Autor Tema: The Amazing Race  (Posjeta: 96405 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #570 : 06.12.2017. 01:20:29 »
Da je bilo šta u exYU zemljama znalo bi se to...  ;D

A Island mi je nekako i logičan za prvu destinaciju, jer WOW air ima jeftine letove, a po zapadnoj Evropi idu lowbudget kompanijama.

Ništa od Balkana ove sezone, sve lokacije su se već saznale  :ono-kao
Spojler sa svim državama:
Spoiler for Hiden:
Island, Belgija, Maroko, Francuska (x2), Češka, Zimbabve (x2?), Bahrein, Tajland, Hong Kong.

Dakle, ruta ništa specijalno.

Jesu leteli WOW-om, ali obično im nije praksa da lete low costerima, bar nemam takav utisak u dosadašnjim sezonama (valjda zbog gomile opreme koju stuff nosi, šta znam).

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #571 : 06.01.2018. 01:28:49 »
Moram da kažem da sam gledao premijeru sezone u 3 ujutru :facepalm na TV-u, ali ne žalim!

Pre svega super su mi timovi, i deluje mi kao obećavajuća sezona.
Stavili su akcenat na "The most competative season ever", rano je još da im se taj takmičarski duh probudi u prvoj epizodi, ali biće to sjajno.

Čini mi se da u prvoj epizodi ima preskačenog zadatka; hint: obratite pažnju na kese koje nose od trga do cilja, nigde se ne pominju.
Sjajan foto finiš! Tri tima u poslednjih par sekundi, prava drama.

I da, najavljen je faceoff i neka razmena saigrača.

Uživajte u prevodu premijere sezone, upravo je okačen!
Ako ste možda prestali da gledate TAR zbog preterivanja sa tematskim sezonama, ovo je prava sezona da se vratite gledanju istog, u ostalom, na forumima se šuška da je ovo vrlo moguće i poslednja sezona (što nikako ne bih voleo), tako da sve preporuke.

Offline StRes92

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #572 : 10.01.2018. 01:08:55 »
Ma kakvi poslednja sezona, ako idu Veliki Bratovi, Survajvori i Neženje i Udavače, biće i TAR.  :najbolja:

A što se tiče letova, jeste to malo zeznuta stvar, jer i ekipa (snimatelji itd) imaju neki prtljag osim kamera, bubica.
Plus još što ih snimaju i u avionu.

Kod nas bi lakše organizovali svetsko prvenstvo u fudbalu, nego jednu sezonu TAR-a.  ;D

Offline Dzony95

  • Prevoditelj extra
  • Novi član
  • *****
  • Postova: 40
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #573 : 10.06.2019. 16:55:48 »
Sledeća (9.) epizoda emitovaće se 12. juna, a nama je posebno zanimljiva jer je snimana u Splitu, Hrvatskoj, pod nazivom epizode "Let's Split!"

Topla preporuka svima da odgledaju!

Inače, ovo je drugi put da se TAR snima u Hrvatskoj, nakon Dubrovnika. Inače, Hrvatska je jedina od bivših republika koja je imala čast da se TAR snima u njoj.

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: The Amazing Race
« Odgovor #574 : 29.08.2021. 11:56:45 »
Hvala za prevod 32. sezone drinks