Autor Tema: Your Name. (2016)  (Posjeta: 1442 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NikolaJe

  • Urednik
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Your Name. (2016)
« : 02.11.2017. 02:35:24 »


Opis:
Mijamizu Micuha je srednjoškolka sa sela koja mašta da živi suprotan život - da je mladić iz živopisnog i velikog Tokija. Dok ona mašta o tome, u Tokiju živi mladić Taki koji pored škole i radi kao konobar, sa nadom da će jednog dana postati slavni arhitekta. Jednog jutra, Micuha se budi u sobi koja nije njena, u gradu koji nije njen i u telu koje nije njeno. U istom tom trenutku, nakon buđenja, Taki sebe zatiče u ženskom telu. U potrazi za odgovorom, njih dvoje kreću u potragu jedno za drugim.

Pripremio: Srecko Delibasic

Originalni naziv: Kimi no na wa.
Žanr: animirani, drama, fantazija, romantika
Zemlja: Japan
Jezik: japanski, kineski
Trajanje: 106 min
Režija: Makoto Shinkai
Scenarij: Makoto Shinkai, Clark Cheng
Glasovi: Ryûnosuke Kamiki, Mone Kamishiraishi, Ryô Narita, Aoi Yûki, Nobunaga Shimazaki, Kaito Ishikawa, Kanon Tani, Masaki Terasoma, Sayaka Ohara, Kazuhiko Inoue...

IMDb
MAL

« Zadnja izmjena: 19.02.2020. 18:51:31 zkarlov »

Offline NikolaJe

  • Urednik
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Your Name (2016)
« Odgovor #1 : 02.11.2017. 02:36:58 »
Sjajan anime, svaka preporuka. Od mene čista desetka.  clapp

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Your Name (2016)
« Odgovor #2 : 11.02.2018. 13:26:26 »
Sjajan anime, svaka preporuka. Od mene čista desetka.  clapp
Slažem se. Gledao sam ga prije ljeta, tužno je da nije dobio nominaciju za Oscara (pogotovo pogledamo li tko ju je dobio) koju je tako jako zaslužio.

Priča, animacija, glasovi, sve je perfektno. Stvarno 100% uživanja od početka do kraja.

Preporuka.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Your Name (2016)
« Odgovor #3 : 17.03.2018. 18:47:41 »
ajme, sad vidim ime Makota Šinkaja (tj. da je on radio na Pet centimetara i Voices of a Distant Star i The Garden of Words)... to objašnjava malo slane tekućine iz mojih vidnih organa poslije gledanja ovog filma.

sad mi je žao što ga nisam gledao na TV-u. počne malo bezveznjikavo, kao glupasta rom-kom serija američke produkcije. ali brzo postane interesantan. animacija predivna. ne znam kakva je glazba u originalu, gledao sam sinkroniziranu verziju u kojoj je glazba na engleskom (nije mi se baš svidjela).

vidio sam i boljih animeja - koji su me se više dojmili - ali ovo je svakako još jedan odličan uradak. tako da i ja preopručujem i sigurno ću ga opet pogledati 8/10