Autor Tema: Tenis  (Posjeta: 263414 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Tenis
« Odgovor #1650 : 06.06.2016. 01:03:28 »
Dobro, po meni su najbitnije stavke Grand Slamovi i općenito broj turnira. Vidim da mu za osvojene turnire fali manje od 20 komada, mogao bi on to stići.
Što se tiče ovih drugih rekorda, odlično mu ide. Danas se sportaši spremaju kao nikad dosad i vjerojatno imaju puno više mečeva nego prije 40 godina. Sigurno će se za 10-15 godina pojaviti neki koji će isto ovako rušiti ove Noletove rekorde.


https://en.wikipedia.org/wiki/ATP_World_Tour_records#Titles_and_finals
Mrzim lopatare i limune

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Tenis
« Odgovor #1651 : 06.06.2016. 01:24:11 »
Najveći teniser ikad i najbolji sportista sveta trenutno. Naš Nole. :)
Svaka njemu čast, ali stvarno pretjerujete s tim dizanjem njega u nebesa ko da je novi mesija. Zadnje sam aktivno pratio tenis kad je Federer rasturao tako da ovo samo seruckam, ali Federer je dominirao u svoje zlatno doba ko nitko dotad. A gdje su Agassi, Sampras i ostali?
Statistika Grand Slamova.


Pogledaj ovu statistiku. Dominacija Federera i Nadala prikazana kroz 9 godina, a Novakova dominacija od 2008-e, znaci prikazana kroz 8 godina. To znaci da mu ostaje još čitava godina kao i njima dvojici, a to je 6 Gren slemova.

Sad, utisci su razliciti, ali ja mislim da Novak igra najbolji tenis ikada. Najsvestraniji je, i moze svuda i sa svima da se nosi podjednako.

I jos jedna stvar, on je svoju eru zapoceo u 2008 godini, kada su Federer i Nadal bili u svom vrhuncu. Dakle, njih dvojica su tada u velikoj meri smatrani za dva najbolja tenisera ikada, a onda se Novak pojavio i pocistio ih. Djokovic je sve svoje trofeje osvojio u najpaklenijoj mogucoj konkurenciji. To je zastrasujuc podatak.

Ali Federer ima najvise trofeja, i sve dok je tako on je najveci. Ako ga Novak prestigne, jedino tako ce biti GOAT. Po igri sigurno jeste GOAT, ali broj trofeja je ipak najvazniji.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Tenis
« Odgovor #1652 : 06.06.2016. 09:53:29 »
Hhahahahahhahah... Vidis da ova devojka drzi telefon i kuca poruku decku i kaze mu dodji smara me neki mali kaze ima 24 stana u Bugarskoj i voli fetis sa fantomkama. hahahahhahah.... rofl
Vrlo moguće. A možda joj je dao i lovu ovog napaćenog naroda za onu njenu Hilaroo fondaciju.
A jesi primetio, ako si gledao RTS, kako je onaj biser od komentatora prećutao kadar sa njim i Hilari, a komentariše prerušenog Di Kapria: "Sakrio se dobro, ali da se prepoznati." :facepalm

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1653 : 06.06.2016. 10:00:30 »
Hhahahahahhahah... Vidis da ova devojka drzi telefon i kuca poruku decku i kaze mu dodji smara me neki mali kaze ima 24 stana u Bugarskoj i voli fetis sa fantomkama. hahahahhahah.... rofl
Vrlo moguće. A možda joj je dao i lovu ovog napaćenog naroda za onu njenu Hilaroo fondaciju.
A jesi primetio, ako si gledao RTS, kako je onaj biser od komentatora prećutao kadar sa njim i Hilari, a komentariše prerušenog Di Kapria: "Sakrio se dobro, ali da se prepoznati." :facepalm
Hahahhahaha... Nisam gledao sam na Eurosportu jer me taj komentator nervira, ovaj je reko jer ovo sinisa mali ili tako nesto...  rofl

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1654 : 06.06.2016. 21:45:40 »
E kakve je Federer ima protivnike u svoje pero... a ljudi ce ubijedit da Novak sad ima prejake protivnike... Nadala kojeg nema poslednje 2-3 godine, ni 50% igraca kakav je bio, malo se vratio na ovaj RG i ove godine je malo poboljsao igru al opet povreda, znaci otpis za njega. Federer nema sanse da dobije Novaka u tri dobijena seta u ove godine, ne moze fizicki to da izdrzi (kao ni poslednje dvije-tri), al je i dalje dovoljno kvalitetan da ove ostale pocisti... Mareja necu ni komentarisat - najveci luzer i da mu ne bi Novaka ne bi ni te dvije gleda i samo sto su ga mediji napumpali kao dio velike cetvorke, a u stvarnosti je bila velika trojka i to je to.

Novak ce prestic Federera po broju GSova i to prelagano, za ove nedelje pojma neam nit me interesuje mnogo. Reka sam na pocetak godine da ce Novak osvojit 8 od 8 u naredne dvije sezone, a sve ispod 6 je neuspjeh.

Stvarno treba nesto nevjerovatno da se desi da se to ne ostvari... kao npr. da Nadal odjednom ostane zdrav i da pocne da melje ka prije, a tesko jer jednostavno ne postaje mladji, za Federera nema nikakvih opcija, brzo ce zasluzena penzija. :) Da Marej odjednom prestane da bude luzer, a tesko mada moze uzet neki masters pored Novaka i da se odjednom izrodi novi Fed/Nole/Rafa (take your pick) i pocne da melje, al vidjecemo, ima dosta talenata kao sto rekoh, ali...



Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Tenis
« Odgovor #1655 : 07.06.2016. 00:05:30 »
Evo sta Sampras kaze o Novaku. Mislim, kad jedna ovakva velicina biranim recima govori o tebi, sta vise u zivotu da pozelis?

Pistol Pit, kakav gospodin.

Citat:
Trenutno je na vrhuncu. Shvatio je šta treba da radi, u poslednje dve ili tri godine igra najbolji tenis u istoriji ove igre. Ono što je uspeo da uradi protiv Rodžera, pobedio ga je dva puta na US openu i dva puta na Vimbldonu. To je možda i najbolji tenis svih vremena. Stiže do finala na svakom turniru na kojem igra. Brojke koje beleži su zapanjujuće.

Citat:
Veoma je talentovan, kreće se najbolje na svetu, veliki je borac, ima sjajne udarce, servira dobro. Kompletan je, a mentalno je bik. Jednostavno je neverovatan, ja nisam to očekivao. Uvek sam mislio da Novak mentalno ima uspone i padove, ali sada kada promaši udarac odmah se vraća. Zabavno je gledati sve to, divim mu se, posebno je impresivna konstantnost.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Tenis
« Odgovor #1656 : 07.06.2016. 00:59:21 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1659 : 09.06.2016. 15:13:56 »
Samo na Balkan ovoga ima, kakvi su to penali...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Tenis
« Odgovor #1660 : 09.06.2016. 15:32:00 »
Penali  rofl rofl

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1661 : 29.06.2016. 22:37:02 »
Pao jos jedan rekord za Noleta 30 uzastopna pobeda na slemovima...  smileyNO1

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Tenis
« Odgovor #1662 : 29.06.2016. 23:26:11 »
- Jebote al skaču ovi crnci košarkaši ko životinje.
- Ma to sve dopingovano, bajo moj.
- A Đoković kad igra 4 sata pa sutra opet?
- Prirodna hrana.

 rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1663 : 30.06.2016. 01:02:45 »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1664 : 30.06.2016. 03:03:08 »
- Jebote al skaču ovi crnci košarkaši ko životinje.
- Ma to sve dopingovano, bajo moj.
- A Đoković kad igra 4 sata pa sutra opet?
- Prirodna hrana.

 rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Gluten fri ahahahahha, a jesu sa tarzanije carevi. :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1666 : 02.07.2016. 02:29:17 »
Biće zanimljivo sutra, videćemo može li Đoković da se izvuče. Odavno nije bio ovako bezvoljan.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1667 : 02.07.2016. 17:21:39 »
Koji napor gledati ovaj vimbldon 6 puta prekidaju mec u 2 dana... Mozda tek nastave sutra... Kakvo vreme takva i zemlja... wc1

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1668 : 02.07.2016. 18:06:44 »
Aj caoooo

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1670 : 02.07.2016. 18:12:19 »
Bravo za organizatora uspeli su u svojoj nameri... posle 23 sata od pocetka konacno zavrsen mec... Ja da sam na Noletovom mestu israo bi se na sred onog njihovog zelenog pasnjaka.... Pa nek posle kraljica majka skuplja....

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1671 : 02.07.2016. 18:19:10 »
Ah, vazda se ukrote protiv Djokovica. Stvarno nije fer!

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1672 : 02.07.2016. 18:20:59 »
Sledece godine nece imati razloga jer ce andi da nastupa za nezavisnu skocku  rofl  rofl  rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Tenis
« Odgovor #1673 : 02.07.2016. 18:52:44 »
Ah, vazda se ukrote protiv Djokovica. Stvarno nije fer!

 rofl rofl

  rofl rofl

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Tenis
« Odgovor #1674 : 02.07.2016. 18:56:27 »
Kveri je igrao ODLIČNO! Potpunu zasluženo je dobio našeg Boga.
Sad se nadam da neće izgubiti u sledećem meču, jer tako obično biva u ovakvim situacijama. S ovakvim tenisom lako može osvojiti ovaj pašnjak. To mu i želim. Bolje on nego Marej ili Federer.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1675 : 02.07.2016. 19:23:12 »
Šta ćeš, svakom se desi neki poraz, čak i likovi kao što je ovaj wwin moraju nekad da se vesele nažalost. ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Tenis
« Odgovor #1676 : 02.07.2016. 19:51:30 »
Ahahahahahahaha aj prvo sto Kveri i da nastavi sa ovim partijama nema sanse da osvoji jer nije on bio spektakularan niti moze bit sa onakvom gradjom i udarcima nego je Nolo bio uzasan.

A drugo vi Nolomani ste slobodni od pracenja Vimbldona, mozete da se fokusirate na ljetovanje.

Kveri ukljucio HAARP ahahahahahahahahhah

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1677 : 02.07.2016. 20:02:23 »
Pa niko ne poriče da je bio užasan, svakom dođe loš dan, tako i njemu, mnogo faktora utiče na to. :)
Svaka čast Kveriju, mnogi nisu uspeli da pobede Đokovića ni kad je imao mnogo lošija izdanja.
Idemo Del Potro sad. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Tenis
« Odgovor #1678 : 03.07.2016. 01:38:18 »
Ah, vazda se ukrote protiv Djokovica. Stvarno nije fer!
;D

Kveri  :o

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Tenis
« Odgovor #1679 : 03.07.2016. 09:56:35 »
Stvarno ne razumem neke ljude, zar nije lakse da kazete da mrzite ili ne volite Djokovica i ostale ljude koje ne volite... Tako cu vas vise ceniti i ja i ostali, nego da se krijete iza nekih linkova i komentara... Ja ne volim Nadala i Federera, super teniseri ali nula ljudi Andy mi je simpatican i ok nemam neko preterano misljenje ok koliko britanac moze da bude... Noleta sam imao priike i da u poznam licno prosle godine kada je moja firma dala donaciju njegovoj fondaciji... Decko je za primer i sam ga jos vise zgotivio posle toga...

Tags: