Razno > Sport

Tenis

<< < (3/348) > >>

EROS:

--- Citat: Goya - 07.07.2008. 17:50:45 ---Rafael Nadal! Dovoljno je samo to reći. Nevjerovatni Španac je u meču koji su mnogi svjetski mediji već proglasili najboljim svih vremena savladao legendarnog Rožea Federera i postao novi kralj Vimbldona.
U epskom duelu na Centralnom terenu “Ol Ingland klaba”, 22-godišnjak sa Majorke je trijumfovao nakon četiri sata i 48 minuta, pobijedio je i kišu, i vjetar, i mrak i srušio kralja trave, koji je u prethodnih šest godina bio nedodirljiv u 65 uzastopnih mečeva na toj podlozi.Pa ljudi ja nijesam neki ljubitelj tenisa! Bilo je tako pakleno dug mec ujedno i tako intersatan. A sam se pitao KAKO JE MOGUCE DA LJUDI IMAJU TAKVU KONDICIJU  :o!!! PA TO JE 4 SATA !!! Pa i masina bi pregorela od tolikog napora.


--- Kraj citata ---

Goya, da ti nisi slucajno Nebojša Šofranac u privatnom životu? :\) :\) :\) Ovakvi komentari mi lice na njega! ;D ;D ;D

Goya:
 LOL :D! Joj ma kakvi ja i Sofranac smo totalna kontra on navija za Milan a ja za Juventus tu je odma tacka na svu pricu! ;D.A sto se tice mene tenis od svog sporta ne pridajem neku posebnu  paznju ali ono juce  :o
Ali bre okle znas naseg Sofranca pa on ti je u Crnoj Gori poznat kako zna i kako se Crespu zove  babina tetka ;D covjek puca od informacija! jedino ako nijesmo zemljaci :)

EROS:

--- Citat: Goya - 07.07.2008. 21:35:52 --- LOL :D! Joj ma kakvi ja i Sofranac smo totalna kontra on navija za Milan a ja za Juventus tu je odma tacka na svu pricu! ;D.A sto se tice mene tenis od svog sporta ne pridajem neku posebnu  paznju ali ono juce  :o
Ali bre okle znas naseg Sofranca pa on ti je u Crnoj Gori poznat kako zna i kako se Crespu zove  babina tetka ;D covjek puca od informacija! jedino ako nijesmo zemljaci :)

--- Kraj citata ---

Ma znam ga dok je još bio na RTCG, kakva je to dijabola! A na ekskurziji sam imao priliku da ga i licno upoznam. Bio je mortus pijan u Trokaderu! ;D ;D ;D

Goya:
Sto da ti kazem vise kad covjek ide u sorc i majcu u sred decembra ;D ;D ;D ;D ;D
Izvinjavam se sto sam skrenuo malo sa teme :\)

slowrun:
Kakva predstava danas (nocas), e zbog ovoga vredi ostati budan do sitnih sati...
Novak je razbio novog Broja 1.  8)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju