Autor Tema: Resurrection  (Posjeta: 16362 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Resurrection
« Odgovor #30 : 29.04.2014. 14:19:57 »
ni na koji nacin ne moze prici seriji Les Revelantes

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Resurrection
« Odgovor #31 : 30.04.2014. 13:29:27 »
Pa ovo i nema veze sa serijom Les Revelantes, jedina sličnost je što se mrtvi vraćaju u život. Inače televizija A&E je kupila prava i radiće američku verziju te francuske serije. Verovatno će krenuti dogodine u paru sa trećom sezonom Bates Motel.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #32 : 07.05.2014. 20:54:57 »
Jel' odgledao neko 1. sezonu? Meni je bas fina serija, mada nisam odgledao francusku verziju. Na kraju se bas zakuvalo pa se nadam da ce obnoviti za 2. sezonu, da ne bi ostalo onako nedovrseno.

I hvala na prevodima  drinks

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #33 : 07.05.2014. 21:20:07 »
Pogledao sam ja. Na kraju sezone
Spoiler for Hiden:
šugavi cliffhanger. :dash

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #34 : 07.05.2014. 22:34:19 »
Upravo tako. Ali rejting im je bio solidan, tako da ima dobre sanse za 2. sezonu.

Offline sean21

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #35 : 06.06.2014. 18:20:16 »
Hvala na prijevodima!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #36 : 04.10.2014. 01:42:14 »
Početak druge sezone je apsolutno odličan!
Samo tako nastavite!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #37 : 10.10.2014. 11:23:34 »
Druga epizoda druge sezone jako je zanimljiva, a i otvara puno misterioznih pitanja. Ne mogu čekati do sljedeće epizode!!!

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #38 : 10.10.2014. 13:35:04 »
Da, bas su lepo krenuli sa drugom sezonom. Serija mi je skroz lagana za gledanje a i super ubacuju nove misterije koje mi uvek drze paznju i uvek nestrpljivo iscekujem novu epizodu  smileyNO1

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #39 : 14.10.2014. 15:22:43 »
Treća epizoda jako tamna, misteriozna, hmmm zanimljivo?

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #40 : 16.10.2014. 15:22:25 »
Jako zanimljiva 3. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Prvo sam pomislio da su onog policajca kojeg maltretira stariji brat nekako bzvz ubacili u seriju, ali posle je imalo smisla. Videli smo da postoje vraceni iz jos dalje proslosti od Jacob-a na osnovu onih kostiju, ali i da ima onih koji se vrate posle smrti u ovom vremenu kao sto je bio slucaj sa ovim bratom od policajca. Zakuvava se malo. Dosta misterije ima radnja ove serije, sto mi se jako svidja.

Ceka se nova epizoda  :)

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Resurrection
« Odgovor #41 : 17.10.2014. 20:21:40 »
Kako gledate? bez prevoda?

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #42 : 19.10.2014. 17:36:28 »
Da, ponekad bez prevoda ako ga nema ovde, posto ja dobro znam engleski. Ili  ponekad uz pomoc engleskog transkripta sa Addic7ed-a.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Resurrection
« Odgovor #43 : 20.10.2014. 00:07:24 »
Ma ne, Prevodioci svih klasa imaju specijalni pristup posebnom dijelu sajta na kojem se 15 minuta nakon emitiranja pojave prijevodi na sve lokalne jezike.  ;D
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #44 : 20.10.2014. 00:44:56 »
Ma ne, Prevodioci svih klasa imaju specijalni pristup posebnom dijelu sajta na kojem se 15 minuta nakon emitiranja pojave prijevodi na sve lokalne jezike.  ;D

 rofl  rofl  rofl

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #45 : 09.11.2014. 17:34:56 »
Sviđa mi se gdje ovo ide....
Ali šuška se da je serija na granici treće sezone ili cancella.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #46 : 11.11.2014. 02:55:37 »
Zanimljiv razvoj dogadjaja u zadnjoj epizodi.

Spoiler for Hiden:
Virus prelazi sa vracenih na obicne ljude a sa druge strane Rachel se nekim cudom izvukla. Sad razmisljam da li je mozda ovo povezano? Vraceni se oporavi a virus se prenese na obicnog coveka. Posto je za sada samo Ray zadobio virus. Hm.. Videcemo.
« Zadnja izmjena: 11.11.2014. 03:12:14 deadsun »

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #47 : 01.02.2015. 23:43:53 »
Spoiler for Hiden:
Druga sezona je dobro krenula, ali onda negdje od sredine je dosta pala, dosta su umorili što su se vrtili oko virusa. Dobro su krenuli sa misterijom oko kostiju, a onda su to riješili totalno bezveze, na nespektakularan način. Tu se moglo dosta još radit i razvijat misterije. Zatim onaj poginuli iz tvornice što se vratio, isto je riješeno brzo i nespektakularno i tu se moglo još radnje nadogradit. Jednostavno su dosta kao nekih misterija otvorili, a onda ih kroz 1-2 epizode zaključe, dosta mlako. Zatim i neke ne logičnosti, npr. kad je pastor Tom ili otac od Jacoba umrli, nisu kao sigurni da će se vratiti jer su novo umrli, a brat od onog policajca se vratio. Zatim an kraju se diglo više od milijun ljudi iz grobova, a nije se digao pator Tom. Uglavnom, ima još nekih misterija koje je potrebno riješiti: koja je povezanost Jacoba i ostalih povratnika, gdje su nestali oni iz vojne baze, glavna misterija zašto su se uopće počeli vraćati, znamo da ovo nije prvo vraćanje, da bi sve sveli na rođenje nekog djeteta. Po finalu vjerujem da je ovo kraj serije iako bi bilo još tu dosta priče za ispričati, ali kada se vidi sa kakvom su nemaštovitošću odradili jednu dobru ideju, možda je i bolje da nema više nastavaka.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #48 : 01.02.2015. 23:54:04 »
Spoiler for Hiden:
Druga sezona je dobro krenula, ali onda negdje od sredine je dosta pala, dosta su umorili što su se vrtili oko virusa. Dobro su krenuli sa misterijom oko kostiju, a onda su to riješili totalno bezveze, na nespektakularan način. Tu se moglo dosta još radit i razvijat misterije. Zatim onaj poginuli iz tvornice što se vratio, isto je riješeno brzo i nespektakularno i tu se moglo još radnje nadogradit. Jednostavno su dosta kao nekih misterija otvorili, a onda ih kroz 1-2 epizode zaključe, dosta mlako. Zatim i neke ne logičnosti, npr. kad je pastor Tom ili otac od Jacoba umrli, nisu kao sigurni da će se vratiti jer su novo umrli, a brat od onog policajca se vratio. Zatim an kraju se diglo više od milijun ljudi iz grobova, a nije se digao pator Tom. Uglavnom, ima još nekih misterija koje je potrebno riješiti: koja je povezanost Jacoba i ostalih povratnika, gdje su nestali oni iz vojne baze, glavna misterija zašto su se uopće počeli vraćati, znamo da ovo nije prvo vraćanje, da bi sve sveli na rođenje nekog djeteta. Po finalu vjerujem da je ovo kraj serije iako bi bilo još tu dosta priče za ispričati, ali kada se vidi sa kakvom su nemaštovitošću odradili jednu dobru ideju, možda je i bolje da nema više nastavaka.

Slazem se. Dobro su krenuli, ali od polovine 2. sezone je sve mlako.
Spoiler for Hiden:
Definitivno su neke misterije resene i pre nego sto su se pojavile. A za samo vracanje jos nista nisu otrkrili sta je uzrok tome. Cak i samo finale mi je nekako bez veze. Ocekivao sam nesto vise. Za sad sam video da je bilo najavljeno kao sezonsko finale, ne finale serije. Mada i meni je vise izgledalo kao finale serije. Videcemo da li ce dobiti i 3. seoznu ili je to to.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #49 : 02.02.2015. 08:07:36 »
Spoiler for Hiden:
Druga sezona je dobro krenula, ali onda negdje od sredine je dosta pala, dosta su umorili što su se vrtili oko virusa. Dobro su krenuli sa misterijom oko kostiju, a onda su to riješili totalno bezveze, na nespektakularan način. Tu se moglo dosta još radit i razvijat misterije. Zatim onaj poginuli iz tvornice što se vratio, isto je riješeno brzo i nespektakularno i tu se moglo još radnje nadogradit. Jednostavno su dosta kao nekih misterija otvorili, a onda ih kroz 1-2 epizode zaključe, dosta mlako. Zatim i neke ne logičnosti, npr. kad je pastor Tom ili otac od Jacoba umrli, nisu kao sigurni da će se vratiti jer su novo umrli, a brat od onog policajca se vratio. Zatim an kraju se diglo više od milijun ljudi iz grobova, a nije se digao pator Tom. Uglavnom, ima još nekih misterija koje je potrebno riješiti: koja je povezanost Jacoba i ostalih povratnika, gdje su nestali oni iz vojne baze, glavna misterija zašto su se uopće počeli vraćati, znamo da ovo nije prvo vraćanje, da bi sve sveli na rođenje nekog djeteta. Po finalu vjerujem da je ovo kraj serije iako bi bilo još tu dosta priče za ispričati, ali kada se vidi sa kakvom su nemaštovitošću odradili jednu dobru ideju, možda je i bolje da nema više nastavaka.

Slazem se. Dobro su krenuli, ali od polovine 2. sezone je sve mlako.
Spoiler for Hiden:
Definitivno su neke misterije resene i pre nego sto su se pojavile. A za samo vracanje jos nista nisu otrkrili sta je uzrok tome. Cak i samo finale mi je nekako bez veze. Ocekivao sam nesto vise. Za sad sam video da je bilo najavljeno kao sezonsko finale, ne finale serije. Mada i meni je vise izgledalo kao finale serije. Videcemo da li ce dobiti i 3. seoznu ili je to to.

Spoiler for Hiden:
Ma čini mi se kao kraj serije zato što u finalu kao ono godinu dana kasnije, diglo se puno mrtvih, Martin radi na njihovom prihvaćanju, Martin i Maggie su zajedno, svi sjede sretni i zadovoljni na obiteljskoj večeri, beba je rođena... jedini clifhanger koji su ostavili je na kraju sa onim bubama na prozoru sobe od bebe. Negdje sam čitao da valjda nije bilo izvjesno hoće li biti treće sezone i da je valjda serija bila pred ukidanjem, pa su valjda i napravili takav kraj sezone, da barem izgleda kao da je sve riješeno ako se ukine

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #50 : 02.02.2015. 11:41:42 »
Spoiler for Hiden:
I meni se tako cini. Ako i jeste kraj serije onda su relativno i dobro finale na kraju napravili. Ali i ako dobije 3. sezonu, mogu tu jos svasta da naprave.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #51 : 02.02.2015. 17:26:42 »
Zaintrigirali su me Parenthood, druge serije i škola.
Praktički nisam pogledao ništa nakon one male jednomjesečne pauze. Još su mi ostale 8, 9, 10, 11, 12 i 13 (6 epizoda).
Bi trebao pogledat?

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #52 : 03.02.2015. 06:58:14 »
Još su mi ostale 8, 9, 10, 11, 12 i 13 (6 epizoda).
Bi trebao pogledat?

Pa to ti nije puno epizoda. Jeste malo pao kvalitet serije, ali nije toliko lose. Ako odgledas, barem ces znati kako se otprilike sve zavrsilo (ako je bas tu kraj serije). Na tebi je da odlucis da li ces odgledati ili ne :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Resurrection
« Odgovor #53 : 08.05.2015. 04:06:23 »
Serija je otkazana.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Resurrection
« Odgovor #54 : 07.08.2019. 02:20:56 »
Pre neki dan sam odgledao ovu seriju. I mogu da kazem da je odlicna ali kao po pravilu ono sto je meni ili velikoj vecini dobro ocigledno nije amerima i naravno da je serija otkazana  :zbogom