminu u Americi. Prekinuto je prikazivanje poslije 10. epizode.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: TV novosti
« Odgovor #49 : 14.12.2009. 20:04:43 »
Ali je zato serija već bila prikazana na rrtl-u prije godinu ili više dana.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #50 : 14.12.2009. 20:38:07 »
Ali je zato serija već bila prikazana na rrtl-u prije godinu ili više dana.

Da, sigurno je to bilo u periodu kad nisam imao prijem rtl-a, pa nisam pratio šta se dešava kod njih.
Sad kad imam program, gledam samo najavu, program i dalje ne. ;D ;D ;D
Znam da nisam jedini. ;)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: TV novosti
« Odgovor #51 : 14.12.2009. 20:44:27 »
 ;D
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #52 : 27.02.2010. 18:08:35 »
Od 1.3.2010. na TV Nova,
od pon. do četvrtka oko 00.40
ponovo se prikazuje američka hum. serija
Married... with Children.

Od 2.3.2010. svakog utorka na HRT2:
22:45 Fawlty Towers.
Spoiler for Hiden:
Pomahnitala, arogantna i sadistička ulizica Basil Fawlty savršen je lik za prikaz briljantnoga humora Johna Cleesea. Svijet mnogo duguje tom anonimnom hotelijeru u Torquayju čija su bezobraznost i nekompetentnost bili nadahnuće za jednu od najhvaljenijih televizijskih serija svih vremena.
Basil je radišan hotelski upravitelj kojega često iskorištavaju i čiji je život "zatrovan" mrtvim gostima, hotelskim inspektorima i vrijeđanjima. Glavobolju mu najviše zadaje zmija - njegova žena Sibyl (Prunella Scales) koja stalno zanovijeta. Zajedno vode svoj hotel Fawlty Towers, uz pripomoć smirene Polly (Connie Booth) te bez gotovo ikakve pomoći od strane Manuela (Andrew Sachs), konobara iz Barcelone na praksi, koji je lud koliko i njegov šef kojega izluđuje. hrt.hr

Od 12.3.2010. petkom na HRT2:
21:10 Muškarci na drveću (Men in Trees),
22:20 Wallander, mini serija

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #53 : 01.03.2010. 13:53:42 »
Izgleda da će od 15.3.2010. ponedjeljkom umjesto Bitangi i princeza
na HRT2 ići Gossip Girl.

21:10 Tračerica, serija (Tračerica je prevod na DVD izdanju za hr. tržište)


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #54 : 24.04.2010. 22:35:25 »
Warner Bros. International Television Distribution sklopio je s CME Media Eenterprises B. V. ugovor o programima koji će se prikazivati na Novoj TV u Hrvatskoj! Nova TV prva će u Hrvatskoj početi prikazivati serije 'The Vampire Diaries' i 'V', te brojne filmove iz bogatog kataloga Warner Bros.-a.

Warner Bros. International Television Distribution (WBITD) i Central European Media Enterprises (CME) udružili su se na novom programskom ugovoru kojim će CME-ova postaja Nova TV postati WBITD-ova partnerska televizija u Hrvatskoj. To su danas najavili Jeffrey R. Schlesinger, predsjednik WBITD-a i Petr Dvorak, stariji potpredsjednik Broadcastinga CME-a.

Prema uvjetima ugovora, Nova TV dobila je licence za nove televizijske programe iz sezone 2009./'10. uključujući 'The Vampire Diaries', 'V', 'Human Target' i dolazeće serije 'Pretty Little Liars' te 'Rizzoli & Isles' ; niz hit-filmova, uključujući dobitnika Oskara za najbolji film 'Pokojni', te ranije emitirane igrane filmove i televizijske serije, kao i animirane programe iz zbirke Warner Brosa.

'Nova TV snažno se natjecala za naše programe koji uključuju neke od najatraktivnijih novih serija ove sezone u SAD-u', rekao je Jeffrey R. Schlesinger. 'Naši televizijski programi i filmovi sjajno će se uklopiti na Novu TV, a mi smo uzbuđeni zbog ovoga novog sporazuma koji je jedan od najvažnijih programskih poslova u Hrvatskoj.'

'Ovaj ugovor velik je poticaj za našu hrvatsku postaju Nova TV, u smislu daljnjeg jačanja naše vodeće pozicije na hrvatskom tržištu", rekao je Petr Dvorak. Predsjednik Uprave Nove TV Dražen Mavrić je dodao: 'Jaki filmovi i serije Warner Brosa bit će sjajan dodatak našoj vlastitoj proizvodnji. Vrlo smo zadovoljni što ćemo imati novu kolekciju kvalitetnih igranih filmova i TV serija za emitiranje.'

Televizijske serije koje će, između ostalih, imati premijeru u Hrvatskoj na Novoj TV u sklopu ovog ugovora su:

'Pretty Little Liars' (link na temu na PO forumu)
Prepuna tajanstvenosti, skandala, intriga i napetosti, 'Pretty Little Liars' nova je jednosatna drama Alloy Entertainmenta temeljena na popularnim knjigama za mlade i odrasle Sare Shepard. Premijera će biti 8. lipnja u SAD-u, a glume Troian Bellisario ('Navy CIS'), Ashley Benson ('Bring It On: In It To Win It'), Ian Harding ('NCIS: Los Angeles'), Lucy Hale ('Sisterhood of Traveling Pants 2'), Bianca Lawson ('The Vampire Diaries'), Laura Leighton ('Melrose Place'), Chad Lowe ('24'), Shay Mitchell i Sasha Pieterse ('Bez traga'). Snimio ju je Alloy Entertainment u suradnji s Warner Horizon televizijom, a izvršni su producenti I. Marlene King ('Just My Luck'), Oliver Goldstick ('Lipstick Jungle'), Leslie Morgenstein ('Tračerica') i Bob Levy ('Tračerica').

'Rizzoli & Isles': Angie Harmon ('Zakon i red') glumi Jane Rizzoli, čvrstu policijsku detektivku iz blisko povezane obitelj, a Sasha Alexander ('NCIS') glumi Mauru Isles, metodičnu i otvorenu medicinsku vještakinju u ovoj novoj jednosatnoj TV seriji prema romanu 'The Apprentice' autorice bestselera Tess Gerritsen. Glume Bruce McGill ('Odmetnuta porota'), Jordan Bridges ('Dawson's Creek'), Lee Thompson Young ('FlashForward') i za Emmy i Oscar nominirana Lorraine Bracco ('Obitelj Soprano', 'Dobri momci'). Snimili su je Ostar Productions u suradnji s Warner Horizon Televizijom, a izvršni su producenti Janet Tamaro ('Sleeper Cell') i Bill Haber ('Nightmares i Dreamscapes: Iz priča Stephena Kinga').

'The Vampire Diaries': Već je dogovorena druga sezona u SAD-u gdje je serija broj jedan na CW-u i dala je mreži najgledaniju premijeru serije dosada. 'The Vampire Diaries' nova je drama Kevina Williamsona ( 'Vrisak', 'Dawson's Creek') u kojoj dva brata vampira, jedan dobar, a drugi zao, ratuju za dušu srednjoškolke i duše svoje obitelji i prijatelja. Temeljena je na seriji bestselera L. J. Smith, a u seriji glume Nina Dobrev ('Degrassi: The Next Generation'), Paul Wesley ('Everwood') i Ian Somerhalder ('Izgubljeni'). Seriju su producirali Bonanza Productions Inc, Outerbanks Entertainment i Alloy Entertainment u suradnji s Warner Bros i CBS TV studijima ', a izvršni su producenti Williamson, Julie Plec ('Kyle XY'), Leslie Morgenstein ('Tračerica') i Bob Levy ('Tračerica').

'Human Target': Mark Valley ('Fringe') glumi Christophera Chancea, tajanstvenoga najamnog agenta za sigurnost koji preuzima razne identitete, katkada doslovno postajući ljudska meta umjesto svojih klijenata. Chi McBride ('Pushing Daisies') i Jackie Earle Haley ('Čuvari', 'Strava u Ulici brijestova') također glume u ovoj jednosatnoj akcijsko-pustolovnoj seriji temeljenoj na popularnom stripu DC Comicsa. 'Human Target' za televiziju je napisao Jonathan E. Steinberg ('Jericho') koji je i izvršni producent uz McGa ('Terminator Salvation'), Petera Johnsona ('Chuck'), Brada Kerna ('Čarobnice') i Kevina Hooksa ('Zakon braće'). Snimili su je Bonanza Productions Inc u suradnji s Wonderland Sound and Vision, DC Comicsom i Warner Brosom.

'V': Suvremena obrada hit-miniserije o invaziji vanzemaljaca, 'V' je bila najbolje ocijenjena nova serija s premijerom u TV sezoni 2009./'10. u SAD-u među odraslima između 18 i 49 godina. U seriji glume Elizabeth Mitchell ('Izgubljeni'), Morris Chestnut ('Boyz n the Hood'), Joel Gretsch ('4400'), Lourdes Benedicto ('Njujorški plavci'), Logan Huffman ('America'), Laura Vandervoort ('Smallville'), Morena Baccarin ('Firefly') i Scott Wolf ('Party of Five'). 'V' su snimili Scott Peters Company i HDFilms u suradnji s Warner Bros Televizijom. Razradio ju je Scott Peters ('The 4400'), koji je i izvršni producent uz Scotta Rosenbauma ('Chuck'), Stevea Pearlmana ('Related') i Jace Hall ('Jace Hall Show').

Igrani filmovi za koje je Nova TV dobila licencu ovim ugovorom, među ostalima, su:

'Pokojni': Film cijenjenog redatelja Martina Scorsesea, 'Pokojni', osvojio je četiri Oscara: za najbolji film, režiju, adaptirani scenarij i najbolju montažu, a u njemu glume zvijezde Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen, Ray Winstone, Vera Farmiga i Alec Baldwin. Scenarij je napisao William Monahan, a producirali su ga Brad Pitt, Brad Grey i Graham King.

'300': Film redatelja Zacha Snydera ('Čuvari'), '300', okrutno je prepričavanje drevne bitke kod Termopila u kojoj su se kralj Leonida (Gerard Butler) i tristo Spartanaca borili do smrti protiv Kserksa i njegove velike perzijske vojske. U filmu glume Butler, Lena Headey ('Terminator: Kronike Sare Connor'), David Wenham (trilogija 'Gospodar prstenova') i Dominic West ('Žica'). Scenarij su napisali Zack Snyder, Kurt Johnstad i Michael B. Gordon, prema strip-romanu Franka Millera i Lynn Varley. Gianni Nunnari, Mark Canton, Bernie Goldmann i Jeffrey Silver su producenti.

'Krvavi dijamant': Za Oscara nominiran Leonardo DiCaprio, dobitnica Oscara Jennifer Connelly i za Oscara nominiran Djimon Hounsou glume u ovoj akcijskoj drami o potrazi za neprocjenjivim dijamantom usred kaosa građanskog rata u Sierra Leoneu. Redatelj je Edward Zwick, scenarij je napisao Charles Leavitt prema priči Charlesa Leavitta i C. Gaby Mitchell. 'Krvavi dijamant' producirali su Paula Weinstein, Zwick, Marshall Herskovitz, Graham King i Gillian Gorfil.

dnevnik.hr

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: TV novosti
« Odgovor #55 : 24.04.2010. 23:33:47 »
E svaka im čast! Nešto ću gledat.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #56 : 25.04.2010. 03:42:27 »
Kad sam procitao naslov,pomislio sam na novine TV Novosti :D .

Eee,mi u Srbiji necemo to jos skoro gledati!
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline dvkv

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #57 : 25.04.2010. 10:06:05 »
Kad sam procitao naslov,pomislio sam na novine TV Novosti :D .

Eee,mi u Srbiji necemo to jos skoro gledati!

Nećemo možda gledati to, ali uskoro na tv Avala gomila serija. Pošto je Robert Nemeček postavljen za glavnog i odgovornog urednika i
Tv Avala će sigurno imati najbolji filmski i serijski program. Serije koje ćemo gledati su Monk, The Simpsons, Battlestar Galactica, Dollhouse,
24,Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Chuck, Lie to me, House md, Weeds i Californication. Kako je Nemeček najavio "Od prvog dana nove šeme krenuće osam novih serija dnevno i još drugih devet za vikend. U ovom trenutku u pripremi je ukupno 38 serija, skoro sve najnovije proizvodnje".

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #58 : 26.04.2010. 15:29:39 »
'The Vampire Diaries': Već je dogovorena druga sezona u SAD-u gdje je serija broj jedan na CW-u i dala je mreži najgledaniju premijeru serije dosada.
Nisam znao da je najgledanija na CW-u, ali nisam baš ni iznenađen. Tipično za Amerikance, dovoljno je vidjeti koliku su zaluđeni onim glupavim Twilightom. >:dj
Nemojte krivo shvatiti, nemam ništa protiv serije. I sam je gledam, ali ipak ima boljih serija.

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Re: TV novosti
« Odgovor #59 : 26.04.2010. 22:22:10 »
Kad sam procitao naslov,pomislio sam na novine TV Novosti :D .

Eee,mi u Srbiji necemo to jos skoro gledati!

Nećemo možda gledati to, ali uskoro na tv Avala gomila serija. Pošto je Robert Nemeček postavljen za glavnog i odgovornog urednika i
Tv Avala će sigurno imati najbolji filmski i serijski program. Serije koje ćemo gledati su Monk, The Simpsons, Battlestar Galactica, Dollhouse,
24,Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Chuck, Lie to me, House md, Weeds i Californication. Kako je Nemeček najavio "Od prvog dana nove šeme krenuće osam novih serija dnevno i još drugih devet za vikend. U ovom trenutku u pripremi je ukupno 38 serija, skoro sve najnovije proizvodnje".
Prvo sto tv avala mora da uradi jeste da poboljsa kvalitet slike na njihovom kanalu, ako ostane ovakva slika kakva im je sada ove serije niko nece ni gledati.

Tags: