Razno > Offtopic

DVD zaštita

<< < (5/5)

simac:

--- Citat: livada - 06.05.2008. 17:55:55 ---Pa da postoji ikakva zastita onda bi je sugurno neke kuce vec iskoristile.


--- Kraj citata ---

Pa al filmovi u videotekama nisu zasticeni? Eto ti velike kuce. Mi sad mislimo da kad znamo sprzit film iz videoteke sa raznim decrypterima da smo pametni, pa ima i ljudi koji ne znaju. Mene samo zanima neki program bilo kakvi samo da se priko nera nemoze vise przit taj dvd i to je to! Nasa san neki dvd lock al nesto bas i ne radi kako triba pa ako ko zna neki drugi neka slobodno javi. Muchas Gracias Amigos!

livada:
pa najjednostavnije je da povecas zadnji vob za praznim materijalom ili dodas jos jedan vts i onfda stavis przit al mora rec kapacitet dvd-a i neri kazes overburn i on na kraju nemre zatvorit dvd-e odnosno pukne ial taj dvd-e svjedno radi i u kompu i u linijskom playeru kad ga ides kopirat imas problem. Rekli smo da u biti to lako zaobidjes al ako to neznas nebus ga skopiro. Ovo sto sam napisao je za vidoe materijal .Ako su u pitanju programi neznam dal radial trebalo bi takodjer radit sa fake filekom na kraju.

E da prije par godina sam za takve stvari koristio BlidRead ili write neznam tocno . On je imao opciju lock koja je radila i isprobao sam na CD-eima Tada nije bilo dvd-a . Davno je bilo :) On je nesto sprcko i onda nisi mogo to skopirat sa nerom al sa Blindreadow write si mogo .Eto to je jedno od rijesenja.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju