Autor Tema: The Legend of Ben Hall (2017)  (Posjeta: 1119 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
The Legend of Ben Hall (2017)
« : 02.06.2017. 13:12:19 »

Opis:
Australska povijesna biografska western drama The Legend of Ben Hall redatelja i scenarista Matthewa Holmesa, kao što i sam naslov sugerira, nam donosi legendu o Benu Hallu, jednom od najtraženijih australskih razbojnika.
Nakon pune dvije godine na putu, sitni kriminalac  Ben Hall razmišlja o predaji kada ga njegov stari prijatelj John Gilbert namami natrag u igru. Pridruži mu se i novak John Dunn, te banda ponovno krene u akciju, i ubrzo postanu najtraženiji ljudi u Britanskom carstvu. Kada ih proglase odmetnicima, trojka odluči zauvijek pobjeći iz kolonije. I dok se Ben Hall nastoji pomiriti sa svojom teškom prošlošću, njihov pouzdan prijatelj postaje policijski doušnik. Zahvaljujući njemu, postavljena je lukava zamka za odmetnike, a na hladno jutro 5. svibnja 1865. godine, Ben Hall sam izlazi iz svog kampa…i zauvijek ulazi u legendu.

Izvor: filmovisruba.com

Žanr: akcija, biografski, drama, povijesni, vestern
Zemlja: Australija
Jezik: engleski
Trajanje: 139 min
Režija: Matthew Holmes
Scenarij: Matthew Holmes
Glumci: Jack Martin, Jamie Coffa, William Lee, Joanne Dobbin, Adam Willson, Erica Field, Callan McAuliffe, Arthur Angel, Jordan Fraser-Trumble, Gregory Quinn...

IMDb

« Zadnja izmjena: 04.12.2017. 00:06:45 maksi »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.