Razno > Sport

Tenis

<< < (2/348) > >>

EROS:
Bravo Anci! Vidi se snaga crno-belog jata! :D :D :D

EROS:

--- Citat: PFC - 06.06.2008. 14:57:04 ---Bravo Anci! Vidi se snaga crno-belog jata! :D :D :D

--- Kraj citata ---

Nema šta, mala je cudo!!! Sve cestitke!!!:D :D :D :D :D
Još više mi godi što joj je trofej urucila dosadašnja šampionka Justine, bolje receno iz ruku kraljice u ruke njene naslednice!!! :D :D :D :D :D

MilanRS:
Čestitke!
Odlična slika:

EROS:
Federer - Nadal, kakvo finale! :D :D :D Uz poslednju trku prošle sezone F1, kad je Kimi postao prvak, ovo je nešto najbolje od sporta u poslednjih 10 godina! :D :D :D

Goya:
Rafael Nadal! Dovoljno je samo to reći. Nevjerovatni Španac je u meču koji su mnogi svjetski mediji već proglasili najboljim svih vremena savladao legendarnog Rožea Federera i postao novi kralj Vimbldona.
U epskom duelu na Centralnom terenu “Ol Ingland klaba”, 22-godišnjak sa Majorke je trijumfovao nakon četiri sata i 48 minuta, pobijedio je i kišu, i vjetar, i mrak i srušio kralja trave, koji je u prethodnih šest godina bio nedodirljiv u 65 uzastopnih mečeva na toj podlozi.Pa ljudi ja nijesam neki ljubitelj tenisa! Bilo je tako pakleno dug mec ujedno i tako intersatan. A sam se pitao KAKO JE MOGUCE DA LJUDI IMAJU TAKVU KONDICIJU  :o!!! PA TO JE 4 SATA !!! Pa i masina bi pregorela od tolikog napora.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju