Autor Tema: Shakespeare & Hathaway: Private Investigators  (Posjeta: 1487 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5747
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
« : 13.12.2018. 09:13:41 »

Opis:
Osebujna kriminalistička serija čija se radnja odvija u gradiću Stratford-upon-Avon, rodnom mjestu Williama Shakespearea, a u kojoj se pojavljuje više krvavih leševa nego na matineji Macbetha.
Privatni istražitelj Frank Hathaway oduvijek radi sam. No, ne ide mu baš najbolje. Možda ima sjajne instinkte kada je u pitanju rješavanje zločina, ali potpuno je izvan forme i kronično mu nedostaje novac. Ukratko, Franku treba partner, netko poput Lu, bivše frizerke koja zna s ljudima. Samo što to on još ne zna. Frank i Lu naposljetku udružuju snage te postaju krajnje nevjerojatan i nadasve zabavan detektivski duo. Ubrzo otkrivaju da u ovom kazališnom gradu i nije baš sve tako idilično kao što se to čini na prvi pogled. Osvetoljubivi ljubavnici vrebaju iz prikrajka, gradonačelnik biva ubijen, a mađioničarev trik krene po zlu i završi kobno. Frank i Lu moraju naučiti vjerovati jedno drugome, posebice sada kad je njihov tajnik i nadobudni glumac previše zauzet učenjem uloge. Dobro došli u rodno mjesto najslavnijeg barda - mjesto u kojemu je stvarnost čudnija od mašte, a kriminalce hvataju nakon dramatične potjere.

Izvor: mojtv.hr

Žanr: humoristična, dramska, misterija
Kanal: BBC One
Godina proizvodnje: 2018.
Uloge: Mark Benton, Jo Joyner, Patrick Walshe McBride, Amber Aga

IMDb
TVDb
TVmaze
Wikipedia
Službena stranica


Titlovi

« Zadnja izmjena: 01.05.2022. 09:18:58 daxdavor »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5747
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Shakespeare & Hathaway: Private Investigators
« Odgovor #1 : 13.05.2022. 14:22:54 »
Kompletirani titlovi za treću sezonu.

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.