Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 263453 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #720 : 23.08.2009. 19:06:13 »
e do kurca !
 u_jeeeeeeeeee  5:0

promeniću program ima susret veteranskih reprezentacija sejšela i burundija u šahu, gledaću to...


GO BURUNDI !!!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Tenis
« Odgovor #721 : 23.08.2009. 19:10:11 »
5:1

Sad će preokret! rofl
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #722 : 23.08.2009. 19:14:15 »
5:1

Sad će preokret! rofl

aha preokrenuo ga na 6:1

ali ne odustajem ja još... možda pobesni ovaj naš....
nikad se ne zna... ume on i takva sranja da pravi, da razjebe jedan set a onda počisti ova druga 2

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #723 : 23.08.2009. 19:28:33 »
uf! da ga ne ureknem....

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #724 : 23.08.2009. 20:11:31 »
me and my big mouth!  :(


a jbg... bravo Fed, dobar meč.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #725 : 23.08.2009. 20:17:56 »
Novak treba da uradi 2 stvari, ako ne ide, da podhitno ode kod psihologa i psihoterapeuta, a druga je da mu naprave dzak ako moze u obliku Feda, ili barem sa njegovom slikom, i da ga okaci, i svaki dan da udara!!

On se usere od Feda (ko ne bi ;) kad je ovaj Bog ) !? Isti problem ima i Ana sa Venus, oni kao klinci gledali njih kako rasturaju i sada oni treba te stare da pobede, ma vazi, nije to lako!

Sve u svemu Roger je pokazao ko je!  clapp

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Tenis
« Odgovor #726 : 23.08.2009. 20:18:48 »
Oličan meč Fedexa, ali kako je Novak katastrofalno odigrao, pobedio bi ga i neki fudbaler koji rekreativno igra tenis.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #727 : 23.08.2009. 20:33:02 »
Oličan meč Fedexa, ali kako je Novak katastrofalno odigrao, pobedio bi ga i neki fudbaler koji rekreativno igra tenis.

Ma Fed jednostavno ne dozvoljava da ti odigras dobro, pogleda te i pojede, on ti je kao Black Smoke u LOSTu ;D

Nego sada tesenje, ako Nenad i Danijel dobiju ove klonove, bice mi srce na mestu ;) ;D

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #728 : 23.08.2009. 20:55:15 »
Novak je loše igrao, a Fed standardno = dobro.
Šteta, još sam morao u birtiju da idem jer nemam prenos na tv, a on se usudio da izgubi  >:dj
Nisam zadovoljan... :)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #729 : 23.08.2009. 22:11:45 »
To Lavovi  clapp clapp clapp

 talasi drinking man drinking man navijacica hiphop welcome ShotGun5

Dobili su klonove ;D treci set 15:13  Aaaa, za to je trebalo imati zivaca ;) ;D

 clapp

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #730 : 23.08.2009. 23:57:38 »
Izgubio je Novak, ali nisam nešto besan na njega... moram da priznam kako vreme odmiče i Feda sve manje ne podnosim, sav moj animozitet se usmerio na Rafu, a Fedovo mesto je zauzeo Marej...

Novaku je stvarno psihološki faktor nenormalno slaba strana... igrao je dobro drugi set... ne mari...

biće bolje drugi put.

A Ziki i Nestor... nepravedno su stavljeni u drugi plan... oni nas svaki put obraduju, mnogo češće od ovo troje singlaša...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #731 : 24.08.2009. 00:23:08 »

A Ziki i Nestor... nepravedno su stavljeni u drugi plan... oni nas svaki put obraduju, mnogo češće od ovo troje singlaša...

Tako je!

Uzese bre vise turnira nego sve skupa ovi u singlu ;D Jos deru ova dva klona, prosli put im nijedan brejk nisu uzeli, a oni povezani pupcanom vrpcom i ceo zivot igraju zajedno, niko nije mogao da ih skine, ko Feda! Ali tu je Ziki...

I hoce pretplatu za PTC (Private Tijanic's Channel) ;) rofl

Nadao sam se da ce barem SPORT KLUB da prenosi, ali ni oni nisu! Jbga..

Brajan su vodili 9-5 i jedan poen im falio, a onda su ovi 5 komada za redom overili, KRALJINE!!!

 ti_si_Bog

Offline zvonchica***

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 82
  • Spol: Ženski
  • nisam dobro - dobra sam.
    • moj tumblr
Odg: Tenis
« Odgovor #732 : 24.08.2009. 01:05:41 »
chestitke Zikiju, a shto se singla tiche reci cu samo ovo - Roger je objasnio Novaku danas kako se igra tenis.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #733 : 24.08.2009. 02:26:33 »
Gledam danas tenis i imam utisak da Novaka smara kad igra protiv Feda.
Da bude jos gore, jedino sa zeljom igra protiv Rafe, a ovi ostali, kao da mu je svejedno hoce li ih pobediti ili ne.  :'(
Mogao je biti dobar, ima potencijal, al ga **** balkanische mentalitet.

A Federer je danas odigrao dobar tenis, ne kakav zna da odigra, ali dobar.
Da je Novak danas igrao kao sinoc protiv Rafe garantovano ne bi bilo 6:1 u prvom setu.

A o nasem pravu da znamo sve nemam komentar.
Ne prenose ni zenski, makar 1/4, 1/2 i finale. Izgleda da samo Srdjan podmazuje.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #734 : 24.08.2009. 02:34:25 »
Sto je za PFCa Nadal, to je za zvoncicu Roger ;D Ma najjace da mu je objasnio, ume i Novak da igra bolje nego sto je Fed danas, ali dobro...

bas mislim da si u pravu slowrun, Djokica kada vidi Feda, kao da pomisli, aaa smaracu, ajde znam masina si, idi ljuljaj bebe ;D Oni ako se ne varam nisu bas u nekim naj naj odnosima, i onda ga verujem to gusi malo...kao npr Soderling i Rafa...Novak postuje Rogera i kaze da je najjaci teniser svih vremena, sto ovaj i jeste, ali Rafu on gotivi, i bas zato mislim da mu je draze da pika sa Rafom, i to ga vise motivise ;)

A to za Srdjana, da se on i Tijanic...verovatno, jer inace ne bi 'oterali' sjajnog Viskovica, ali ja mislim da je nesto drugo u pitanju! Moze se zakljuciti da ce vise dobiti kesa za reklame, u odnosu na cenu prenosa, to se vidi npr u vezi F1! Ne verujem da mozes ti da kupis samo trku i kvalifikacije, evo npr FOX ponekad pusti desavanja na stazi 30min ranije, sto znaci da oni imaju to pre, a i cele konferencije i sl...cak mozda imaju i slobodne treninge, ali iako su za to dali pare, vise im se isplati da umesto toga pustaju reklame i sl...e tako i za tenis, sumnjam da oni kazu E mi hocemo samo Djokovica, pa dokle stigne, ili eventualno jos polufinale i finale ako ranije ispadnu! Verovatno dobijaju jos meceva, ali bagra nece da prenosi!

I jos da dodam Dementijeva prcnula Mariu ;) :(
;D
« Zadnja izmjena: 24.08.2009. 03:05:22 Jacob Linus »

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #735 : 24.08.2009. 04:02:55 »
Sto je za PFCa Nadal, to je za zvoncicu Roger ;D Ma najjace da mu je objasnio, ume i Novak da igra bolje nego sto je Fed danas, ali dobro...

bas mislim da si u pravu slowrun, Djokica kada vidi Feda, kao da pomisli, aaa smaracu, ajde znam masina si, idi ljuljaj bebe ;D Oni ako se ne varam nisu bas u nekim naj naj odnosima, i onda ga verujem to gusi malo...kao npr Soderling i Rafa...Novak postuje Rogera i kaze da je najjaci teniser svih vremena, sto ovaj i jeste, ali Rafu on gotivi, i bas zato mislim da mu je draze da pika sa Rafom, i to ga vise motivise ;)

A to za Srdjana, da se on i Tijanic...verovatno, jer inace ne bi 'oterali' sjajnog Viskovica, ali ja mislim da je nesto drugo u pitanju! Moze se zakljuciti da ce vise dobiti kesa za reklame, u odnosu na cenu prenosa, to se vidi npr u vezi F1! Ne verujem da mozes ti da kupis samo trku i kvalifikacije, evo npr FOX ponekad pusti desavanja na stazi 30min ranije, sto znaci da oni imaju to pre, a i cele konferencije i sl...cak mozda imaju i slobodne treninge, ali iako su za to dali pare, vise im se isplati da umesto toga pustaju reklame i sl...e tako i za tenis, sumnjam da oni kazu E mi hocemo samo Djokovica, pa dokle stigne, ili eventualno jos polufinale i finale ako ranije ispadnu! Verovatno dobijaju jos meceva, ali bagra nece da prenosi!
Jasno je meni da su pare u pitanju i da je zenski tenis neinteresantniji od muskog, ali opet, ta televizija nije komercijalna (ne bi trebalo da bude), samo onom krmku nikad dovoljno para. Sto uzima pretplatu ako nece da prenosi barem ove koji su najbolji, pa neka se onda svi trude da budu dobri. A mogu da kupe prava za jedan-dva-tri meca, samo im ukupno gledano to verovatno izadje skuplje, ali to je sitnica u moru miliona koje otimaju.

I jos da dodam Dementijeva prcnula Mariu ;) :(
;D
I tata bi sine  >:dj ;D ;D
Ma lazem, igrao bih singl protiv tog dubla  rofl rofl

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline zvonchica***

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 82
  • Spol: Ženski
  • nisam dobro - dobra sam.
    • moj tumblr
Odg: Tenis
« Odgovor #736 : 24.08.2009. 04:17:48 »
A Federer je danas odigrao dobar tenis, ne kakav zna da odigra, ali dobar.
Da je Novak danas igrao kao sinoc protiv Rafe garantovano ne bi bilo 6:1 u prvom setu.
da je Novak igrao bolje, Roger bi stavio igru na vishi nivo, samo shto je previshe isqsan, pa zna koliko mu je dovoljno da pobedi i ne preforsirava se.


bas mislim da si u pravu slowrun, Djokica kada vidi Feda, kao da pomisli, aaa smaracu, ajde znam masina si, idi ljuljaj bebe ;D Oni ako se ne varam nisu bas u nekim naj naj odnosima, i onda ga verujem to gusi malo...kao npr Soderling i Rafa...Novak postuje Rogera i kaze da je najjaci teniser svih vremena, sto ovaj i jeste, ali Rafu on gotivi, i bas zato mislim da mu je draze da pika sa Rafom, i to ga vise motivise ;)
ma da, i ja verujem da Novak bash namerno nije pobedio Rogera, jer ga on smara!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #737 : 24.08.2009. 04:40:46 »
Ma jok nije komercijalna, a reklame samo piche, pa za koji k drzava daje pare i jadan narod ;) A jos imas i 48 sati svadbu ;D ;D rofl Pa ako te ne izgazi Yuri Sharapov, mozda mozes da se prijavis ;) Ma daj gde taj dublu, ajde da je Kournikova, ali Elena..pf ;D A zamisli Safina, bilo bi ti ako prezivim pricacu ;) rofl

zv.

Nisam to rekao, naravno da zeli da ga pobedi, ali ga smara, pa mu je zelja manja nego Rafu da dobije ;) :P

PS slowrun samo za tebe



;)



Ova druga je sveza iz Toronta, ali nemoj da te napali previše što drži uvijaču pa da odlutaš na neke fetiše ;) ;D

rofl
« Zadnja izmjena: 24.08.2009. 04:46:33 Jacob Linus »

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #738 : 24.08.2009. 04:47:21 »
A Federer je danas odigrao dobar tenis, ne kakav zna da odigra, ali dobar.
Da je Novak danas igrao kao sinoc protiv Rafe garantovano ne bi bilo 6:1 u prvom setu.
da je Novak igrao bolje, Roger bi stavio igru na vishi nivo, samo shto je previshe isqsan, pa zna koliko mu je dovoljno da pobedi i ne preforsirava se.

Klasican komentar sa RTS-a. Nadam se da barem dobijas platu za to.

RTS citat: "Rodzer tacno dozira svoju igru, i igra tacno onoliko koliko je potrebno". To mi je najveci bullshit kad cujem da to komentator kaze.
A onda pocne da gubi i izgubi mec, i nikad ne kazu, Rodzer je zaboravio da podigne igru na visi nivo. Pitam se, pitam se...
Pa sta ja cilj? Ostati sto duze na terenu u najmanje setova?
Rodzer je igrao bas koliko treba da u drugom setu dodje do 5:5. Nemoj molim te. Veruj mi da bi ga on zavrsio 6:0 6:0 da je mogao.
Ne igram tenis, ali nije normalno ako mozes da ostanes na terenu 60 minuta, da ti ipak ostanes 180 minuta.
Mada, opet, sta ja znam, to je kralj rodzer koji igra za publiku. Sledeca izjava ce biti ovakva "Rozder je pustio prvi set jer je znao da ce u drugom i trecem moci da dozira svoju igru tako da pobedi protivnika tesnim rezultatom 6:7 7:6 i 7:6 u setovima, a sve za uzitak publike".
Mislim, how yes no.

Ono sto niko od nas nije rekao, i nemoj da nam stavljas te reci u usta, je da Novak NAMERNO nije pobedio Rozera, ja sam samo rekao da mi deluje uzasno ravnodusno kad igra protiv Rozera za razliku od onog meca protiv Nadala. Takodje nisam rekao da se nece radovati kada pobedi Rozera... Samo kazem da imam utisak po izrazu njegovog lica kao da mu je svejedno.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #739 : 24.08.2009. 05:10:12 »
Ova druga je sveza iz Toronta, ali nemoj da te napali previše što drži uvijaču pa da odlutaš na neke fetiše ;) ;D
rofl


Bondage, spanking...?  ;)
Odma se vidi da voli bezobrazno, srce malo   srcesmajli  ;D ;D

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #740 : 24.08.2009. 14:43:31 »
slowrun odgovorio si, ili da kazem na drugi nacin, Objasnio si ;)   smileyNO1



Bondage, spanking...?  ;)
Odma se vidi da voli bezobrazno, srce malo   srcesmajli  ;D ;D

rofl

Cenis ga, a? ;) Hmmm, moracemo da proverimo za svaki slucaj ;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #741 : 24.08.2009. 18:08:21 »
treba staviti rogera na proveru onda, da mu nađu taj dozer, šta je on koj kurac terminator pa će da menja podešavanja.
beli veš, sintetika, vuna, svila ko veš mašina

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #742 : 25.08.2009. 22:35:54 »
Povukla se sa US Opena zbog povrede rebra ;) steta :(




Ziki uzeo vise kesha nego Ana i JJ zajedno ;) ;D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #743 : 04.09.2009. 03:46:00 »
Jao 'bem ti JJ, vadi se na babu, e dokle su spale! Ana prsla, kako mi je krivo bilo, ah, bolelo me vise nego nju, beskrajno je volim godinama, istog dana smo rodjeni pa..;D Ali ova da se vadi na babu, ma daj, Michaelu je majka preminula pa je pobedio dan posle u Imoli !!!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #744 : 04.09.2009. 06:51:07 »
Ja Anu skroz kapiram. Boli je pisa, malo drami sto je izgubila, ali joj je uglavnom svejedno. Zaradila preko 10 milki i drka ga po ceo dan...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #745 : 04.09.2009. 12:20:26 »
Ja Anu skroz kapiram. Boli je pisa, malo drami sto je izgubila, ali joj je uglavnom svejedno. Zaradila preko 10 milki i drka ga po ceo dan...

Ma jeste se malo smorila, ali zeli ona jos da igra tenis! I za to joj nije potrebna niti promena trenera niti bilo sta drugo, vec nesto sasvim trece!!! Kada to dobije na pravi nacin, dobro ce igrati tenis! ;D

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Tenis
« Odgovor #746 : 04.09.2009. 12:25:51 »
Ma jeste se malo smorila, ali zeli ona jos da igra tenis! I za to joj nije potrebna niti promena trenera niti bilo sta drugo, vec nesto sasvim trece!!! Kada to dobije na pravi nacin, dobro ce igrati tenis! ;D

Misliš da Verdasko nije umeo to treće da joj prezentuje na pravi način? ;D
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #747 : 04.09.2009. 13:34:05 »
Ma jeste se malo smorila, ali zeli ona jos da igra tenis! I za to joj nije potrebna niti promena trenera niti bilo sta drugo, vec nesto sasvim trece!!! Kada to dobije na pravi nacin, dobro ce igrati tenis! ;D

Misliš da Verdasko nije umeo to treće da joj prezentuje na pravi način? ;D

Bas to!!! Svi tako sto su tog kalupa, kao on, C. Ronaldo i sl...sto znaju da se pola sveta lozi na njih, misle da sa tom 'lepotom' sto imaju mogu sve da postignu pa i...pa se onda zajebu, jer izgled ne moze da...;D ;) rofl

Evo ti pogledaj malo drugu stranu, da Fedu nije Miroslave i ove dve cerkice sto je dobio, ne bi on tek tako uspeo da se vrati za 3-4 meseca samo...;) Rafa, evo ga i on dolazi opet, al' tu je Ćiska, PFC rece da je jos iz vrtica..;D to je to..sve u glavi mora da bude cisto i u ravnotezi, a onda sevaju forhendi, i lopticu ne podbacujes 3 puta, nego iz prve, pa kada opali servis od 200km/h ona tamo sa druge strane mreze, joj kaze, lakse malo, nisam ja Nadal ;) ;D
« Zadnja izmjena: 04.09.2009. 13:38:27 Jacob Linus »

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #748 : 07.09.2009. 03:36:45 »

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Tenis
« Odgovor #749 : 08.09.2009. 00:11:21 »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: