Autor Tema: Un Bore Mercher  (Posjeta: 5155 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Un Bore Mercher
« : 28.04.2018. 06:52:27 »

Opis:
Faith i njezina obitelj žive u mirnom gradiću u Carmarthenshireu. No, uskoro shvate da je prekrasno područje, nekada mirno utočište, zapravo bure puno mračnih tajni. Faith i Evan partneri su u maloj pravnoj tvrtci, kad jedno jutro Evan netragom nestaje. Tražeći ga, Faith, majka troje djece, otkriva mnoštvo tajni mirnog gradića Abercorrana. Počinje se pitati zna li ona uopće tko je njen suprug. Iz Walesa, kako smo i navikli dolazi još jedna odlična serija. Ovog puta, riječ je o drami, iako su posljednje desetljeće obilježile kriminalističke i triler serije. No ova je serija, tom promjenom samo dobila na snazi. Prepuna izvrsnih velških glumaca koje znamo iz njihovih poznatih serija (Hinterland, Collateral, The Lava Field) obećava dobru zabavu. Posebna je poslastica činjenica da je glavna glumica Eve Myles(Torchwood, Broadchurch), rođena  26. srpnja 1978 in Ystradgynlais, Wales, UK, morala prije snimanja serije učiti velški, jer ga do tada nije uopće znala.

Međunarodni naziv: Keeping Faith
Žanr: drama
Kanal: S4C, BBC Wales
Godina: 2017.
Glumci: Eve Myles, Hannah Daniel, Matthew Gravelle, Bradley Freegard, Mark Lewis Jones, Aneirin Hughes, Mali Harries

IMDb
TVDb
Wikipedia



Titlovi

« Zadnja izmjena: 28.04.2018. 10:34:04 maksi »
Sic est in fatis

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #1 : 13.11.2018. 20:45:50 »
Pogledano i nismo zažalili ni jednog trenutka. Ma, ovo je VRH. Sjajno je sve. Ogromna preporuka za ovo. Hvala na prevodima, Borise.
iShare, noProfit


Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #2 : 27.01.2020. 21:16:41 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #3 : 02.02.2020. 15:28:18 »
ovo je serija koju treba pogledati. glavna glumica briljira.....ovako se rade ženski likovi, ženska psihologija, ......čovjek ponekad kroz američke serije pomisli da su svi scenaristi homoseksualci......

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #4 : 03.02.2020. 21:05:26 »
ovo je serija koju treba pogledati. glavna glumica briljira.....ovako se rade ženski likovi, ženska psihologija, ......čovjek ponekad kroz američke serije pomisli da su svi scenaristi homoseksualci......

I mene je ona oduševila, posebno jer naučila velški jezik da bi mogli da snime i verziju za njihovo govorno područje.
Druga sezona mi je manje interesantna, nikako da se mrdnem od 3. epizode.  :-[

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #5 : 05.02.2020. 16:50:22 »
 

I mene je ona oduševila, posebno jer naučila velški jezik da bi mogli da snime i verziju za njihovo govorno područje.
Druga sezona mi je manje interesantna, nikako da se mrdnem od 3. epizode.  :-[
[/quote]

sinkronizirali na velški?
stvarno se "razmahala" u ulozi. toliko se uživila u lik da mi se činilo, u nekoliko scena, da je otišla izvan scenarija, kamera
ostala upaljena, a monaža .....montirala

znači da je dobro što nema prijevoda druge??!!

Offline samsungvanja973

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #6 : 19.07.2020. 16:54:37 »
Pogledano i nismo zažalili ni jednog trenutka. Ma, ovo je VRH. Sjajno je sve. Ogromna preporuka za ovo. Hvala na prevodima, Borise.
i ja zelim da se zahvalim Borisu na prevodima clapp, serija je fenomenalna  smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline kozeljko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #7 : 19.07.2020. 23:55:30 »
Da li je sezona 1 zaokružena celina?

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #8 : 20.07.2020. 14:31:47 »
Da, može se reći.
iShare, noProfit


Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #9 : 06.08.2020. 16:12:59 »
Mi može netko poslati linkove za drugu sezonu. ona verzija od 7.7 gb mi ne odgovara za titlove. hvala

Offline Ilija Ikic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #10 : 06.08.2020. 21:08:30 »
Poštovani prevodioče,
iz veliko hvala za prevode druge sezone ove serije. . Ukazujem na grešku. Naime,  titl za 6 epizodu druge sezone ne postoji,  već se na njegovom mestu nalazi titl 6 epizode prve sezone.

Offline Sinisa68

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #11 : 07.08.2020. 00:00:28 »
Poštovani prevodioče, za koju su verziju ovi prijevodi za sezonu 2? Naime, skinuo sam upravo ove verzije epizoda za koje ste naveli da prijevodi odgovaraju (1080p x264 rb58), uopće ne odgovaraju , prve linije teksta "bježe" čak za 30-ak sekundi, pokušao sam u SW pomaknuti titl da prve linije pašu, opet kasnije ne odgovaraju. Da li to znači da i pod tom verzijom postoji više različitih?

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #12 : 07.08.2020. 09:37:19 »
Upravo sam pogledao opet 2 sezonu serije Keeping Faith (Un Bore Mercher) i titlovi odgovaraju za verziju 1080p x264 RB58, kako je i napisano. Ne znam što bi mogao biti problem, jer koliko ja znam ne postoji više verzija koje priprema Red Baron iliti RB58. Što nije u redu ne znam. Karakteristično je za velške, irske i slične serije da je gotovo svejedno koju verziju skinete. Titlovi odgovaraju za sve. No ipak, ovo je rađeno po uzorku RB58 i možda je kasnije došlo do nekih promjena za koje ja ne znam. Istovremeno se izvinjavam na grešci za posljednju 6. epizodu, koja je sad ispravno postavljena. Pozdrav.
Sic est in fatis

Offline Ilija Ikic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #13 : 07.08.2020. 10:29:00 »
Kod mene titl druge sezone radi normalno. Još jednom hvala prevodiocu.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #14 : 07.08.2020. 11:23:14 »
Poštovani prevodioče, za koju su verziju ovi prijevodi za sezonu 2? Naime, skinuo sam upravo ove verzije epizoda za koje ste naveli da prijevodi odgovaraju (1080p x264 rb58), uopće ne odgovaraju , prve linije teksta "bježe" čak za 30-ak sekundi, pokušao sam u SW pomaknuti titl da prve linije pašu, opet kasnije ne odgovaraju. Da li to znači da i pod tom verzijom postoji više različitih?
Imaju verzije 1080p.BluRay.x264-TURMOiL i 1080p AMZN WEB-DL DDP2 0 H 264-NTb i za njih ti neće odgovarati titl. Mora se bukvalno, sve ručno pomerati u SW. Imaju još 720p.BluRay.x264-MAYHEM i 720p.HDTV.x264-MTB kao i 1080p.HEVC.x265-MeGusta i 1080p WebHD x264 PROPER-TVNATiON  njih nisam probao, čim skinem i probam, javiću.
iShare, noProfit


Offline Sinisa68

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #15 : 07.08.2020. 14:52:27 »
eto, išao ponovno provjeriti, samo primjer: S02e01, u epizodi klinka pita za čokoladu u 8.sekundi, u prijevodu ista ta čokolada spominje se tek u 43.sekundi. pomaknuo sam ručno kompletan titl upravo prema toj čokoladi, već nakon 2 minute titlovi ne pašu. :dash  epizoda skinuta točno kako je označena u prijevodu, 1080p x264 rb58

Offline Sinisa68

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #16 : 07.08.2020. 15:04:13 »
Kod mene titl druge sezone radi normalno. Još jednom hvala prevodiocu.


ako može link otkuda ste skinuli? ja sam od jučer skinuo valjda 3-4 s raznih stranica doslovce onako kako je navedena u prijevodu, niti jedna ne odgovara

Offline Archon401

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #17 : 07.08.2020. 15:14:19 »
Kao prvo lijep pozdrav svima.
Problem je sto na zalost postoje dvije verzije RedBaron.
Verzija koja ne odgovara za ove prijevode je ona od 7,7 gb, naziv joj je Keeping Faith S02 1080P RB58.
Ta verzija ima cijelu sezonu koja se skine odjednom.
Znaci ta nikako ne odgovara.

Verzija koja se skida epizoda svaka za sebe je dobra za ove prijevode.
Naziv te je Keeping Faith (Un Bore Mercher) S02E01 1080P RB58  do  Keeping Faith (Un Bore Mercher) S02E06 1080P RB58.
Ono sto je sad problem je to da se ova dobra verzija nemoze skinuti do kraja jer je prekinut seed na svim epizodama.
Eto nadam se da sam pomogao oko ove zbrke.

Offline bf1947

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #18 : 07.08.2020. 16:51:17 »
Možda bi mogli ovu priču okončati ovako: Treba skinuti verziju mtb (isprobano) ili i_c koja je u komadu. Obično paše. Danas sam skinuo na brzinu jednu epizodu MTB i odgovara, Ima seedera ali će naravno trebati naći najbolje vrijeme za brzo skidanje. Tako je to sa svim starijim serijama. Ili onima koje se smatraju serijama tak-tak. MTB verzija je pristojan video i nije je teško gledati. Pogledajte u spoiler pa probajte. Nadam se da sam pomogao
« Zadnja izmjena: 07.08.2020. 16:58:31 bf1947 »
Sic est in fatis

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #19 : 07.08.2020. 19:33:16 »
mtb ne odgovara za drugu sezonu, ta verzija je ista kao i ona od 7.7 gb

Offline zoranp

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #20 : 08.08.2020. 17:53:01 »
Hvala na prijevodu ali isto nemogu naći da se titlovi poklapaju. Ako netko ima link da je dobaro, neka mi pošalje na pp.
Hvala!

Offline Archon401

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #21 : 09.08.2020. 11:04:40 »
Samo da obavijestim zainteresirane da je nekim cudom krenuo seed za verziju kojoj odgovara prijevod.
Jedino zadnja epizoda jos stoji.
Znaci treba traziti " Keeping Faith (Un Bore Mercher) S02E01 1080P x264 RB58 " itd.

Offline zoranp

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #22 : 09.08.2020. 11:51:13 »
Hvala. Uspio skinuti sve epizode.

Offline zokiCG

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 6
  • Spol: Muški
  • Yo, wassup dudes?!
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #23 : 22.08.2020. 22:25:05 »
Ova serija je rađena u dvije verzije. U jednoj glumci govore Engleski jezik a u drugoj Velški. Moji titlovi su rađeni za Velšku verziju.
- Sorry, what’s the time, please?
- Two to two.
- OK... beep-beep!

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Un Bore Mercher
« Odgovor #24 : 28.08.2021. 23:27:07 »
Ima li tko epizode druge sezone koje pašu titlovima da mi ih uploadira i pošalje link u inbox?
Ili samo link gdje da skinem. Ovo što sam našao, ili ne paše uz titlove ili nema dovoljno seedera.