Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 282328 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1800 : 24.10.2013. 23:57:53 »
Ljudi , moze li neki prijedlog, Nista od igrica nisam igrao tako da sam truba po tom pitanju. Znaci , treba mi nesto zarazno i ne previse komplikovano. Moze i neka strategija dobra. I da dodam , igracu na laptopu tako da sami znate sta to znaci i sta dolazi u obzir (laptop je poprilicno jak , ali sto se tice laptopova).

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1801 : 25.10.2013. 21:07:40 »
Skoro svaka igrica ti je zarazna. Zato ih ja izbjegavam. Ali sam se lani zarazio sa 'Silent Hill: Homecoming': preporuka.
Igrao sam takodjer 'The Thing' iz 2003., radnja po poznatom filmu. Takodjer dobra i znatno se brze predje. Kad sam se ustosio, trebalo mi je samo 5-6 sati.
Mrzim lopatare i limune

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1802 : 12.11.2013. 02:12:03 »
Moze li prijedlog neke igrice , da bude slicna Prince of Persia The Forgotten Sands .

Offline worf

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1803 : 12.11.2013. 11:59:48 »
Enslaved Odyssey to the West!!! Izašla nedavno za PC. Neznam koliko su baš slične ali i ova je pustolovina sa genijalnom pričom i animacijom. Sinoć sam završio, sve što je dobro kratko traje.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1804 : 12.11.2013. 17:29:27 »
Assassin's Creed serijal :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1805 : 20.11.2013. 00:36:10 »
Imam jedan mali problem. Mada sumnjam da se moze rijesiti bez reinstaliranja , ali ipak da pitam. Instalirao sam Prince of Persia The Forgotten Sands dok sam imao Win 8 i sve je radilo perfektno. Nadogradio sam Win na 8.1 i sad kad pokrecem igricu stalno zastajkuje i nemoguce ju je igrati. A posto sam sve fajlove izbrisao , a i stigao sam pred kraj igrice , ima li kakvog rijesenja?

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1806 : 20.11.2013. 02:55:06 »
Imam jedan mali problem. Mada sumnjam da se moze rijesiti bez reinstaliranja , ali ipak da pitam. Instalirao sam Prince of Persia The Forgotten Sands dok sam imao Win 8 i sve je radilo perfektno. Nadogradio sam Win na 8.1 i sad kad pokrecem igricu stalno zastajkuje i nemoguce ju je igrati. A posto sam sve fajlove izbrisao , a i stigao sam pred kraj igrice , ima li kakvog rijesenja?

sacuvaj save game i reinstall :D
Cycling 4 life

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1807 : 13.05.2014. 13:44:03 »
Zna li neko gdje se može "kupit" zakrpa sa zadnjim transferima za PES13?

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1808 : 30.05.2014. 00:55:54 »
http://9gag.com/gag/ay5mDLV?ref=fsidebar

screenshots from Unreal Engine 4 running at 8K resolution  :om:

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1809 : 11.06.2014. 14:23:03 »
Razvija se nastavak legendardnog Dooma  liz-liz


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1810 : 30.06.2014. 18:42:22 »
za sve ljubitelje i prave fanove South Parka South Park: The Stick of Truth igra je toliko luda, bukvalno je napravljena da imate osecaj da ste u samoj epizodi i da radite sta hocete.... toliko je dobra da cete je odigrati u dahi i traziti jos... Za one koji su odgledali sve epizode bice jos bolji uzitak... Jednostavno dotakli su sve skoro... Definitivno ne smete propustiti :D

Online petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1811 : 30.06.2014. 20:33:49 »
U, jeste. South Park: The Stick of Truth je fenomenalna igra.
Prosto mi je bilo krivo što nema još  :-[




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline uNbog

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1812 : 12.07.2014. 08:05:31 »

Evo ga novi trejler za DA:I, ima par spojlera.. :D
« Zadnja izmjena: 12.07.2014. 08:08:20 uNbog »
People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1813 : 28.08.2014. 22:29:45 »
Izašla je cela druga sezona The Walking Dead igre. Bila mi je pravo otkrovenje kada se pojavila pre 2 godine. Ova sezona mi je bila dobra, iako ne u rangu prve (možda sam se ohladio zbog prevelike pauze između).

Godinama ne igram ništa, pa sam rešio da se prisetim Max Payne-a  :) . Još je bolje nego kada sam bio klinac, fantastična igra. Mogao bih i Mafiu da probam, ostala mi je u sećanju kao kvalitetna igra.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1814 : 29.08.2014. 22:51:06 »
hehehheh ja bas sada igram Max Payne 3... nije dobar kao prva dva dela ali se igra :D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1815 : 01.10.2014. 11:22:12 »
Molim za preporuku. Interesuje me igra u stilu Mass Effect serijala. Dakle, da bude SF (ne EF, ne zmajevi, magija, patuljci ištatijaznam), da ima dobru priču, nelinearnu, da nije sa zombijima ili barem ako baš moraju biti, da ne bude nakrcana njima (da ne ide stondirani poluraspadnuti čovek ispruženih ruku prema igraču non stop), neka budućnost, bliža ili dalja, ali dovoljno verovatna da može na nekom nivou da se poveruje da bi to možda i moglo biti moguće. Da nije Star Wars ili Star Trek. Može MMO ali bih radije da nije.

Unapred hvala
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1816 : 01.10.2014. 17:43:49 »
Molim za preporuku. Interesuje me igra u stilu Mass Effect serijala. Dakle, da bude SF (ne EF, ne zmajevi, magija, patuljci ištatijaznam), da ima dobru priču, nelinearnu, da nije sa zombijima ili barem ako baš moraju biti, da ne bude nakrcana njima (da ne ide stondirani poluraspadnuti čovek ispruženih ruku prema igraču non stop), neka budućnost, bliža ili dalja, ali dovoljno verovatna da može na nekom nivou da se poveruje da bi to možda i moglo biti moguće. Da nije Star Wars ili Star Trek. Može MMO ali bih radije da nije.

Unapred hvala

Pa sad, s obzirom da si nam dao veoma specifične upute odmah da ti kažem da ne postoji ništa što ispunjava tvoje uvjete za igranje  ;D I da, baš me kopka šta je to toliko uvjerljivo i originalno u Mass Effectu  ;D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1817 : 01.10.2014. 18:25:22 »
Da počnem od najočiglednijeg. Mass Effect pogon po mnogo čemu podseća na NASA-in Warp projekat gde se snažnim gravitacionim poljem krivi prostorvreme pa se velike udaljenosti preskaču bez da sam svemirski brod postiže brzine veće od brzine svetlosti. Nema mističnih sila, pa su čak i "zombiji" proizvod tehnologije koja preuzima kontrolu nad organizmima pokojnika. Verovatnoća da postoje inteligentne vrste van našeg solarnog sistema postoji. A humanoidni oblik vrsta je objašnjen panspermijom. Takođe, veštačka inteligencija je vrlo izvesna, a augmentacija ljudi se već sada radi. Dakle, pravo pitanje je šta u Mass Effectu nije realno. Inače, igre koje odgovaraju ovom šablonu postoje. Prva koja mi pada je Deus Ex. Istina, tu nema vanzemaljaca i svemirskog putovanja ali je priča jednako dobro razrađena i moguća. Na žalost, kod Deus Ex-ova mi se nije baš dopao gameplay poput ovoga u Mass Effect serijalu ali sam ih ipak odigrao.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1818 : 01.10.2014. 18:40:30 »
Sad mi pade na pamet nešto što je realnije i vjerovatnije i od Deus Exa i od Mass Effecta, a to je serijal Fallout  ;D Imaš sad i Wasteland 2, koji je isto sjajan. Meni lično su i Deus Ex i Fallout puno bolji serijali od Mass Effecta, koji mi je svakim dijelom bio sve tanji. Prešao sam prva dva, ali nikako da se odlučim za treći. Imaš i sjajan serijal Bioshock pa System Shock 2, serijal Dead Space (prvi je ipak najbolji). Biraj  ;D

Offline Raex

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1819 : 01.10.2014. 18:46:54 »
Ja cu ti preporuciti Dead Space serijal koji je Namless naveo u post iznad. Jedna od boljih igrica koje sam igrao. Obozavam tu igricu. Jednostavno kada igram se toliko uzivim da izgleda kao da sam ja unutra u monitoru i igram. Cijeli serijal ti preporucam iako je 2. po meni bila nekako ''najbolja'' Pogledaj si prvo gameplay, ili tako nesto i mozda se tebi ne svidi, ali ja sam odigrao cijeli serijal 3 puta i budem jos toliko.  ;D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1820 : 01.10.2014. 21:28:12 »
Sve osm dead spacea sam igrao. Ipak ima ;)
Hvala
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1821 : 02.10.2014. 07:54:59 »
Molim za preporuku. Interesuje me igra u stilu Mass Effect serijala. Dakle, da bude SF (ne EF, ne zmajevi, magija, patuljci ištatijaznam), da ima dobru priču, nelinearnu, da nije sa zombijima ili barem ako baš moraju biti, da ne bude nakrcana njima (da ne ide stondirani poluraspadnuti čovek ispruženih ruku prema igraču non stop), neka budućnost, bliža ili dalja, ali dovoljno verovatna da može na nekom nivou da se poveruje da bi to možda i moglo biti moguće. Da nije Star Wars ili Star Trek. Može MMO ali bih radije da nije.

Unapred hvala

A izabrao si Dead Space, bojim se da ćeš ostat razočaran.  ;)

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1822 : 02.10.2014. 09:34:48 »
Joj, hvala na vreme. Dakle zombiji... onda, neki drugi predlog?
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1823 : 02.10.2014. 18:41:50 »
Joj, hvala na vreme. Dakle zombiji... onda, neki drugi predlog?
Pa sad, bukvano da su zombi i nisu. Priča ide ovo: rudarski brod "išimura" pošalje poziv za pomoć, i ti slećeš na bord sa tvojom ekipom, niko ne zna gdje su radnici s tog broda. Onda nailaziš na spodobe koje liče na ljude, samo sa par ruku, nogu, i čega sve ne viška. I ima da se usereš u gaće kad krenu da iskaču na tebe, bukvalno. Jer ne znaš odakle sve iskaču kad krenu na tebe  ;).

Hmmm, što se tiče igre kao ME, možda  Warhammer 40000 - Dawn of War II Gold Edition pa nadalje. Jer tu prestaje igrica da bude strategija i prelazi u RPG. Probaj, možda ti se svidi.
Ti si vođa odabrane grupe Space marinaca, i biješ se protiv Tiranida, vanzemaljske rase koja se širi i množi brzo, uz to moraš da vodiš rat i sa Orcima (ne orci kao u fantazi igrama) i sa Eldarima (najstarija rasa u galaksiji). Ako si gledao SG atlantis i kraj SGC onda shvataš suštinu ove igre  :)
« Zadnja izmjena: 02.10.2014. 18:44:46 Red Dragon »

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1824 : 03.10.2014. 00:35:26 »
Warhammer 40K, ma koliko dobar bio, a jeste, i to prokleto dobar, ipak ne podliježe Vladimirovim uvjetima  ;D Orci jesu kao Orci u fantazijskim igrama, samo prilagođeni svemiru i pričaju klošarski engleski  ;D, Eldari nisu ništa drugo do svemirskih vilenjaka, a Tyranidi su Tyranidi  ;D Recimo da je StarCraft čista kopija Warhammera, a što se tiče neprijatelja u Dead Spaceu, ako je Vladimir gledao The Thing, to je otprilike to  ;D

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1825 : 03.10.2014. 10:48:00 »
I da, baš me kopka šta je to toliko uvjerljivo i originalno u Mass Effectu  ;D

Uf, sad bih se raspisao... samo me mrzi. ;D Reći ću tek da je to moja omiljena SF trilogija iz bilo kog žanra.

Niko Vladimiru nije preporučio Halo, mislim da se to uklapa u zadate uslove. Ja ga nisam igrao, gledao sam malo na Jutjubu, ali nisam ostao bogzna koliko oduševljen. Znam samo da ima dosta nastavaka i da je priča navodno dobra i razrađena, pa igra ima armiju sledbenika.


P. S. Metro Redux razbija, pogotovo na težini Ranger Hardcore, kao i BioShock Infinite (1999 mode). Od mene dobijaju po 9,5/10.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1826 : 04.10.2014. 12:47:30 »
Hmm... zaista, taj Halo zvuči interesantno. Da li je neko igrao?
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1827 : 04.10.2014. 19:47:04 »
Igrao prvi dio. Na PC-u imaš još i drugi dio i tu se serijal završava što se PC-a tiče  ;D Nije loša pucačina, ali da je nešto razrađena priča... Možda poslije. U prvom dijelu je priča "idi sam i pobij hin svih"  ;D Vanzemaljci... bla, bla... invazija... bla, bla... komandosi... bla, bla... pobij sve i spasi Zemlju... bla, bla  ;D Simpatična pucačina sa blesavim neprijateljima. Ima ih od komičnih do pravo zajebanih.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1828 : 04.10.2014. 22:48:43 »
Toga sam se i plašio... U svakom slučaju, skidam, u nedostatku nečeg boljeg
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1829 : 04.10.2014. 23:18:19 »
Možete li mi preporučiti neki sajt na kome mogu da vidim da li je moja mašina dovoljno moćna da pokrene određenu igru? Ali neki koji pruži bar malo više detalja, znači ne samo "može" ili "ne može", nego npr. "može da pokrene tu igru, ali na minimalnim podešavanjima", "može bez problema sa svim detaljima", "ne može sa tom grafičkom karticom" itd?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Tags: