Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 263563 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #150 : 28.01.2009. 19:46:17 »
 ti_si_Bog

Ne moze niko da mu prismrdi! Naravno, sto se tice harizme!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #151 : 28.01.2009. 19:51:29 »

Meni se on smučio kada je na prošlom AO, na meču sa Tipsarevićem tražio medical da bi mu isekli notke!! Ej, nokte!!!

Pa imaš Mirku, aman zaman! Neka seče, btare mili.


rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Loki  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Eeee, di je Safin da vam on pokaže kako se igra.
Jedini igrač koji lomi reket sa SRCEM.

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Safin  fighting-starwars ShotGun5 bejzbol1 bejzbol1

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #152 : 28.01.2009. 20:01:36 »
"Federer sick with mononucleosis during Australian Open"
link link link link link link

btw ... on nije ni znao tada da je ima ... a  igrao je ... Jadno, ali je igrao. ;)
Ali ipak mislim da je bezveze raspravljati o tome ko je bolji teniser i da li je neko pederast ili nabildovan ili na steroidima ili baletan ...
Mi prosto previse nade polazemo u tenisera koji nije dorastao statistici, ali tu nije kriv Nole, vec mi navijaci.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #153 : 28.01.2009. 20:07:10 »

 ali tu nije kriv Nole, vec mi navijaci.

TAKO JE, sta mi ima da ocekujemo od njega? Jesmo mu pruzili nesto? NISMO! Pomogli nekako? Nismo! Sta onda mi ima toliko da ocekujemo od njega ! Da sam na njegovom mestu ili AI, ne bih dao ni da RTS prenosi meceve, kada su trebali da budu tu, televizija i drzava, NIGDE ih nije bilo, a sada kada postizu uspehe, hvale se sa njima kako Srbija ima ovo, kako ima ono...i jos najgore sto sada navijaci navikli da pobedjuju, kazu, Eh gledaj predao mec, ili Pa mogla je i da pobedi...

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #154 : 28.01.2009. 20:35:10 »
btw ... on nije ni znao tada da je ima ... a  igrao je ... Jadno, ali je igrao. ;)
Ali ipak mislim da je bezveze raspravljati o tome ko je bolji teniser i da li je neko pederast ili nabildovan ili na steroidima ili baletan ...
Mi prosto previse nade polazemo u tenisera koji nije dorastao statistici, ali tu nije kriv Nole, vec mi navijaci.

Pa o čemu da pišem u temi Tenis, ako ne o tome ko je bolji teniser?

Dok ne dodje do masovnog virtuelnog fajta, why not?

A ove linkove neću ni da gledam...mislim, on je rekao da ima mono, i svi mu "verujemo". Ipak je on gospodin.

Mada, znamo svi da on nije baš najpametniji od sve dece.

Q. Tipsarevic just said he's reading for the third time The Idiot of Dostojevski.

ROGER FEDERER: What?

Q. It's a book called The Idiot. I ask you which book are you reading?
ROGER FEDERER: I don't know. Maybe his, once he's done. I'm not reading any books at the moment. I've got homework to do.

 ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #155 : 28.01.2009. 20:44:29 »
Pa kakve ima veze ako je glup? Ako je uopste glup! Nisam ga upoznao pa i ne znam. Ovako mi i nije ostavio neki utisak glupsona. Realno, covek moze da bude i glup, ali je gospodin i mozda najbolji teniser ikada.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #156 : 28.01.2009. 20:46:16 »
A xa xa xa xa ova Loki je najjjjaca rofl rofl rofl

TIpsa je nevidjeni kralj !!! Znam ga preko nekog ortaka, tamo iz munze, cale mu je isto nevidjeni lik, a ne kao Novakov, a faca, mora da pobedi i sl :) Tipsa sedi ispred kladze na ulici i pije pivo, ali kako je rekao: Sada mi kao Tenis ide bolje, pa menjem pijem i blejim sa ortacima rofl

a on se inace jako przi na Dostojevskog !

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #157 : 28.01.2009. 20:59:21 »
On ne moze biti glup. To moze samo da bude necije subjektivno misljenje. Znamo svi sta sve podrazumeva inteligencija. On moze biti "nenacitan" ili "los kuvar" ili "ne ume sa decom" , ali to sto nije cuo za neku knjigu ne znaci da je glup. Ko to odredjuje da si glup ako ne citas Ruske klasike? Ili "nisi najpametniji" ako ne citas Ruske klasike? Ja nisam cula za tu kategorizaciju. Postoje geniji koji su usko vezani za svoju profesiju i mozda ih nista drugo van toga ne interesuje. Ja to potpuno podrzavam.
On je u svom "poslu" profesionalac, gazda, u vrhu. Da prodaje osiguranje, mozda bi bio nula i umro bi od gladi pod mostom.
Mozda bi bio sjajan u necemu drugom da se nije opredelio za tenis ;) Mozda i jeste, ali mi to ne znamo. Mozda pred spavanje cita Stivena Hokinga npr. a mi to nikada necemo saznati.

Evo meni recimo sestre Williams izgledaju kao da u glavi imaju samo konac koji im drzi usi da ne spadnu sa glave. Ali to je moje subjektivno misljenje.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #158 : 28.01.2009. 21:13:44 »
Slazem se sa anniani jedno je Inteligencija, a drugo nacitanost, svestranost..Fedex je inteligentan, mozda nije nacitan, ali mozda i jeste, ruski klasici nisu toliko popularni u citanju...Mozda je covek procitao sve zivo, ali Dostojevskog jednostavno nece da takne !

Svi ti profesionalci, malo su profesionalni u drugim stvarima, Federer jeste i uvek ce biti Kralj Tenisa !!! A i morate uzeti u obzir, npr Ana kaze, da istera Milosa (brata) iz sobe, da cita knjigu, ok, ali ona nema stalnu vezu! Federer ima Mirku, i covek kada bi trebao uvece da cita pred spavanje on mora nesto drugo da radi !!! rofl rofl

Knjige Stivena Hokinga ne zahtevaju preveliku inteligenciju, jeste da ga neko bolje razume neko losije, jer ne zna neke stvari, ili je manje inteligentan pa mu je teze da zamisli, ali on je pisao da bi mogla vecina da razume a ne 1% ljudi, jer kada bi napisao tipa neku formulu koja vazi u neposrednoj blizini singulariteta, koja sadrzi limese, izvode i integrale, pa to ni jedan procenat ne bi shvatio :) Dakle knjige njegove su opustene, ali zato je sam  Hoking  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline Canceman

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Tenis
« Odgovor #159 : 28.01.2009. 22:44:58 »
Za Federera se zasigurno ne moze reci da je glup jer ja ne znam da postoji ijedan glup covek koji perfektno prica 4 jezika?? Na terenu se tako i ne ponasa i zaista svaka mu cast na pristojnosti i mirnoci koji pokazuje dok igra tenis, a ne ko onaj Nadal sto na svakih 2 minuta vadi gace iz dupeta, ko da su mu se picajzle smestile na pogresan deo tela! :)

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #160 : 28.01.2009. 22:58:28 »
Nisam rekla da treba da čita Dostojevskog, samo je smešno što ne zna ko je! Alo, to je ipak neka osnovna kultura.

Vi mislite i dalje da je on pametan, ja ću misliti da je glupson i mirna Bačka. ;)

Ja sam večita opozicija. :)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Tenis
« Odgovor #161 : 28.01.2009. 23:00:16 »
...
Pa imaš Mirku, aman zaman! Neka seče, btare mili.

Misliš brate miNli?  :D

Za Federera se zasigurno ne moze reci da je glup jer ja ne znam da postoji ijedan glup covek koji perfektno prica 4 jezika??

Svako može da nauči 4 jezika, ako toliko vremena provodi u nekoj zemlji. Za mesec dana možeš naučiti osnovne stvari svakog jezika (dobro, možda ne kineskog, ali većine), a on je u startu znao dva, možda čak i tri. Imajući u vidu da je iz Švajcarske gde su glavni jezici nemački i francuski, u školi je sigurno učio engleski. Znači to su već tri. Dalje, pošto se dosta turnira igra u Americi, Grand Slem + mastersi, koji traju po dve nedelje (GS, a i poneki masters) nije teško zaključiti da je lako usavršio engleski. E jebi ga, kad naučiš tri jezika dobro, lako ćeš naučiti još jedan.. :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #162 : 28.01.2009. 23:01:11 »
Sada, kada smo završili sa Fedom....da vas pitam..

Da li nekog Serena podseća na...





Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #163 : 29.01.2009. 00:28:42 »
Ma jok, Serena uvijek službeno navodi (i to piše na ekranu) da ima 59 kila.

Da se podsjetimo, Justine je za isti podatak stavljala 52, a tih par kila razlike se skoro pa nije niti primijetilo....

Posebno me oduševilo kada je objavila da će se baviti unutarnjim uređenjem :)

Baš me zanima što bi takva visoko obrazovana i senzitivna osoba koja izađe na teren u preuskom crnom latex kompletu (gdje li vidjeh zadnji puta takvu opravu??? znam da je bio neki edukativni film ....) napravila od mog stana.

hehehe
May the Plasma be with you!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Tenis
« Odgovor #164 : 29.01.2009. 04:22:17 »
Prvo se kravi stavlja Krov ! A onda se danas isto igra u dvorani, ostali mecevi se odlazu, pomeraju, i sl..pa to nije fer !!! kad su se neki "istopili na suncu" pa neka se istope i drugi !!! Barem ce od Serene biti puno cokolade ! rofl rofl rofl

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #165 : 29.01.2009. 08:06:12 »
Isuse Kriste, Blackholemix, ideš li ti ikada na spavanje,
tebi ništa do glave nije došlo, ono što ti je mikibg napisao?!
Stvarno postaješ naporan,
i iskreno izgledaš mi uvijek kao da si na nekim drogama.
Stani malo, ne mora svaki odgovor biti tvoj,
razmisli, sroči rečenicu da je razumljiva,
jer pola tvojih postova to nije,
i de stani malo na loptu.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #166 : 29.01.2009. 16:08:55 »
ma navijamo za verdaska ako prsne onda u finalu za nadala a kod zena navijamo za serenu  karate

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #167 : 29.01.2009. 16:39:52 »
ma navijamo za verdaska ako prsne onda u finalu za nadala a kod zena navijamo za serenu  karate

Ex zet rules! Ko bi rekao? clapp

Ja navijam za Dinaru, ali to je luda Safinovska glava...ne znam sta da ocekujem. :)

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #168 : 30.01.2009. 00:08:06 »

Ja navijam za Dinaru, ali to je luda Safinovska glava...ne znam sta da ocekujem. :)

Ludi meč sigurno.

Ako posloži klikere Safina može bez pardona složiti i Serenu no još je malo previše nestabilna.

Dosta su živčani ti Tatari... :)

May the Plasma be with you!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #169 : 30.01.2009. 15:11:32 »
Nadal - Verdasko 6-7 6-4 7-6 6-7 6-4

Pa ne mogu da verujem kako se provlaci ovaj Nadal, po meni je Verdasko vise zasluzio da pobedi od Nadala. U celom mecu Verdasko je napravio ukupno 4 duple servis greske, od cega 2 u zadnjem gemu, pri rezultatu 5-4 za Nadala. Jedino me je tu malo razocarao, a za sve ostalo svaka mu cast, ako ovako nastavi, uskoro ce prestici Murray-a, a mozda i Noleta.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #170 : 30.01.2009. 17:02:08 »
Svaka čast ex zetu! :'( :'( Kakva borba! clapp

Aj sad još da Rafa pobedi Feda, i me happy. :-* :-*

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #171 : 30.01.2009. 17:33:47 »
Fedex pada sad..... >:dj

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #172 : 30.01.2009. 17:38:46 »
Po meni, Federer ima 80% sansi da pobedi u finalu. Videlo se u danasnjem mecu da je Nadal slomljen, pa igrali su 5 sati i 20 minuta! Zvanicno najduzi mec ikada na AO-u. Mozda Nadak uzme jedan set, ali to je najvise sto ce da uradi. Federer rulz!

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #173 : 30.01.2009. 17:49:48 »
Sad ce Rafica da se izdopinguje malo pred Federera, cisto da povrati staro rumenilo  ;D a i tricepse malo da popravi, da ne izgledaju usahlo na mechu, zbog fotografisanja.

Bas se posteno iscedio danas, nadam se da mu nije ostao ni atom snage. Ali "beauty sleep" vraca u zivot ...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #174 : 30.01.2009. 17:52:02 »
Da se igralo u 4 seta Verdasko bi ga razbio. LOL LOL LOL

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #175 : 30.01.2009. 18:00:59 »
Po meni, Federer ima 80% sansi da pobedi u finalu. Videlo se u danasnjem mecu da je Nadal slomljen, pa igrali su 5 sati i 20 minuta! Zvanicno najduzi mec ikada na AO-u.

Onda ti nije poznato ime Rafael Nadal (vamos)! :)
Realno, kad Rafael namirise krv, pitbulovi bi mogli da nauce ponesto od njega...
Sve i da su igrali 50 sati 120 minuta (namerno), ima dosta vremena da se oporavi...
Oni nisu ti ili ja pa da 7 dana posle meca bude slomljen.
Igrao je i Tipsarevic po 3 meca zaredom po 4-5 sati pa nista... eno ga ziv covek...
Ne volim stil igre Rafaela, ne svidja mi se kao pojava, ali posto je to ovde irelevantno, kao teniser je nenadjebiv trenutno.

To sto bih ja voleo da ga pobedjuju neki nasi, to je prica za sebe koja nema veze sa realnoscu.

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #176 : 30.01.2009. 18:03:26 »
Citat:
Realno, kad Rafael namirise krv, pitbulovi bi mogli da nauce ponesto od njega...
Realno, to se zove doping i da je srece da sam neki faktor u tenisu kao sto nisam, testirala bih ga ujutru, u podne i uvece...
To je moje misljenje naravno ;)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #177 : 30.01.2009. 18:10:03 »
Testirala bih ga ujutru, u podne i uvece...
>:dj
Mislim da ima ovde jedna clanica koja bi ga isto testirala ujutro u podne i uvece, ali na drugi nacin...  >:dj

Vidite, oko tih ljudi rade timovi strucnjaka (raznih) i doktora freakova koji ko zna kako ih budze.
Svaki od tih sportista je zapravo mali Frankeštajn...

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Tenis
« Odgovor #178 : 30.01.2009. 18:23:07 »
Pa u pravu si, zato su ga sklepali sa greskom ... automatski mu dupe uvlaci gace u sebe pred svaki servis. ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Tenis
« Odgovor #179 : 30.01.2009. 19:08:34 »
Koliko sam ja čuo, za igrače iz TOP 10 brine konzilijum lekara, tako da čisto sumnjam da ima mesta za doping i ostale gluposti..
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: