Autor Tema: Deep State  (Posjeta: 3866 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Deep State
« : 25.01.2018. 23:23:27 »

Opis:
Država u državi usredotočena je na Maxa Eastona (Mark Strong), bivšeg špijuna čija ga prošlost ponovno počinje proganjati kada ga Pyreneesby George Whitee (Alistair Petrie), voditelj tajne skupine MI6-a i CIA-a, takozvanog ‘Odjela’, pozove da svoj novi život ostavi iza sebe. White uvjerava Maxa da se vrati u svijet špijuna kako bi osvetio ubojstvo svog otuđenog sina Harryja (Joe Dempsie, Igre Prijestolja, Skins). Međutim, ulozi se ubrzo podižu kada Max otkrije da se upleo u tajni obavještajni rat i gustu mrežu urote kojom se želi profitirati od kaosa nastalog na Bliskom istoku. Max postaje igrač u opasnoj igri u kojoj se moćne korporacije ne libe jasno pokazati da su spremne na sve kako bi zaštitile svoj ugled i prikrile svoje tajne. S korupcijom na svakom koraku, kome Max može vjerovati? Tko govori istinu i što je potrebno učiniti da se ona otkrije? Kako bi to otkrio, Max će morati ponovno uroniti u opasni i okrutni život koji je tako očajno pokušao ostaviti iza sebe.

Izvor: tportal

Žanr: akcija, triler
Kanal: FOX
Premijera: 05. 04. 2018.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 29.05.2018. 12:19:15 Goran88 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Deep State
« Odgovor #1 : 06.04.2018. 09:01:49 »
Ovo FOX već obnovio za drugu sezonu. Je li gledao netko?
Mrzim lopatare i limune

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Deep State
« Odgovor #2 : 16.04.2018. 11:01:40 »
Ja probao gledati, prvu epizodu uspio a drugu zaspao na pola. :zzz
Što ja znam, ovo zasad mi je bilo dosadno i sve već viđeno.
Čak ni Mark Strong nije pomogao...

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Deep State
« Odgovor #3 : 10.05.2018. 23:13:24 »
Hvala za prevode. Serija uopste nije losa, cak po mom misljenju prilicno bolja od bar 80% nekih aktuelnih danas.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Deep State
« Odgovor #4 : 26.05.2018. 09:19:46 »
Ništa novo, ali se primjećuje trend ozbiljne kritike tajnih službi, vladajućih garnitura koje su uvijek u stvari produžena ruka krupnog kapitala koji zbog profita ne preza ni od čega.
Da li je serija dovoljno dobra za preporuku? Ja ne pamtim kad sam zaglavio do kasno da ostanem budan zbog nekog serijala koji gledam jednu epizodu za drugom. Prvih pet sezona sam odgledao u komadu, zanimljivo je. Ostale tri sam odgledao sledećeg dana. Da, može se pogledati, kakvih loših serija ima, ova je solidna. Nije loš špijunski triler, a može proći i kao mini-serija iako čujem da će biti i druga sezona.