Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259065 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

šimac

  • Gost
Prison Break
« : 12.02.2008. 21:15:35 »

Opis:
Većina ljudi bi učinila sve u svojoj moći da izađu iz zatvora Fox River, no Michael Scofield (Wentworth Miller) učinit će sve kako bi se našao unutra. Njegov brat Lincoln Burrows (Dominic Purcell) osuđen je na smrt zbog zločina koji nije počinio i jedini način na koji ga Michael može spasiti je da i sam završi u zatvoru.
Naoružan tlocrtima zatvora i nemoguće zamršenim planom bijega, Michael stiže u Fox River i počinje utrku sa vremenom. Sada, trebat će mu svaka trunka lukavstva, odvažnosti i sreće koju posjeduje... te pomoću nekolicine najpokvarenijih i najopasnijih osuđenika u zatvoru.

Žanr: akcija, drama, triler, kriminalna

IMDB
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi


Pripremio: Boriša94
« Zadnja izmjena: 19.06.2014. 11:22:09 maksi »

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #1 : 12.02.2008. 21:46:25 »
evo maloprije pogleda epizodu napokon malo radnje izvan zatvora.
Inace po meni serija je tribala stati na 2 sezoni pocelo je vec previse rastezanja i ponavljanja samo na drugi nacin.

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #2 : 13.02.2008. 00:12:06 »
Nisan odavno cua misljenja o ovin zadnjin epizodama, sta van se cini? Meni je ova 12 predobra epizoda. I na listi je za otkazivanje  >:(

I meni je predobra bila, vec zadnjih par su mi odlicne...
A ovo za otkazivanje me jako ljuti  >:(

šimac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #3 : 13.02.2008. 13:27:11 »
Nove lose vijesti:

Vjerovatno ce serija bit otkazan pa ce na jesen pustit onaj spinoff sta zenske bize iz zatvora al jos nije 100% sigurno.

Question: I need some scoop on the future of Prison Break! Despite a lackluster season, the show was beyond awesome and suspenseful this week. Heard anything about its future? — Christy


Ausiello: All I know is that Season 3 comes to an end next Monday and the show remains on the bubble for fall. My guess? Prison Break as we know it will end, to be replaced next season with the "women in prison" spin-off that Fox has been developing. But that's just a guess.

Offline Master4Destruction

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #4 : 13.02.2008. 15:47:09 »
Znaci po ovome 3 sezona Prison Breaka se zavrsava u ponedeljak i ne zna se da li ce biti cetvrte sezone?

Offline ss90

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #5 : 13.02.2008. 16:12:12 »
prve 2 sezone su bile fenomenalne, kad je pocela 3. sa svakom epizodom sve vise su smorili i upropastili seriju tako da nisam odgledao zadnjih 4-5...tj ne znam dal vredi gledati

šimac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #6 : 13.02.2008. 16:17:17 »
Znaci po ovome 3 sezona Prison Breaka se zavrsava u ponedeljak i ne zna se da li ce biti cetvrte sezone?

Tako je.

prve 2 sezone su bile fenomenalne, kad je pocela 3. sa svakom epizodom sve vise su smorili i upropastili seriju tako da nisam odgledao zadnjih 4-5...tj ne znam dal vredi gledati

Pogledaj bijeg je odlican!

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #7 : 14.02.2008. 00:24:01 »
Znaci po ovome 3 sezona Prison Breaka se zavrsava u ponedeljak i ne zna se da li ce biti cetvrte sezone?

Tako je.

prve 2 sezone su bile fenomenalne, kad je pocela 3. sa svakom epizodom sve vise su smorili i upropastili seriju tako da nisam odgledao zadnjih 4-5...tj ne znam dal vredi gledati

Pogledaj bijeg je odlican!


Pa jesu li bar snimili neki kraj il ce zavrsit serija a mi ostat u neznanju??  :o

Offline Zmija

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Prison Break
« Odgovor #8 : 14.02.2008. 00:41:29 »
Ima li prevod za zadnju epizodu serije. Sajt je jos u izgradnji , ali smatram da nije antireklama ali jel moze neka dresa. Probao sam preko google ali bez uspeha.

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #9 : 14.02.2008. 07:42:34 »
Ima li prevod za zadnju epizodu serije. Sajt je jos u izgradnji , ali smatram da nije antireklama ali jel moze neka dresa. Probao sam preko google ali bez uspeha.
http://www.divx-titlovi.com

šimac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #10 : 14.02.2008. 15:07:05 »
Nisu nista snimili vise serija je nakon 13 epizode gotova za ovu sezonu:

Due to the Writer's strike, there are only 13 episodes which have currently been produced for the third season. Although the strike was resolved on the 12th of February it is still unknown if, or when more episodes will be produced.  >:(

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Prison Break
« Odgovor #11 : 14.02.2008. 19:07:37 »
Par epizoda u trecoj sezoni (za koju se svi slazemo da nije bila potrebna) je toliko debilno uradjeno.
Mislim samo na pojedine scene nekih epizoda... Da ne pominjem sada, mozda nekom pokvarim gledanje trece sezone.

šimac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #12 : 14.02.2008. 19:15:00 »
Ona epizoda sa munjenin (Charles 'Haywire' Patoshik) je najgluplja. Jel se slazes? Al isto mi je cilu sezonu popravila ova 12 predobraaa je!

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Prison Break
« Odgovor #13 : 15.02.2008. 09:56:24 »
Recimo, epizoda kada General "razgovara" sa devojkom iz kompanije. Ova epizoda je razocarala...
A 12-tu sam gledao stojecki.

šimac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #14 : 15.02.2008. 16:48:16 »
Valjda ce bit nesto od ovoga:

There is no word on whether or not there will be a fourth season, but Wentworth Miller gives a bright outlook: "As far as this thing continuing on nine or [ten] seasons like a Friends or a CSI, I’m not sure we’ll go that far, but I do think we have at least another two or three seasons in us.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #15 : 15.02.2008. 21:27:05 »
ja nisam gledao jos 3 sezonu i prema procitanom i necu verovatno nikada ,meni je i druga sezona bila veliko sranje ali dobro ,jedino bi pogledao u slucaju da se zavrsi prica i serija ali to se nece najverovatnije nikad desiti.

Offline shumar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Prison Break
« Odgovor #16 : 16.02.2008. 15:00:04 »
Mogli su da zavrse i sa jednom i po sezonom, ali oni razvukose na 3. :(
Vec su u drugoj sezoni poceli da brljaju ali ova treca je, nazalost (po meni), dno dna.
Posebno ta 12-a kojom ste odusevljeni, mali spojler: Posebno scena na vodi.
Inace sta ce biti sa serijama evo na sledecem linku:
http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Wga-Strike-Favorite/800032698

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #17 : 16.02.2008. 20:15:23 »
Mogli su da zavrse i sa jednom i po sezonom, ali oni razvukose na 3. :(
Vec su u drugoj sezoni poceli da brljaju ali ova treca je, nazalost (po meni), dno dna.
Posebno ta 12-a kojom ste odusevljeni, mali spojler: Posebno scena na vodi.
Inace sta ce biti sa serijama evo na sledecem linku:
http://community.tvguide.com/blog-entry/TVGuide-Editors-Blog/Ausiello-Report/Wga-Strike-Favorite/800032698

apsolutno se slazem

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #18 : 17.02.2008. 09:31:22 »
Bliži se 4. sezona ljudi!!! :) :) :)

All hope is not lost, folks! Nick Santora recently addressing claims by TV Guide's Ausiello, who stated that he didn't think Season 4 of Prison Break would happen. Nick stated the following:

 

"A fourth season of Prison Break has not been officially picked up yet. But our next season is NEVER picked up this early in the year, so that doesn’t mean much. I disagree with Ausiello. I believe we will be picked up for a 4th season. I can’t guarantee it. I just feel it will happen. So don’t worry about rumors from reporters … if the show is getting cancelled, as soon as I know, I will tell you guys. But like I said, I don’t think it is going to happen. I have faith."

 

One would assume that if Fox was really unhappy about PB's ratings this year that they would be expressing this to the people who work on the show. And Nick's been pretty straight with us in the past. Plus, he's right....we didn't know until May of 2007 whether we were going to get a Season 3. So, let's cross our fingers.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Prison Break
« Odgovor #19 : 17.02.2008. 17:10:21 »
Biće i 5e sezone.. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ss90

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #20 : 17.02.2008. 17:56:26 »
Znaci po ovome 3 sezona Prison Breaka se zavrsava u ponedeljak i ne zna se da li ce biti cetvrte sezone?

Tako je.

prve 2 sezone su bile fenomenalne, kad je pocela 3. sa svakom epizodom sve vise su smorili i upropastili seriju tako da nisam odgledao zadnjih 4-5...tj ne znam dal vredi gledati

Pogledaj bijeg je odlican!


ako kazes onda moram da odgledam. Hvala!

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #21 : 17.02.2008. 22:43:31 »
Biće i 5e sezone.. ;)

Lol, jesi to mozda ode vidija?

http://mtsmondo.com/entertainment/movies/text.php?vest=87162

Nasa na srpskoj stranici:

Da li ćete konačno "pobeći iz zatvora"?

Mi za sada nemamo datum završetka serije, što se tiče zatvora završava se sa ovom sezonom jer naravno da ne možemo u svakoj sezoni da budemo u zatvoru. Naši scenaristi su ono najbolje što imamo i oni na kraju uspeju da iznesu sve kako treba. Ja sam upoznat sa tim šta će da se dešava u 4. sezoni i ona neće imati veze sa zatvorima, a 4. sezona vodi 5.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Prison Break
« Odgovor #22 : 18.02.2008. 10:34:39 »
Biće i 5e sezone.. ;)

Lol, jesi to mozda ode vidija?

http://mtsmondo.com/entertainment/movies/text.php?vest=87162

Nasa na srpskoj stranici:

Da li ćete konačno "pobeći iz zatvora"?

Mi za sada nemamo datum završetka serije, što se tiče zatvora završava se sa ovom sezonom jer naravno da ne možemo u svakoj sezoni da budemo u zatvoru. Naši scenaristi su ono najbolje što imamo i oni na kraju uspeju da iznesu sve kako treba. Ja sam upoznat sa tim šta će da se dešava u 4. sezoni i ona neće imati veze sa zatvorima, a 4. sezona vodi 5.

Da, tu sam video..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #23 : 19.02.2008. 11:12:52 »
Jel ko gleda finale, sta vam se cini? Odlicna epizoda ispunjena akcijom i napetoscu e da je bar svaka ovakva! :)

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #24 : 19.02.2008. 12:19:49 »
Ma idi u dupe... >:(

Ima ljudi koji rade, kako mogu gledat? Bas si nasao izazivat... ;)

Snyder, daj mu zuti karton za izazivanje zazubica.  ;D

Jel ko gleda finale, sta vam se cini? Odlicna epizoda ispunjena akcijom i napetoscu e da je bar svaka ovakva! :)
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #25 : 19.02.2008. 12:36:25 »
Ma idi u dupe... >:(

Ima ljudi koji rade, kako mogu gledat? Bas si nasao izazivat... ;)

Snyder, daj mu zuti karton za izazivanje zazubica.  ;D

Jel ko gleda finale, sta vam se cini? Odlicna epizoda ispunjena akcijom i napetoscu e da je bar svaka ovakva! :)

 ;D ;D ;D, lol, dobro san se nasmija!  ;)

Offline Traxxtor

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Prison Break
« Odgovor #26 : 19.02.2008. 23:43:17 »
13 epizoda sezone 3 mi je najbolja epizoda od cijelog Prison Break-a :)

iako žao mi je sta je opet sucre na*ebao

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #27 : 21.02.2008. 09:45:43 »
PB Season 4 Seems Likely

The question of whether or not Prison Break will return for Season 4 seems to be swinging towards the answer "yes". Ausiello and Spoiler TV have both recently confirmed that Season 4 seems very likely. See what they have to say below:

 Ausiello: "Much to my surprise, I'm hearing a fourth season is pretty much a lock. Go figure".

 SpoilerTV: "Just heard from a couple of contacts over at Fox who say that a 4th Season is looking extremely likely!"

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #28 : 27.02.2008. 13:43:51 »
Dominic Purcell on Season 4  :)

http://www.youtube.com/watch?v=9lnN1C2_u9s

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #29 : 28.02.2008. 16:08:31 »
Jer ovih 13 definitivno kraj 3 sezone?