Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259270 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Prison Break
« Odgovor #120 : 02.09.2008. 16:18:14 »
Zašto?  ???

Sad imamo 2 ista prijevoda za istu verziju  :P

Pa nisu isti. Jedan je na srpskom jeziku, a drugi na hrvatskom  ;D.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline _Cox

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
    • 24 Fan Site
Odg: Prison Break
« Odgovor #121 : 02.09.2008. 17:25:45 »
Ne zna covik sta da skine:
Prison Break S04E01 HDTV XviD-LOL ili Prison Break 4x01 (HDTV-PROPER-2HD) ili kod 2. epke
Prison Break S04E02 HDTV XviD-LOL ili Prison Break 4x02 (HDTV-PROPER-2HD) ili Prison Break S04E02 FINAL RERIP HDTV XviD-2HD  :\) ;D

Kod prve ocito Prison Break 4x01 (HDTV-PROPER-2HD), a kod druge Prison Break S04E02 FINAL RERIP HDTV XviD-2HD? :D

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #122 : 02.09.2008. 18:06:14 »
Uplodan je Majstorbatin prijevod prilagođen za Prison.Break.S04E01.Proper.HDTV.XviD-2HD
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #123 : 02.09.2008. 18:11:18 »
Uplodan je Majstorbatin prijevod prilagođen za Prison.Break.S04E01.Proper.HDTV.XviD-2HD
Pretekao si me za par minuta...  ;D ;D
Jesu to 2 epizode izašle isti dan?
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Prison Break
« Odgovor #124 : 02.09.2008. 18:14:09 »
jesu
pogledah 1 epizodu cekan sad titl za drugu :)

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Prison Break
« Odgovor #125 : 02.09.2008. 21:02:00 »
Aploudovan titl za 2. epizodu.

Offline piki81

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #126 : 02.09.2008. 21:08:58 »
Svaka cast!!!!
Sweet!

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #127 : 02.09.2008. 21:20:37 »
Kao i prilagodba za Prison.Break.S04E02.Final.Rerip.HDTV.XviD-2HD.

Ako netko ima viška slobodnog vremena nek se potrudi i malo podesi vremena u titlu. Ima malo out of sinc linija...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline don

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Prison Break
« Odgovor #128 : 02.09.2008. 21:50:40 »
Uploadovan prevod za 2. epizodu (LOL verzija), Iskreno neznam ko je preveo, ja sam skinuo fajl sa drugog sajta

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #129 : 02.09.2008. 21:58:14 »
ajme koliko propera je izaslo  :\)
oni nemogu nikad napravit jednu normalnu epku
al ajde da onda jedan proper izade, a ne 10  ;D

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Prison Break
« Odgovor #130 : 02.09.2008. 22:41:04 »
ajme koliko propera je izaslo  :\)
oni nemogu nikad napravit jednu normalnu epku
al ajde da onda jedan proper izade, a ne 10  ;D
E ja zbog tih zajebancija premijeru pomeram za petak vece posle grada. Dotad ce valjda stvarcice biti normalizovane! :\) 8)

Offline Noah

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 652
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #131 : 02.09.2008. 22:44:17 »
ja isto necu danas jos gledat
sutra ili petak

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Prison Break
« Odgovor #132 : 02.09.2008. 23:09:12 »
ajme koliko propera je izaslo  :\)
oni nemogu nikad napravit jednu normalnu epku
al ajde da onda jedan proper izade, a ne 10  ;D
E ja zbog tih zajebancija premijeru pomeram za petak vece posle grada. Dotad ce valjda stvarcice biti normalizovane! :\) 8)
E vala da znas..skinuti od 720p i cekati da to sve legne malo na svoje mesto sa titlovima..ipak je finale serije pa to valja ispratit kako treba.. :)
iShare, noProfit


Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #133 : 02.09.2008. 23:48:38 »
ja sam skinio 720p i to je to napravio za prvu napravit cu sad i drugu tako da nitko to ne radi da ne radimo 2 puta isti posao :) uzivajte ljudi

Offline joriq

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Prison Break
« Odgovor #134 : 03.09.2008. 00:47:57 »
ajme koliko propera je izaslo  :\)
oni nemogu nikad napravit jednu normalnu epku
al ajde da onda jedan proper izade, a ne 10  ;D
E ja zbog tih zajebancija premijeru pomeram za petak vece posle grada. Dotad ce valjda stvarcice biti normalizovane! :\) 8)
E vala da znas..skinuti od 720p i cekati da to sve legne malo na svoje mesto sa titlovima..ipak je finale serije pa to valja ispratit kako treba.. :)
finale serije? Kakvo finale, ovo je season premiere...

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #135 : 03.09.2008. 01:13:01 »
ovo je zadnja sezona serije dalje nema ako se ne varam

Offline joriq

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Prison Break
« Odgovor #136 : 03.09.2008. 01:53:47 »
ovo je zadnja sezona serije dalje nema ako se ne varam
glumci imaju potpisane ugovore na 7 sezona ukupno, mada su izjavili da se "nadaju da nece trajati toliko dugo", ali nidje nisam nasao podatak da je ovo zadnja sezona! Moze link ili nesto?

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #137 : 03.09.2008. 09:28:17 »
uff to je bila stara prica da dalje od 4 seozne nece ici... kuzis... tako da se o tome radi...o tome je bilo razgovora za vrijeme 2 sezone... nisam ni ja 100% siguran ali ako se ne varam mislim da je to tako...

Offline andy7777

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 83
Odg: Prison Break
« Odgovor #138 : 03.09.2008. 09:31:39 »
Kad vec citam u ovoj temi, koja je fora sa tim properima, rerip, lol verzijama? Po cemu se one razlikuju? Netko je spomenuo da ima vise proper verzija pa mi nista nije jasno. Oprostite, ali ocito se nekuzim bas u ovo pa se nadam da me necete popljuvat sto pitam.
Lowenbrau make girls really really beautiful...

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #139 : 03.09.2008. 10:17:18 »
Kad vec citam u ovoj temi, koja je fora sa tim properima, rerip, lol verzijama? Po cemu se one razlikuju? Netko je spomenuo da ima vise proper verzija pa mi nista nije jasno. Oprostite, ali ocito se nekuzim bas u ovo pa se nadam da me necete popljuvat sto pitam.

Eh, da...

prvo su bile LOL verzije. Onda je nekome smetalo što je u njima bio malo lošiji zvuk (ovo je info iz druge ruke, makar kaže kolega da je to najobičnija glupost, kaže da je zvuk čisto OK) pa je napravio Proper a li je u 2 saboravio maknut jednu reklamu pa zato Rerip.

Jasno sad? ;D
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline nema_veze

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Prison Break
« Odgovor #140 : 03.09.2008. 13:07:09 »
Ljudi dragi pomagajte. Iako imam sve i prvu i drugu seriju i prijevode ne mogu to skupa gladati. Prije sam serije gledao preko Microdvd playera koji podržava subtitlove, ali sad neće nego prikazuje samo film.

Pitanje koji program korisititi da bih mogao gledati i film i majstorbatine prijevode.

Hvala svima i molim vas požurite pa ne mogu više izdržati da ne upalim :D

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #141 : 03.09.2008. 13:09:34 »
Ljudi dragi pomagajte. Iako imam sve i prvu i drugu seriju i prijevode ne mogu to skupa gladati. Prije sam serije gledao preko Microdvd playera koji podržava subtitlove, ali sad neće nego prikazuje samo film.

Pitanje koji program korisititi da bih mogao gledati i film i majstorbatine prijevode.

Hvala svima i molim vas požurite pa ne mogu više izdržati da ne upalim :D

Windows Media Player, BS Player, Media player Classic...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline nema_veze

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Prison Break
« Odgovor #142 : 03.09.2008. 13:12:16 »
Ljudi dragi pomagajte. Iako imam sve i prvu i drugu seriju i prijevode ne mogu to skupa gladati. Prije sam serije gledao preko Microdvd playera koji podržava subtitlove, ali sad neće nego prikazuje samo film.

Pitanje koji program korisititi da bih mogao gledati i film i majstorbatine prijevode.

Hvala svima i molim vas požurite pa ne mogu više izdržati da ne upalim :D

Windows Media Player, BS Player, Media player Classic...

Na koji fazon u Windows Media Playeru !

Offline andy7777

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 83
Odg: Prison Break
« Odgovor #143 : 03.09.2008. 13:13:30 »
Kad vec citam u ovoj temi, koja je fora sa tim properima, rerip, lol verzijama? Po cemu se one razlikuju? Netko je spomenuo da ima vise proper verzija pa mi nista nije jasno. Oprostite, ali ocito se nekuzim bas u ovo pa se nadam da me necete popljuvat sto pitam.

Eh, da...

prvo su bile LOL verzije. Onda je nekome smetalo što je u njima bio malo lošiji zvuk (ovo je info iz druge ruke, makar kaže kolega da je to najobičnija glupost, kaže da je zvuk čisto OK) pa je napravio Proper a li je u 2 saboravio maknut jednu reklamu pa zato Rerip.

Jasno sad? ;D

Potpuno jasno..mnogo hvala.
Lowenbrau make girls really really beautiful...

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Prison Break
« Odgovor #144 : 03.09.2008. 13:21:48 »
Ljudi dragi pomagajte. Iako imam sve i prvu i drugu seriju i prijevode ne mogu to skupa gladati. Prije sam serije gledao preko Microdvd playera koji podržava subtitlove, ali sad neće nego prikazuje samo film.

Pitanje koji program korisititi da bih mogao gledati i film i majstorbatine prijevode.

Hvala svima i molim vas požurite pa ne mogu više izdržati da ne upalim :D

Windows Media Player, BS Player, Media player Classic...

Na koji fazon u Windows Media Playeru !

Idi na Play --> Lyrics, captions and subtitles i stavi na On if Available (moraš imat točku pored toga).
Pod defaults odaberi jezik.

POt Tools --> Options idi na DVD i pod advanced ti se mora otvorit nešto. Ako imaš instaliran K-Lite codec pack dobit ćeš postavke ffdShow-a. Tu stavi kvačicu pored subtitles (negdje je na sredini...)

Mislim da je to, to...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #145 : 03.09.2008. 15:02:36 »
ajme koliko propera je izaslo  :\)
oni nemogu nikad napravit jednu normalnu epku
al ajde da onda jedan proper izade, a ne 10  ;D

Skini onaj Final-nešto... Tamo su lijepo isjekli one najave i to... Ja skinuo prvo jedan proper pa pokušavao naštimati prijevod i kad sam vidio usred epizode dosta dugu najavu za Bones, odustao sam i skinuo Final...  ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline nema_veze

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Prison Break
« Odgovor #146 : 03.09.2008. 15:13:50 »
Da dobro je namjestio sam !

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #147 : 03.09.2008. 16:44:26 »
ili jednostavno skines 720p i rjesis se muka 1.2gb u danasnje vrijeme nije puno bar ja tako mislim a slika super :)

simac

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #148 : 07.09.2008. 19:58:34 »
Aaaa kako su me odusevile ove dvi epizode to nije normalno prava uzivancija!!!
Nek samo tako nastave... 8)

Offline pizdun

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
Odg: Prison Break
« Odgovor #149 : 07.09.2008. 21:21:31 »
Kad vec citam u ovoj temi, koja je fora sa tim properima, rerip, lol verzijama? Po cemu se one razlikuju? Netko je spomenuo da ima vise proper verzija pa mi nista nije jasno. Oprostite, ali ocito se nekuzim bas u ovo pa se nadam da me necete popljuvat sto pitam.

Eh, da...

prvo su bile LOL verzije. Onda je nekome smetalo što je u njima bio malo lošiji zvuk (ovo je info iz druge ruke, makar kaže kolega da je to najobičnija glupost, kaže da je zvuk čisto OK) pa je napravio Proper a li je u 2 saboravio maknut jednu reklamu pa zato Rerip.

Jasno sad? ;D


Nije li LOL na kraju naziva epizode oznacavalo ripera... kao sto je axxo ili klaxxon.. ili fxg?
proper oznacava ispravljenu verziju prvog ripa. (uglavnom se radi kad nastane odstupanje zvuka od videa)
rerip oznacava da je i prvi rip valjao u svakom pogledu ali se reripalo drugom metodom ili novijim divx-om radi pokusavanja dobivanje bolje kvalitete