Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 263362 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1500 : 11.06.2014. 18:16:21 »
Ma Djokovic nije bio fizicki najspremniji cak je u jednom trenutnku u povracao na terenu a posle izmedju setova je isao u toalet da povraca..
Bitno je da se danas svako razume u tenis i svako komentarise  rofl , cudi me za muldera tolko "decko" nacitan i nagledan , a ovamo kompleksi pucaju , ebg tako je oduvek bilo  ;D
pozz
Cycling 4 life

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1501 : 11.06.2014. 18:42:33 »
Monika Seleš zaručila se za 72-godišnjeg dečka milijardera




BIVŠA tenisačica Monika Seleš zaručila se za svog dečka, biznismena i filantropa Toma Golisanoa.

Golisano je gostovao na jednom predavanju u New Yorku i kada je Moniku slučajno nazvao zaručnicom otkrilo se da par nakon dugogodišnje veze sprema vjenčanje, prenosi Bleacher Report. Golisano je nakon toga i službeno najavio zaruke.

Monika ima 40 godina, a Tom 72, ali izgleda da im razlika u godinama ne smeta. Par je u vezi od 2009. godine. Golisano iza sebe ima brak i dvoje djece, a Monika još nije bila u braku.

Njegovo bogatstvo procjenjuje se na dvije milijarde dolara.


Čestitamo :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #1502 : 11.06.2014. 18:45:22 »
Ma Djokovic nije bio fizicki najspremniji cak je u jednom trenutnku u povracao na terenu a posle izmedju setova je isao u toalet da povraca..
Bitno je da se danas svako razume u tenis i svako komentarise  rofl , cudi me za muldera tolko "decko" nacitan i nagledan , a ovamo kompleksi pucaju , ebg tako je oduvek bilo  ;D
pozz
Di ti vidiš komplekse? Baš sam rekao Zoki da ćeš se ti javit što samo potvrđuje tko je ovdje kompleksiran. Osim ovog smijanja, što si ti ponudio u ovom postu? Apsolutno ništa.

Samo sam čestitao Nadalu na pobjedi kao što bi trebao svako ko ima malo nečeg u glavi. Tip osvoji jebeni 9. RG u svojoj karijeri i onda netko ide govorit o kompleksima, a vidi se ko je sve ovo krivo shvatio. Eh, samo da se čita.

I da, nemoj se tu sramotit. Već je odavno poznato da si neki dječarac od 16, 17 godina koji ima mali milijun klonova. Nemo jda tu počnem pisat o tebi što se sve zna. Klinac ide nekom prigovarat za komplekse jer je netko čestitao boljem sportašu. Ej, jebeno ludilo.

Onaj gore alexis ide govorit da dzabe nekom naslovi kad je šuga od čovjeka. Ej, jebeno ludilo. Čisto sumnjam da bi tako govorio kad je u pitanju Pele ili Jordan. A znate zašto tako ne bi govorio? Zato što Pele i Jordan nisu imali protivnike za koga ovih dvoje navijaju. Dakle, stvar je u Noletu jer za njega navijate i sad kad je tu netko došao čestitati Nadalu, javljate se po običaju vas dvoje jer se netko eto, usudio čestitao boljem protivniku. Svašta internet trpi, nažalost.

Samo još jedan dokaz mojoj tezi. Hehe.

A to da se netko ne razumije u tenis i onda staviš ovaj smajlić " rofl" i onda misliš da je to nekakav argument. Ne, to nije ništa. To je ono što si ti iza toga napisao  ;D
« Zadnja izmjena: 11.06.2014. 18:52:56 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #1503 : 11.06.2014. 18:55:54 »
I sad ću ovo napisat u zasebnom postu. Gospodine Entourage, oprostite što vas zamaram, ali molim vas da mi odgovorite na jedno pitanje.

Da je sad tu čestitao neki Admin, bi li tako govorio? Hehe, kukurikuuuu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1504 : 11.06.2014. 19:05:30 »
Admin nikada ne bi napisao to na tako provokativan način, može to mnogo lepše da se napiše.
Da ne shvatiš pogrešno, ja poštujem to što ti navijaš za Nadala, ali niko ne može da me ubedi da ti namera nije bila čista provokacija.
To ne radiš samo na ovoj temi, već i na ostalima, i ne znam zašto ti admini to tolerišu.
Izvinjavam se na off-topicu, ovo mi je poslednji put da ti se obraćam, odsad te zaobilazim u širokom luku, isto savetujem i svim članovima koji te smatraju za provokatora, kako ne bi dolazilo do nesuglasica. Pozdrav svima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #1505 : 11.06.2014. 19:36:38 »
Nitko tu ne provocira. To je samo vama u glavi zbog toga što je netko čestitao. Ne navijam za Nadala. Čak ga ni ne simpatiziram kao ni tada Federera. Jedini put kad sam za nkoeg navijao u tenisu je bilo za Samprasa.

Tak da nemojte se tu izmotavati. Nemate ništa iz mojih postova da donosite takve zaključke. Vaša logika je ko god čestita Nadalu, automatski navija za njega. To dovoljno govori koliko su neki ljudi paranoični jer se netko usudio čestitati tenisaču koji je učinio ovo što je učinio u današnjem tenisu.

Ovo ostale su vaše floksule koje možete prodavat bakicama na placu. I ne brini se, nitko neće mene izbjegavat. To su isto vaše puste želje, ali moraš ti još dosta papati da bi došao na moj level. Kao u igrici, hehe. Pusica.

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: Tenis
« Odgovor #1506 : 11.06.2014. 20:58:06 »
Nadal jeste sportista ali je mulac, prvo zbog jezika, katastrofa koliko je loš sa time, to mi je neshvatljivo. No, rekao sam da je cvala, ne kao čovek već kao sportista.. al to je generalno u španaca i portugalaca u svakom sportu, prate ih italijani u stopu.. od španaca ko je sportista, legenda a nije cvala baš kroz sport jeste Raul.. ništa nemam ja protiv njega što je uradio, da uzme još toliko, super, majstor si, priznajem, skidam kapu.. Noletu nedostaje taj segment što ovaj vadigaća ima, a to je da nema snagu toliku da na svaku loptu ide i koja je izgubljena ovaj će ići, neće stati, pa makar vrat slomio, on će probati.. to Noletu fali, taj segment da je trajan u njega, ne na momente da se pojavljuje.. to da mu je prisutno, ovaj vadigaća ne bi skoro izlazio kao pobednik iz njhovih duela..

Generalno, ne volim da generalizujem.   ;D    OK, Nadalu jezici i inteligencija definitivno nisu jača strana, ali nije mi jasno na osnovu čega se stiče utisak da je loš čovek ili sportista. Ili Fernando Alonso. Ili Andres Iniesta. Ili Aranča Sančes. Zaista, ne znam, niti ih poznajem lično dugi niz godina da bih mogao nešto o njima da kažem. Prošlu nedelju sam izgubio pola kile živaca navijajući za Noleta i gledao meč i ne bih se složio s tobom da je to jedini segment koji mu je nedostajao. U tenisu su Grend slemovi ono što se broji, a Nole je većinu važnih mečeva sa Nadalolm izgubio. Nole jeste elokvantniji, pametniji, zabavniji, humaniji od njega (o, balkanska sujeto! Jer kako reče jedan naš književnik, mi, balkanci smo najbolji na svetu u svemu onom što se ne može izmeriti i niti s konkurencijom usporediti), ali na kraju dana, kad se sve sabere, ostaje samo rezulat, a to je da Nadal trenutno ima više GS od njega i da će, iako bih voleo da nije tako, ga Nole teško stići do kraja karijere. Budi MERLJIVO najbolji u svom poslu čime god da se baviš. I mislim da je upravo suprotno od onog što je rekao Alexis: Džaba što je Nole veličina za njega, kad je Nadal osvojio 14 GS, a Nole samo 6.
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Tenis
« Odgovor #1507 : 11.06.2014. 21:02:55 »
Zbilja niste normalni... Ebe mi se i za jednog i drugog i trećeg tenisača, ali nije mi zbilja jasno zašto ga napadate jer je čestitao Nadalu...  ???

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1508 : 11.06.2014. 23:11:41 »
Vrućina, Zoka.. vrućina udarila..
iShare, noProfit


Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Tenis
« Odgovor #1509 : 12.06.2014. 19:55:33 »

Veliki Nadal  :vid-ga:
Dustin Brown  ti_si_Bog  tasmanijski_djavo

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1510 : 12.06.2014. 20:15:03 »
 clapp

Ne prija mu trava, više voli suvu hranu.  :P

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Tenis
« Odgovor #1511 : 12.06.2014. 20:19:17 »
Napasao se on ovde lobova više nego u celom životu  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Tenis
« Odgovor #1512 : 20.06.2014. 00:00:01 »
Mrzim lopatare i limune

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Tenis
« Odgovor #1513 : 20.06.2014. 21:13:32 »
Nole izgleda kao da ga... rofl

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1514 : 06.07.2014. 20:13:44 »
Nole najpre pobedio sebe, pa Federera i ponovo osvojio Vimbldon i vratio se tamo gde mu je i mesto - na mesto broj 1! Legenda!!!! clapp clapp clapp


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1515 : 06.07.2014. 20:32:23 »
 clapp clapp clapp

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1516 : 06.07.2014. 23:12:37 »
Sta reci , koju poslugu porati , kome ?  ;D ;D

Druga titula na Wimbldonu , sedma na Grend Slemovima , 45. titula u karijeri  :samcro: :samcro: ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

GOAT warning  ;D
Cycling 4 life

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1517 : 07.07.2014. 12:16:45 »
Nole najpre pobedio sebe, pa Federera i ponovo osvojio Vimbldon i vratio se tamo gde mu je i mesto - na mesto broj 1! Legenda!!!! clapp clapp clapp



Potpuno zasluženo  drinks

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1518 : 07.07.2014. 12:23:10 »
Baš, Federer je juče samo dobro servirao i to je to, Nole je bio dominantan u svim ostalim delovima igre.
Meni je čak neverovatno da je ovo trajalo pet setova, realno je trebalo da bude gotovo u četiri, možda čak i tri, toliko je bolji bio.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1519 : 07.07.2014. 12:42:10 »
Istina , da nije izgubio prvi set u taj brejk , verovtno bi bilo gotovo u 3 seta , u prvom setu u taj brejku je imao 6-5 uz mini brejk i servis za set  ali to nije iskoristio , posle u cetvrtom imao 5-3 u gemovima i servis za pobedu i tu je malo izgubio koncetraciju ali i Federer se fakticki "ukenjao" u ta par gema :D brejknuo ga i posle momentum preso na Federerovu stranu , recimo 2011 godine to se fakticki Noletu nije desavalo da propusta takve prilike za set ili za zatvaranje meca , ali ta godina je neponovljiva ( po mnogim strucnjacima  i bivsim sampionima , najbolji start sezone u istoriji :) ) , idemo sad na masterse u Torontu i Sinsinatiju pa US Open :D ,naravno pre toga zenidba  ;D ;D clapp
Cycling 4 life

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1520 : 07.07.2014. 15:24:47 »
Neverovatan je i podatak da je Nole u svih pet setova imao set lopte.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Tenis
« Odgovor #1521 : 07.07.2014. 19:39:35 »
NOLE LEGENDA ti_si_Bog

zasluzeno je tu gde se nalazi NO #1, pocela 102. nedelja vladavine ;D

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Tenis
« Odgovor #1522 : 09.09.2014. 13:37:15 »
Svaka cast Cilicu, zasluzeno, covek je lagano dobio i Federera i ovog Nisikorija :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Tenis
« Odgovor #1523 : 09.09.2014. 16:30:53 »
bravo, Čilkane  clapp
nikad više ti neću prigovarati, ono je bila demonstracija sile. priželjkivao sam Đokija u finalu pa da i njemu skine skalp, ali i ovako je bilo odlično. fino osveta za one gluposti s 'dopingom'.

jedno od rijetkih finala kad nisam morao strepiti.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1524 : 09.09.2014. 16:44:14 »
Pišikori nije mogao 2 puta biti Godzila.. bio je protiv Đokare Godzila.. svakako čestitke pobedniku, lepo je videti da je neko drugi osvoji, jer ovi su bili najašili, nisu znali sići..
iShare, noProfit


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Tenis
« Odgovor #1525 : 09.09.2014. 20:32:28 »
Svaka cast Cilicu , ali je Nisikori odigrao najslosiji mec na turniru  :) , Cilic je osvojio turnir , a igrao samo protiv jednog iz "velike cetvorke"  :)
Cycling 4 life

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Tenis
« Odgovor #1526 : 09.09.2014. 21:48:35 »
pa i japanac je igrao protiv jednoga. istrošio se protiv Wawrinke i Đokovića.
čilkan je napravio veliku stvar jer je pomeo trojicu igrača protiv kojih je imao negativan međusobni omjer - Simon 0:4, berdych 3:5, fedex 0:5. i protiv Nišikorija je imao 2:5 ili tako nešto.

čilić već godinama igra ovako agresivno, ali prije je preeeviše griješio. lopte su letjele na sve strane, samo ne u teren. sevis ga je dobro služio, odlično se kretao na terenu. a sad ima i ivaniševića uz sebe.
vidjet ćemo kako će se stvari razvijati dalje, ovo je samo jedan turnir.

Offline Youdirtyrat

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1527 : 09.09.2014. 22:03:45 »
Gde piše da moraju da se pobede igrači 1,2,3,4? Sitne duše bi prigovarale pobedi od poena više kao što im nije mila ni ovako ubedljiva pobeda.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Tenis
« Odgovor #1528 : 09.09.2014. 22:34:47 »
Svaka cast Cilicu , ali je Nisikori odigrao najslosiji mec na turniru  :) , Cilic je osvojio turnir , a igrao samo protiv jednog iz "velike cetvorke"  :)
ne postoji "velika cetvorka" nego "velika trojka"  :P

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1529 : 10.09.2014. 20:47:53 »
Svaka cast Cilicu , ali je Nisikori odigrao najslosiji mec na turniru  :) , Cilic je osvojio turnir , a igrao samo protiv jednog iz "velike cetvorke"  :)
ne postoji "velika cetvorka" nego "velika trojka"  :P
Tačno tako. Marej je tu upao sam zbog filma F4  ;D

Tags: