Autor Tema: FlashForward  (Posjeta: 219729 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: FlashForward
« Odgovor #1320 : 02.07.2014. 17:36:08 »
Dobro, uz neke male zamjerke na režiju i produkciju. Ali koga briga kad je radnja ostala nedorečena. :dash
Mrzim lopatare i limune

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: FlashForward
« Odgovor #1321 : 12.02.2016. 21:23:57 »
Prodje tako neko vreme pa se setim ove serije, nerviram se, pa se smirim, pa prodje neko vreme pa se opet nerviram i sve tako u krug. Nikad necu prezaliti njeno ukidanje, i posle svih ovih godina. Jos ako uzmemo u obzir kakvim se sve glupostima davalo jos sezona, onda sta se sve ozivljavalo, sta muzlo/muze do beskraja... Ma... Ne vredi.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: FlashForward
« Odgovor #1322 : 12.02.2016. 22:43:39 »
Prodje tako neko vreme pa se setim ove serije, nerviram se, pa se smirim, pa prodje neko vreme pa se opet nerviram i sve tako u krug. Nikad necu prezaliti njeno ukidanje, i posle svih ovih godina. Jos ako uzmemo u obzir kakvim se sve glupostima davalo jos sezona, onda sta se sve ozivljavalo, sta muzlo/muze do beskraja... Ma... Ne vredi.
U bilo je jos brda serija koje su tako ukinuli Surface, Invasion,Thief itd... ne mogu ni svih da se setim vise.... Izgleda u pogresno vreme su se prikazivale

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: FlashForward
« Odgovor #1323 : 12.02.2016. 22:47:35 »
Stvarno kad bolje razmislis, tako je. Iako medju ljidima vlafa misljenje da se na Foxu sve otkazivalo, a u stvari svuda je bilo tako, na svim mrezama. Bas los period.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: FlashForward
« Odgovor #1324 : 12.02.2016. 22:55:11 »
A tek kad je bio onaj strajk scenarista, tu je ukinuto par dobrih serija isto...

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: FlashForward
« Odgovor #1325 : 12.02.2016. 23:01:02 »
Cist pokazatelj da se sve vrti oko novca.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: FlashForward
« Odgovor #1326 : 12.02.2016. 23:06:51 »
nazalost...

Tags: