Autor Tema: Pokémon Detective Pikachu (2019)  (Posjeta: 1111 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Pokémon Detective Pikachu (2019)
« : 13.11.2018. 15:22:44 »

Opis:
Detektiv Harry Goodman zagonetno nestane, a njegov 21-godišnji sin Tim pokušava doznati što mu se dogodilo. Timov pomoćnik u istrazi njegov je bivši pokemonski partner detektiv Pikachu, slatki i nestašni detektiv. Tim i Pikachu udružuju se u uzbudljivu pustolovinu kako bi razriješili ovu zapetljanu misteriju, loveći dokaze po neonskim ulicama Ryme Cityja, šarolike moderne metropole u kojoj ljudi i pokemoni žive rame uz rame. Detektivski duo putem susreće raznorazne vrste pokemona i otrkiva šokantne činjenice koje bi mogle uništiti ovu mirnu koegzistenciju između ljudi i pokemona, no i zaprijetiti sigurnosti cijeloga svijeta.

Drugi naziv: Pokemon / Detective Pikachu
Žanr: animirani, avantura, obiteljski, fantazija, misterija, znanstvena fantastika
Zemlja: Japan, SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 104 min
Režija: Rob Letterman
Scenarij: Nicole Perlman, Rob Letterman
Uloge: Ryan Reynolds, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton, Rita Ora, Chris Geere, Ken Watanabe, Justice Smith, Karan Soni, Priyanga Burford, Jordan Long, Bern Collaço, Kadiff Kirwan, Omar Chaparro, Bernardo Santos

IMDb

« Zadnja izmjena: 20.06.2019. 08:44:41 lemonzoo »
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Pokémon Detective Pikachu (2019)
« Odgovor #1 : 13.11.2018. 22:15:37 »
imao sam velike sumnje oko ovog filma, ali po trejleru se čini zabavno i zanimljivo. definitvno će biti čudan film, ali bude li imao dobru prođu na boxofficeu (a nadam se da hoće), uslijedit će poplava filmova o pokemonima. držim fige! spreman sam za to.

neki pokemoni su čudno animirani, neke prvi put vidim. baš me zanima koga glumi Bill Nighy.

osim svega, blago me podsjeća na Teda. samo sam čekao da Pikaču počne prostačiti.