Autor Tema: Good Omens  (Posjeta: 2685 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Good Omens
« : 09.10.2018. 11:32:06 »

Opis:
Aziraphale (Michael Sheen) i Crowley (David Tennant) se poznaju preko 6000 godina, i jedini jaz u njihovom prijateljstvu jeste činjenica da je prvi anđeo, a drugi demon. Sada će morati da prevaziđu sve svoje nesuglasice, jer kraj sveta je blizu, a po njemu uveliko vršlja 11-godišnji Antihrist. Radnja je smještena u 2018. godinu kada se čovečanstvo nalazi na rubu apokalipse i priprema se za neizbežni sudnji dan. Prati rađanje Sotoninog sina Adama koji slučajno završi u pogrešnom selu i pogrešnoj porodici.
Serija predstavlja adaptaciju nagrađivanog romana Good Omens: The Nice and Accurate Prophecies of Agnes Nutter, Witch kojeg su 1990. godine objavili Neil Gaiman i Terry Pratchett.

Izvor: interweb

Žanr: komedija, fantazija
Kanal: Amazon, BBC Two
Godina: 2019.


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 05.07.2023. 20:50:31 zzoe »

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Good Omens
« Odgovor #1 : 02.12.2018. 20:03:31 »
Davno sam citala ovu knjigu i bila mi je super. Stavljam na spisak za gledanje. ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Good Omens
« Odgovor #2 : 31.05.2019. 15:39:41 »
Sinoć je izašla cela prva sezona. Pogledao sam prvu epizodu i dosta obećava  kokice

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Good Omens
« Odgovor #3 : 31.03.2020. 11:38:07 »
prva i druga epizoda odlične, vrhunske, duhovite, zanimljive.

ostale četiri samo popuna do vrlo slabog i nedramatičnog svršetka. svaka scena sa Sheenom i Tennatom fenomenalna. Njihov odnos je najbolji dio serije. Radnja u prvoj ep je toliko obećavala da bi se vrlo brzo urušila prebacivanjem fokusa na druge likove (mislim najviše na potomke vještice i vješticolovca)


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Good Omens
« Odgovor #5 : 05.07.2023. 19:28:13 »