Autor Tema: Quantum Leap  (Posjeta: 5837 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mamita

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Ženski
Quantum Leap
« : 02.05.2009. 21:41:34 »

Opis:
Quantum Leap američka je televizijska serija koju je NBC emitirao od 1989. do 1993. Autor serije je Donald Bellisario, a glavni glumac Scott Bakula u ulozi dr. Sama Becketta, znanstvenika koji se izgubi u vremenu nakon eksperimentiranja s putovanjem u vremenu. Dean Stockwell glumio je Ala Calaviccia, Samovog pomoćnika i najboljeg prijatelja, koji se prikazivao kao hologram koji samo Sam može vidjeti.

Žanr: drama, komedija, melodrama
Kanal: NBC
Godina: 1989.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi



Pripremio: mijau
« Zadnja izmjena: 09.05.2015. 12:00:05 maksi »

Offline markomix

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Quantum leap
« Odgovor #1 : 05.05.2009. 19:56:27 »
To ti je bas stara serija. Ima nekih 5 sezona.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Quantum leap
« Odgovor #2 : 02.09.2009. 10:01:06 »
Pošto postoji prevod za sedam epizoda, zar ovo ne treba da stoji u forumu "O serijama"?
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline gaston5

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Quantum leap
« Odgovor #3 : 10.09.2009. 23:30:40 »
Zao mi je sto je ono moje steta ispalo da zahtevam da neko prevede nisam to zeleo, Ja ne znam da prevodim pa ne mogu da se prihvatim tog posla samo pitam da li neko ima prevod od 7 epizode pa nadalje ako je to strasno zaboravite.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Quantum leap
« Odgovor #4 : 26.02.2012. 10:13:19 »
Vrijedi li ovo gledati?


Po traileru izgleda zanimljivo.



Offline the man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Quantum leap
« Odgovor #5 : 26.02.2012. 11:25:46 »
Gledao sam ovo proslo leto nije lose sasvim solidna serija skini sa neta gledaj jednu epizodu pa pisi tvoje utiske

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Quantum Leap
« Odgovor #6 : 18.08.2014. 15:12:50 »
Kompletna serija će ponovo izaći na DVD 4.11.2014.

Offline mladi.indiana

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
Odg: Quantum Leap
« Odgovor #7 : 11.02.2022. 13:17:58 »
Reboot se i ova serija s novom postavom za NBC. Inače, prošle godine je preminuo Dean Stockwell koji je utjelovio Admiral Al Calavicci u seriji. Očigledno Hollywood nema više ideja pa vade iz naftalina stare klasik serije.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Quantum Leap
« Odgovor #8 : 12.10.2022. 09:19:11 »
Meni se ova serija sviđa. Dugo mi je bila na čekanju, godinama nisam nalazio vrijeme za nju, i trebalo je da se pojavi nastavak (recimo da je) da se odlučim pogledati. Scott Bakula je odigrao ulogu života, dobro je hendlao razne likove koje je utjelovljavao, priče su uglavnom zanimljive i imaju tu moralnu vrijednost koja se u današnjim vremenima nekako izgubila jer novi kreatori filmova i serija čak i sa takvom tematikom ne znaju dočarati na pravi način, Zanimljivo je to. Kao da su motivi bili iskreniji onomad. A možda je i do kvalitete glumaca i scenarista - danas takve serije nemaju neki budžet pa onda dobijemo osrednje rezultate u najboljem slučaju.
Zaista vrijedi pogledati ovu seriju, možda u modernim vremenima djeluje pomalo naivno, ali istinski ljubitelji će biti zadovoljni. Znam da je prevedena samo prva sezona, pa i to ljude koji nisu dobri sa engleskim odbija da je pogledaju, ali oni koji nemaju taj problem, zaista je serija za preporuku.

Tags: