Autor Tema: ŽIVELA KLADIONICA  (Posjeta: 81658 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #120 : 11.04.2010. 13:55:06 »
Bolonja-Lacio, x, dojava
1.70 kvota

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #121 : 06.05.2010. 12:03:17 »
Oba listica su dobitni pa evo ih na jednoj fotografiji:



Uploaded with ImageShack.us

valuta je KM (1 Euro je 1,95KM)
« Zadnja izmjena: 06.05.2010. 12:05:50 drazen »

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #122 : 21.06.2010. 12:33:10 »
Neće da prime u kladionci X na Meksiko - Urugvaj ???
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #123 : 21.06.2010. 12:34:50 »
Sumnjaju da je dogovoren remi, jer tako obe reprezentacije idu dalje.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #124 : 21.06.2010. 12:36:21 »
Ako odigraju remi, moguće da će Platini da smućka nešto i diskvalifikuje ih kako bi Francuzi prošli dalje... Sve je moguće.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #125 : 21.06.2010. 12:39:49 »
I ja sumnjam da će odigrat nerešeno,  pa zbog toga sam hteo da fiksiram X ;D
A ne vidim šta tu može Platitni
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #126 : 21.06.2010. 12:49:53 »
A pogledajte ovo


POGODIO TIKET, KLADIONICA NE ISPLAĆUJE


Nedelja, 20. Jun, 2010.
Dejan Lazarević vraćen sa šaltera kladionice „Mocart“ uz objašnjenje da ne mogu da mu isplate 80.000 dinara jer nije dobro razumeo oglas

Kada je sudija u petak po podne odsvirao kraj utakmice Srbija - Nemačka, Beograđanin Dejan Lazarević trebalo je da bude bogatiji za upravo toliki iznos. Pošto se uverio da ne sanja, on se brže-bolje uputio do najbliže kladionice „Mocart“, radosno trljajući ruke. Međutim, kada je trebalo da podigne svoj novac, radnica ga je „sa žaljenjem“ obavestila da je posredi greška!

- Neposredno pre utakmice video sam oglas kladionice „Mocart“ u novinama. Jasno je pisalo: „Sudija pokazuje istom igraču tri kartona - kvota 200.“ Imao sam osećaj kao da me je nešto preseklo u stomaku. Rekao sam sebi: „To treba da igraš„ i uplatio 400 dinara na ovu stavku. Kada je sudija Miroslavu Kloseu dao prvi žuti karton, prošla me je jeza. Usledio je drugi žuti i... najzad crveni! Moji prijatelji i ja poskakali smo od sreće i počeli da se radujemo. Vrištao sam iz sveg glasa i u neverici ponavljao: „Pogodio sam, pogodio!“ Ne mogu ni da prepričam koliko sam samo bio besan i razočaran kada su mi posle svega saopštili da neću dobiti novac - kaže za Kurir revoltirani kladioničar.
Iz „Mocarta“ su nam juče potvrdili da se Lazarevićeva uplata vodi kao „greška“. Oni su istakli da mu neće isplatiti novac jer „nije najbolje razumeo suštinu tiketa“?!

- Klijent bi dobio novac da je sudija istom igraču greškom pokazao tri žuta kartona. To se dogodilo samo jednom u istoriji fudbala i zato smo to uvrstili u vid „egzotičnog klađenja“, u koje spadaju i teroristički napad tokom utakmice, izlazak lava na teren... Zbog male verovatnoće da se ovakve stvari dogode ponudili smo visoke kvote, 200 ili više. Dakle, klijent nije razumeo na šta se tačno odnosi opklada, pa stoga i ne može da dobije premiju - tvrde zaposleni u „Mocartu“.



http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/pogodio-tiket-kladionica-ne-isplacuje-38489.php

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #127 : 21.06.2010. 12:56:46 »
Koja krađa. Pa gde ima to da sudija daje tri žuta kartona istom igraču. To se desi jednom u deset godina.
Da sam ja na njegovom mestu, bacio bih him koktel na lokal
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #128 : 21.06.2010. 12:58:34 »
Ako odigraju remi, moguće da će Platini da smućka nešto i diskvalifikuje ih kako bi Francuzi prošli dalje... Sve je moguće.

Nema šta on da uradi tu. Može samo, zajedno sa igračima Francuske, da se savije i zablajvi im.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #129 : 21.06.2010. 14:47:33 »
Koja krađa. Pa gde ima to da sudija daje tri žuta kartona istom igraču. To se desi jednom u deset godina.
Da sam ja na njegovom mestu, bacio bih him koktel na lokal

A pritom nigde nisu dali objasnjenje koja 3 kartona... Lopovi  bejzbol1

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #130 : 21.06.2010. 16:00:23 »
A pogledajte ovo


POGODIO TIKET, KLADIONICA NE ISPLAĆUJE


Nedelja, 20. Jun, 2010.
Dejan Lazarević vraćen sa šaltera kladionice „Mocart“ uz objašnjenje da ne mogu da mu isplate 80.000 dinara jer nije dobro razumeo oglas

Kada je sudija u petak po podne odsvirao kraj utakmice Srbija - Nemačka, Beograđanin Dejan Lazarević trebalo je da bude bogatiji za upravo toliki iznos. Pošto se uverio da ne sanja, on se brže-bolje uputio do najbliže kladionice „Mocart“, radosno trljajući ruke. Međutim, kada je trebalo da podigne svoj novac, radnica ga je „sa žaljenjem“ obavestila da je posredi greška!

- Neposredno pre utakmice video sam oglas kladionice „Mocart“ u novinama. Jasno je pisalo: „Sudija pokazuje istom igraču tri kartona - kvota 200.“ Imao sam osećaj kao da me je nešto preseklo u stomaku. Rekao sam sebi: „To treba da igraš„ i uplatio 400 dinara na ovu stavku. Kada je sudija Miroslavu Kloseu dao prvi žuti karton, prošla me je jeza. Usledio je drugi žuti i... najzad crveni! Moji prijatelji i ja poskakali smo od sreće i počeli da se radujemo. Vrištao sam iz sveg glasa i u neverici ponavljao: „Pogodio sam, pogodio!“ Ne mogu ni da prepričam koliko sam samo bio besan i razočaran kada su mi posle svega saopštili da neću dobiti novac - kaže za Kurir revoltirani kladioničar.
Iz „Mocarta“ su nam juče potvrdili da se Lazarevićeva uplata vodi kao „greška“. Oni su istakli da mu neće isplatiti novac jer „nije najbolje razumeo suštinu tiketa“?!

- Klijent bi dobio novac da je sudija istom igraču greškom pokazao tri žuta kartona. To se dogodilo samo jednom u istoriji fudbala i zato smo to uvrstili u vid „egzotičnog klađenja“, u koje spadaju i teroristički napad tokom utakmice, izlazak lava na teren... Zbog male verovatnoće da se ovakve stvari dogode ponudili smo visoke kvote, 200 ili više. Dakle, klijent nije razumeo na šta se tačno odnosi opklada, pa stoga i ne može da dobije premiju - tvrde zaposleni u „Mocartu“.


Nije da ih on nije razumeo, nego oni nisu objasnili. Ako piše "tri kartona", a ne "tri žuta kartona", onda je on dobio opkladu. Treba lepo da ih tuži i dobiće bez problema.

Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #131 : 21.06.2010. 16:04:35 »
Treba vidjeti u pravilniku u kladionici da li je definisana ta igra i na koji način.
Ako nisu napisali objašnjenje igre ili u ponudi ne piše tri "žuta" kartona, i ja predlažem tužbu.
P.S. Sad kad je to izašlo u novinama, sigurno će kladionica da bi spriječila loš imidž, isplatiti tu (za njih) siću.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #132 : 21.06.2010. 19:32:57 »
Teško, ima sličnih slučajeva i kod nas gdje se ljudi spore sa kladama već godinama i sve je na mrtvoj točki. Živjeli Graham Poll i Joe Šimunić i njihova tri žuta ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline branka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #133 : 17.07.2010. 11:27:46 »
Ja predlazem tuzbu. A zaposlena sam u kladionici..  ;D
3 kartona istom igracu su 3 kartona, zuta, zelena ili srebrna, koga briga
tako da ce mozzart to isplatiti ali ne preko novina, ugovori su cudna stvar  ;)

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #134 : 17.07.2010. 11:59:58 »
Trebao je dobiti. Ako ako kladionici u pravilu (koje nitko ne vidi) stoji da se radi o tri žuta kartona, onda ništa od ovoga.

Offline branka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #135 : 17.07.2010. 12:08:10 »
Naziv igre je bio "isti igrac dobija tri kartona na utakmici" nije precizirano koja 3 kartona
nisam gledala utakmicu, ali znam ponude igara, to mi je poso jbg
a ta igra spada u slobodne igre tj izmislis sta hoces i dobijes kvotu
Zato kazem da ce dobiti pare, ali i potpisati ugovor o cutanju...da ne bi brukao firmu
ako nije vec i dobio

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #136 : 21.08.2010. 21:57:42 »
Danas na kladionici odigrah keca na Freiburg - St. Pauli . Razmisljam Freiburg bio i prosle sezone u prvoj ligi, St. Pauli tek usao u prvu ligu, manje iskustva itd. I evo sta se desava. U 78. minutu Freiburg daje gol i vodi 1:0. Ja rekoh gotovo je sad, nema tu mnogo promene kad do tad nije bilo. 83. minut St. Pauli daje izjednacujuci gol, u 89. daju drugi i u 90. treci i St.Pauli pobedjuje sa 3:1.  u_jeeeeeeeeee

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #137 : 21.08.2010. 22:44:17 »
Inace da se pohvalim, upravo sam prosao tiket za 11400, a evo sta sam odigrao:

Lokeren - Anderleht 2
Barselona - Sevilja 1-1
Inter - Roma x-1
Arsenal - Blekpul Drugo poluvreme 2+
Stouk - Totenhem 2
Vigan - Celzi Tim 2 2+
Vitese - Twente 2

uplata 100 din

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #138 : 21.08.2010. 22:46:24 »
Mene sinoć "baci" Standard , danas nisam ništa igro
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #139 : 15.09.2010. 01:20:56 »
Oborisee me Inter i Hapoel za 3600. Sutra cekam Partizan 2-x za istu sumu

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #140 : 15.09.2010. 10:55:25 »
Optimista. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline brankone

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #141 : 20.09.2010. 21:18:26 »
bratovljev dobitni tiket

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #142 : 20.09.2010. 21:58:54 »
Lepo je odigrao, svaka cast ...

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #143 : 04.10.2010. 14:55:35 »
da se malo pohvalim:

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #144 : 04.10.2010. 15:49:29 »
Čestitam! Ja uvijek nabasam na neka iznenađenja. :D

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #145 : 04.10.2010. 16:12:56 »
dobar listic, i ja naletim uvijek na neko iznenadenje pa sam jucer ja isao "iznenadit"
i odigrao Getafe - Hercules X2, zavrsilo je 3-0i Herules je imao jedan udarac u cijeloj utakmici i taj udarac je bio negdje oko 80 min  rofl
jos sam skinio tu tri pobjede domacina Sevilla, Villarreal i Chelsea, i naravno morao sam odigrat dvojku na moj Juve protiv intera (0:0)

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #146 : 04.10.2010. 16:30:17 »
da se malo pohvalim:

Dobro bre, je l' vi to zbog uroka uvek objavljujete šta igrate nakon što se završi kolo. bilo bi lepo ovde da neko stavi svoje "zicere" unapred ;D

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #147 : 04.10.2010. 20:18:22 »
U poslednje vreme i meni treba neki predlog, odose sve pare od prethodnih dobitaka na Promasaje  u_jeeeeeeeeee

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #148 : 18.10.2010. 02:58:56 »
I ja sam juce dobio 3700 dinara, pa cisto da se pohvalim...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: ŽIVELA KLADIONICA
« Odgovor #149 : 21.10.2010. 00:00:57 »
Dobio 3400 dinara na 100 dinara, odigrao tri iksa : Tvente, Rendzers i Panatanaikos

Tags: