Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 263430 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #240 : 08.03.2009. 20:51:33 »
Dosta se nole trudio danas...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Tenis
« Odgovor #241 : 08.03.2009. 21:06:47 »
Umalo da ostane trudan od onolikog truda.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #242 : 08.03.2009. 21:08:52 »
hahahahahahahaahaha

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #243 : 11.03.2009. 14:26:49 »
Citat:
"Novak je dokazao svoj patriotizam"

Firma porodice Đoković "Femili sport" izdala je saopštenje povodom napisa u medijima da se Novak Đoković nije dovoljno zalagao na mečevima Dejvis Kupa.
"Teniser Novak Đoković je u dosadašnjoj karijeri mnogo puta dokazao svoj patriotizam i nije korektno prema njemu da se dovodi u sumnju njegova želja i motiv da igra za reprezentaciju Srbije", navodi se u saopštenju firme porodice Đoković "Femili sporta".
Srbija je u meču prvog kola Dejvis Kupa sa Španijom poražena u Benidormu sa 4:1, a Đoković je izgubio oba meča, protiv Davida Ferera (3:0) i Rafaela Nadala (3:0).

"Đoković je u svojoj karijeri do sada nebrojeno puta dokazao svoj patriotizam, zalaganje, srčanost i koliko mu je stalo da doprinese uspehu i povećanju ugleda svoje zemlje u svetu. On će i ubuduće davati sve od sebe kada brani boje svoje zemlje", navodi se u saopštenju.
U "Femili sportu" smatraju da se u pojedinim medijima vodi negativna kampanja protiv trećeg tenisera sveta.
"Nije pristojno ni korektno prema njemu, kao pravom sportisti i borcu koji je uvek na zaista pravi način predstavljao svoju zemlju i narod, iznositi neistinite i uvredljive komentare kojima se dovodi u sumnju njegova želja i motiv da igra za reprezentaciju."
dodaje se.

Takođe, "Femili sport" je pozvao "dobronamernu sportsku i stručnu javnost" da Novaku Đokoviću pruži moralnu podršku, jer ga očekuju turniri i borba za najviši plasman na svetskoj rang listi na kojoj brani boje Srbije.

Evo Srky boY (Srdjan Djokovic prim. aut) ponovo poceo da nam deli lekcije! Cuvajte uši, kažu da voli da bije po njima, narocito još ako ste novinar koji tokom prenosa ne navija dovoljno za Noleta;)

Citat:
Ide Turnir sad od 4.5 miliona "zelembaca" pa cete da vidite kako se bori za Srbiju.

KAd se igra za lovu, to je onda vec druga stvar. Inace, sto se tice tenisera i teniserki da nesto znace ovoj drzavi, ja mislim da oni najvise znace onoj drzavi kojoj placaju POREZ na svoje prihode. Od silnih miliona koje su zaradili, koristi je NAJMANJE imala Srbija u koju se toliko busaju a najvise su imali Ameri, Svajcarci i Monako, jer tamo i placaju porez.

Toliko...
(realno, 10. mart 2009 15:40)

ReSpEcT!  clapp

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #244 : 11.03.2009. 14:48:33 »
ne znam zasto se vecito provlaci patriotizam kroz ovaj nas tenis ... valjda treba da budes najveci patriota i da odvajas sav svoj novac za Srbiju i onda da molis Boga da o tebi pisu lepo u novinama i po blogovima, a i onda ce da kenjaju po tebi jer i dalje nisi dovoljno dobar ... nisi dovoljno Srbin. Eno Ana i Jelena imaju lepe fotografije sa bivsim predsednicima koji su nas bombardovali, pa neka ide da kaki po njima, Nole se jos uvek nije uvlacio u debela creva, nema covek stomak za te stvari. To je za "respect". ALi slabo mi vidimo sumu od drveta...

Ali recenica: "koristi je najmanje imala Srbija" ipak sve objasnjava. Taj glupan sto kometarise Noleta nije obavesten sta je to sport i navijanje. On navija za svoje predstavnike samo onda kad se njihov novac sliva u drzavnu kasu. U suprotnom on ih pljuje. Pa sto se krijes iza kucane reci, uzmi ti lepo svoju diplomu i pocni da trazis pravi posao, ocigledno imas previse slobodnog vremena i jeda sto drugi imaju pare a tebi sirotom niko nece da pokloni "zelembace".
« Zadnja izmjena: 11.03.2009. 15:19:25 anniani »
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #245 : 11.03.2009. 17:05:10 »
Pa sto se krijes iza kucane reci, uzmi ti lepo svoju diplomu i pocni da trazis pravi posao, ocigledno imas previse slobodnog vremena i jeda sto drugi imaju pare a tebi sirotom niko nece da pokloni "zelembace".
Anniani, je l' ti ovo meni, il' ovome što je komentarisao!  :'(
Iskreno i ja mislim da je komentar glup i namerno sam ga zbog toga i citirao, samo sam zaboravio da to napomenem, pa je ispalo kako je ispalo!  ;)

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #246 : 11.03.2009. 19:39:28 »
ma ne tebi bre ;D tom pametnjakovicu ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #247 : 11.03.2009. 21:01:29 »
Eno Ana i Jelena imaju lepe fotografije sa bivsim predsednicima koji su nas bombardovali, pa neka ide da kaki po njima, Nole se jos uvek nije uvlacio u debela creva, nema covek stomak za te stvari. To je za "respect".

Slažem se u svemu sa izjavljenim, osim sa ovim uvlačenjem. Mislite da su Ana i Jelena trčale za Bilom "Billy, Billy, could we take a picture with you?" dajte molim vas.
Bill je bio gost Kingovoj na njenom turniru. Slikali su se svi zajedno. Šta su trebale da kažu, "izvini mali, šetaj".
Pomešali ste opet politiku i sport...

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #248 : 11.03.2009. 21:10:53 »
Ma jbg, ko bi normalan danas prijavio prihode i placao porez u Srbiji, pa da se opet desi Ljubljanska banka il' tako nešto! Ovaj komentar je bio jedan od dva za koje sam mislio da su glupi, no drugi nisam namerno citirao jer se pominje jedan politicar!  :(

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #249 : 11.03.2009. 21:29:57 »
Ma jbg, ko bi normalan danas prijavio prihode i placao porez u Srbiji
clapp

Upravo tako. Ovde čim osete da malo imaš odma sledi izuvanje. Kao da ti je ova država poklonila nešto, pa sad uzima svoje nazad.
I treba da se sele u Luksemburg, Monako ili gde su već...
Naši bi im oteli 70% prihoda kad bi mogli, a stranci uzmu 1%.
Zato naši dobiju 0%, a stranci i dalje uzimaju svojih 1% (figurativno govoreći).

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Tenis
« Odgovor #250 : 11.03.2009. 21:33:48 »
Eno Ana i Jelena imaju lepe fotografije sa bivsim predsednicima koji su nas bombardovali, pa neka ide da kaki po njima, Nole se jos uvek nije uvlacio u debela creva, nema covek stomak za te stvari. To je za "respect".

Slažem se u svemu sa izjavljenim, osim sa ovim uvlačenjem. Mislite da su Ana i Jelena trčale za Bilom "Billy, Billy, could we take a picture with you?" dajte molim vas.
Bill je bio gost Kingovoj na njenom turniru. Slikali su se svi zajedno. Šta su trebale da kažu, "izvini mali, šetaj".
Pomešali ste opet politiku i sport...

Da, to su trebale da kažu!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #251 : 11.03.2009. 21:53:47 »
Mislite da su Ana i Jelena trčale za Bilom "Billy, Billy, could we take a picture with you?" dajte molim vas.
Bill je bio gost Kingovoj na njenom turniru. Slikali su se svi zajedno. Šta su trebale da kažu, "izvini mali, šetaj".
Masis poentu. Komentari nakon slikanja poput "bas je duhovit i zanimljiv" i "velika mi je cast" su ono sto je van pameti. ALi posto obe nemaju pameti, to ni ne iznenadjuje mnogo. Da sam ja mentalni invalid Ana Ivanovic dovoljno bi bilo da mi komentar na slikanje bude:"bilo je interesantno". E to govori mnogo toga. Kako ko shvati, a nije uvredljivo ni za jednu stranu. Cudi me da u celoj sviti kojekakvih mamlaza koji rade za te "zvezde" nema jedna mudra osoba za odnose sa javnoscu koja ume da ih savetuje kako da izbegnu nacionalni skandal i ne osramote sebe prevenstveno, pa onda svoju zemlju. Jer komentarom da je bil klinton duhovit covek popljuvale su prvenstveno po sopstvenom intelektu, nemoj misliti da je to nekome ko je upucen u situacijupre 10 godina, a zivi u svetu, promaklo.
I ovo nije prica o politici, da ne dodje do zabune, ovo je prica o nasim teniserkama i teniserima i njihovim mentalnim sposobnostima. Bili je samo sredstvo preko koga smo dobili potrebne informacije - da su obe bolidi.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Tenis
« Odgovor #252 : 11.03.2009. 22:41:28 »
anniani, nije to samo 10 godina. On je, direktno ili indirektno, kriv za sve što se desilo u poslednjih 20 godina na ovim prostorima i u to sam ubeđen. Ako ne kao predsednik (kad je insistirao na "Milosrdnom Anđelu), onda bar preko Kongresa onog jebenog njihovog.

A što se tiče njihovog odnosa sa javnošću... Kad je videla da je pojela veliko govno (A.J.) ona je izjavila kako nije zaboravila bombardovanje, bla bla. Glupe su mnogo. Neću da kažem kao ćurke, da ne bih vređao iste.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #253 : 11.03.2009. 22:54:35 »
ma razume se da nije samo 10 godina, nego prosto znam da ljudima secanja sezu i mnogo krace, pogotovo van ove zemlje, to je tako, ne mozes tu nista.. A.I. je devojcica bez sive mase i dzaba sve. I sada scenario (karikiram) u principu : Anica ne moze da veruje kako je njen narod neandertalski, odlucuje da promeni drzavu a i veru ;D postaje Brindavani i odlazi u Indiju na Krisnin rodjendan ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #254 : 11.03.2009. 23:38:34 »
I šta je još pisalo u "Kuriru"?  wc1

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #255 : 11.03.2009. 23:41:41 »
ne znam, citam samo Novosti
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #256 : 12.03.2009. 00:27:36 »
Znači, strogo ћирилица. ;)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #257 : 12.03.2009. 11:20:20 »
ne znam, citam samo Novosti
Od dnevnika samo BLIC, od nedeljnika VREME i BLIC PULS, a od mesecnika GLORIA, STATUS i FHM:)
Bice da sam baš nacitan ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #258 : 12.03.2009. 11:37:16 »
Ja citam samo Sport. A volim da povremeno kupim Politiku. Pre sam citao Maxim i CKM, ali sam odustao i od toga.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #259 : 12.03.2009. 23:17:03 »
Federeru ne ide punjenje Nadala, ali zato je kod Mirke doktorirao! Trudna je i na leto treba da se porodi ! 

Pa svaka mu cast ;)

 clapp clapp clapp drinking man drinking man

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #260 : 13.03.2009. 00:38:27 »
vec sam se uplasila da ne ume ;D
bravo Fedy ;D

kako je ovo zvucalo gay ...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #261 : 13.03.2009. 01:16:11 »
Federeru ne ide punjenje Nadala, ali zato je kod Mirke doktorirao! Trudna je i na leto treba da se porodi ! 

Pa svaka mu cast ;)

Pa za 9 godina i ćorava koka bi ubola neko zrno... :)
Samo da se nije zaj*** pa da je napravio Novaka rofl

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #262 : 15.03.2009. 22:55:41 »
Nole dobija ovoga, nekog!   :'( 'ajmo Nole, svi te vole!  clapp

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #263 : 15.03.2009. 23:02:01 »
Nole dobija ovoga, nekog!   :'( 'ajmo Nole, svi te voleclapp



Nole, Nole! navijacica navijacica

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #264 : 16.03.2009. 01:04:46 »
je, samo je umalo ubio sudca reketom.

Prvi servis - loptica u teren , a reket fijuuuuuu skoro na klupu...

:)

kaže komentator "ova slika će obići svijet"

:)  :)

May the Plasma be with you!

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #265 : 16.03.2009. 01:45:43 »
Nisam znao za to, ali kad si rekao, potražio sam na yt i evo:

http://www.youtube.com/watch?v=kplQ8eNxjlA

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #266 : 16.03.2009. 16:22:20 »
hahahahah da je samo malo jace zamahnuo otpala bi mu i ruka ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Tenis
« Odgovor #267 : 19.03.2009. 23:07:27 »

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #268 : 19.03.2009. 23:56:08 »
Ušralo je. Baš lepo. ;D ;D

Ja gledala Mareja i Ljubu.

Više sam volela Endija dok je bio kao Sideshow Bob, i kada se stalno svađao sam sa sobom na terenu.

Onda su ga ošišali, doveli mu psihologa i sredili ga....i sad je boring. :(







Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #269 : 20.03.2009. 00:32:39 »
Ja gledala Mareja i Ljubu.

je ludilo. Murrayeva spora lopta ode debelo u aut. (debelo = barem 5cm)

Sude dobru loptu - Ljubo traži hawka i majmuni kraj stroja prikažu sasvim desetu loptu,a glupavi sudac samo trkelja "moram priznati stroj". Kakva kretenčina.

A pizdun redatelj ni da bi ponovio situaciju (hint: kreteni pored hawka su njegovi)

Ljubo popizdi i izgubi meč.

I sad ti nemaš nikakve obrane protiv krda majmuna, a ne zaboravimo - radi se i o debelom novcu.
May the Plasma be with you!

Tags: