Razno > Televizija

Nindža Ratnici!

<< < (2/6) > >>

EROS:

--- Citat: Djidja - 27.04.2009. 22:16:56 ---Mene je blam da priznam ali sam se totalno navukla na ove ludake  :\)

--- Kraj citata ---
Ne zezaj života ti! Kad je dobro zezanje u pitanju, onda blam ne postoji!  ;)

Prica se da kao Emotion razmišlja da otkupi prava za emitovanje na ovom prostoru? Ako je to istina, ja se prvi prijavljujem! Boli me uvo, kad cu ako necu sad!  ;D

ndma11:
Ja se za to ne bi prijavio pa da je nagrada milion € ... To je zaista blam, da ti se svi smeju dok se razbijaš...

EROS:

--- Citat: ndma11 - 28.04.2009. 11:29:00 ---Ja se za to ne bi prijavio pa da je nagrada milion € ... To je zaista blam, da ti se svi smeju dok se razbijaš...

--- Kraj citata ---
Joj, Ndma, sad si me razocarao i ko covek i ko komunista! Jebeš nagradu, zezanje je fora!  ;D

I Djidja bi se možda prijavila da bude nindža ratnica, a ti neceš!  ;)

ndma11:
Ma ne bi se ja prijavio NI DA JE nagrada milion €... To je previliki blam... Nemoj ti meni komunista, ja ni ne znam šta je to....

Dexter`s Lab:

--- Citat: ndma11 - 28.04.2009. 20:55:19 ---Ma ne bi se ja prijavio NI DA JE nagrada milion €... To je previliki blam... Nemoj ti meni komunista, ja ni ne znam šta je to....

--- Kraj citata ---


bre šta je tebi... ne bi ni za 1 mill. €
mojega nebi...

ja bih se za 1 mill. € ljubio sa PFC u usta  ;D i jebao bi ga posle, al da se zapere samo  ;D



btw. meni bi bio blam da imam ovu sliku ko tvoju "the tribe" u potpisu, ovi mi liče ko da su iskočili iz neke španske serije ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju