Serije > O serijama

Succession

(1/3) > >>

Goran88:

Opis:
Porodica Roj kontroliše jednu od najvećih medijskih kompanija na svetu. Kad Logan Roj, glava porodice, objavi da se povlači sa mesta direktora, njegova porodica je prinuđena da smisli novi poslovni potez kako bi se održala.

Žanr: drama
Kanal: HBO
Premijera: 03. 06. 2018.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

Goran88:
Obnovljeno za drugu sezonu.

Dacia:
Uf, baš dugo nisam pisao na forumu, al sad sam osetio baš veliku potrebu :)
Prvo, hvala na prevodima, odlični su.Drugo, ja ne znam jel sam gledao nešto gore sa HBO-a u istoriji. Tj. možda ne samo sa HBO-a, nego uopšte. Ovo je toliko loše da ja ne znam ko se drogira na HBO pa će ovo ići i dalje. Ne pamtim kad sam toliko razočaran nekom serijom bio kao ovaj put.

maksi:
Obnovljeno za treću sezonu.

bedazzled:

--- Citat: Dacia - 15.08.2018. 14:59:20 ---Uf, baš dugo nisam pisao na forumu, al sad sam osetio baš veliku potrebu :)
Prvo, hvala na prevodima, odlični su.Drugo, ja ne znam jel sam gledao nešto gore sa HBO-a u istoriji. Tj. možda ne samo sa HBO-a, nego uopšte. Ovo je toliko loše da ja ne znam ko se drogira na HBO pa će ovo ići i dalje. Ne pamtim kad sam toliko razočaran nekom serijom bio kao ovaj put.

--- Kraj citata ---

Evo ja se drogiram i serija je dobra ,nikako nije losa a daleko je od toga da nije za gledanje  kokicekola

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju