Autor Tema: Izaberite najgledaniju/najpopularniju seriju "PO" sezone 2008/2009. - FINALE  (Posjeta: 46311 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Napravi screenshot rezultata i bolovano će biti ono za šta si glasao ;D

Na onim mojim slikama se vidi da sam glasao za Lost iako sam podjednako navijao za obje. Volio bih da je ostalo neriješeno, kao što je i bilo dugo vremena tokom glasanja.

evo  ;D ;D ;D
bio je house dobar al je supernatural extra ove sezone



Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Ja se šalio, ali neka. ;D clapp clapp

P.S: I kod tebe piše da je House pobijedio rofl

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Napravi screenshot rezultata i bolovano će biti ono za šta si glasao ;D

Na onim mojim slikama se vidi da sam glasao za Lost iako sam podjednako navijao za obje. Volio bih da je ostalo neriješeno, kao što je i bilo dugo vremena tokom glasanja.
Ali, u svakom slučaju, zaslužena pobjeda Housea i čestitke producentima, glumcima i obožavaocima serije (i ja sam tu ;))

I samo da dodam i prevodiocima!!!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Pusti ti njih Stefane, neka oni kake Supernatural is the best clapp clapp

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Svaka čast.  clapp
Sad sam se zacrvenio od sramote što sam zaboravio.  :)  Naravno, čestitke i prevodiocima i velika zahvalnost našoj dragoj ekipi HTT.

I samo da dodam i prevodiocima!!!

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
24  definitivno, ma da ne verujem da pobedi ;D
@icemaher

Nikad ne reci nikad.
Ipak sam dzabe glasao za 24 LOL, kad uvek pobedi lost ili druga serija ;D

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Pusti ti njih Stefane, neka oni kake Supernatural is the best clapp clapp
ma da nasi su prevodi najbolji kao i serija.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Pusti ti njih Stefane, neka oni kake Supernatural is the best clapp clapp
ma da nasi su prevodi najbolji kao i serija.

 navijacica navijacica talasi talasi drinking man

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
obzirom da znam deset ljudi koji su svoje glasove dali drugim serijama "najbolji je i svejedno ce pobediti" - pobednik ovog glasanja za mene je Lost ;)
cestitke Dr. Hausu sa nadom da ce se poboljsati u sledecoj sezoni :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
hmmmmm...

ovaj jedan glas ne znači ništa, evidentno je da su house i lost definitivno najgledanije, a o tome svedoči velika razlika u broju glasova u odnosu na trećeplasiranu seriju. U startu glasanja je House bežao lostu za 8-9 glasova, pa lost stigao, pa poveo sa 1-2 glasa pa izjednačeno... glasanje je stvarno bilo extra, ni ja nisam očekivao ovako neizvestan rezultat.

mene konkretno najviše iznenađuje uspeh prison breaka jer se svi slažu da (ok... većina se slaže) da je samo prva sezona vredna gledanja, a da su ostale sranje, i takođe sam iznenađen očajnim rezultatom 24

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
obzirom da znam deset ljudi koji su svoje glasove dali drugim serijama "najbolji je i svejedno ce pobediti"


ovo glasanje evidentno pobija to razmišljanje, iako sam siguran da je bilo takvih glasova, rezultati su bili skriveni da bi se to svelo na minimum

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
nije govno nego se pas usr'o .. yeah ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
ja sam glasao prije nego sto sam poceo gledat HOUSE-a
glasao sam za LOST,a sad vec nisam siguran za kog bi

al nema veze,House je zasluzio pobjedu

CHEERS!!!

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
ja sam glasao prije nego sto sam poceo gledat HOUSE-a
glasao sam za LOST,a sad vec nisam siguran za kog bi

al nema veze,House je zasluzio pobjedu
+1
 ma da sam glasao za Supernatural drago mi je da je House pobjedio clapp
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Kladim se da je moj glas presudio! clapp clapp
S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Kladim se da je moj glas presudio! clapp clapp

Hahaha ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Lost 118 stranica/48100 pregleda
House 69 stranica/42000 pregleda

Mislim da to sve govori, nema potrebe za anketama...


He he, možda bi trebao malo da pogledaš svesku iz matematike.
Ako hoćeš tako da upoređuješ onda treba da znaš da se iz tvog posta vidi da je tema House M.D. mnogo više puta pročitana od losta prema broju postova (stranica).
Preciznije: Da bi Lost bio isti sa House MD onda bi trebalo da je tih 119 stranica pregledano makar 71827 puta   ;D;D;D;D

Ma lud si...
Broj pregleda uvek neko moze da nabije sa ReloadEvery opcijom, glavno merilo je ipak broj stranica gde Lost-u ni jedna serija ne moze ni blizu da pridje.

Ali ne bitno, cestitam Hausu na zasluzenoj pobedi.  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
hmmmmm...

ovaj jedan glas ne znači ništa, evidentno je da su house i lost definitivno najgledanije, a o tome svedoči velika razlika u broju glasova u odnosu na trećeplasiranu seriju. U startu glasanja je House bežao lostu za 8-9 glasova, pa lost stigao, pa poveo sa 1-2 glasa pa izjednačeno... glasanje je stvarno bilo extra, ni ja nisam očekivao ovako neizvestan rezultat.

mene konkretno najviše iznenađuje uspeh prison breaka jer se svi slažu da (ok... većina se slaže) da je samo prva sezona vredna gledanja, a da su ostale sranje, i takođe sam iznenađen očajnim rezultatom 24

24 ima los skor jer su njegovi fanovi pali na trku izmedju Lost i Dr.House i glasali za Lost.
Glasao sam za Housa i drago mi je zbog pobede ali mi je jos draze sto je za jedan glas pobedio dobru seriju kao sto je Lost and ne Beverly Hills ili neku drugu ordinarnu glupost.
Jos jednom hvala svima za prevode i pozdrav
dr. House rules

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Kladim se da je moj glas presudio! clapp clapp

Hahaha ;D

ne nego moj glas  ;D

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Citat:
Zanimljivo je i to da je u izboru između 56 serija u prvom i 23 serije u drugom krugu ubjedljivo pobjeđivala serija "LOST", pa su mnogi očekivali da će tako biti i u trećem finalnom krugu, tako da je na neki način rezultat i iznenađujući. Najveći pad i razočarenje je zasigurno doživjela serija "24" koja se našla ispod "Prison Break" i definitivno lošeg i predosadnog nastavka 3. sezone serije "Heroes".

kako objektivna i nepristrana vijest ;D. najbolje da si jos napisao house je pobijedio iako je lost bolji rofl

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Ja ne vidim šta tebi u ovom tekstu nije objektivno? Sve statistike na internetu i broj gledanosti "Heroes" pokazuju da je proljetni nastavak epizoda 14 do 25 katastrofalan.

I još jednom te podsjećam da je cilj ankete bio da se glasa za kvalitetu trenutnih sezona serija, a ne za cjelokupnu seriju. S obzirom na to sam napisao ovakav zaključak, a to je i stav većine ovdje.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Evo je bilo jako gusto, bravo za House

Offline Sinatra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
    • Paradoksija
Uh, baš mi je žao što sam propustio ovu priču, tj što nisam na vreme video temu, uključio se u diskusiju i, naravno, glaso! Ali šta je tu je, sad samo mogu da dam komentar.

House mi je dobra serija, Lost mi je ipak bolja! Ni jednu, ni drugu nisam odgledao sve sezone, ali to je moj utisak. Ipak, moj glas bi definitivno išao Dexteru.
Iako sam fan Heroes-a, ipak volim Heroes Sez 1 i donekle 2, ali celokupno gledano, serija je dosta varirala, i opala kvalitetom, pa mi je krivo  što je bolje rangirana od Dextera, kao i PB, za koji verujem da je popravio utisak onim krajem, ali ipak je meni Dexter bolji, konzistentniji i kvalitetniji i od PB.

Mislim da na listi mesto zaslužuje i Psych!

A sve zavisi i kako je gledano, tj da se ocenjivala neka serija u celini, sa svim sezonama, ili samo poslednja sezona (emitovana 2008/2009 godine). To isto bitno menja stvari!

Offline vekyizveky

  • Herojuša iz strasti
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 877
  • Spol: Ženski
  • Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
Kladim se da je moj glas presudio! clapp clapp

Hahaha ;D

ne nego moj glas  ;D
Pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću tvrdim
da je moj glas presudio, što se lijepo vidi iz iz načina na koji je broj 7 napisan u broju glasova. drinking man
S obzirom na obzir da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir ne dolazi u obzir.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Uh, baš mi je žao što sam propustio ovu priču, tj što nisam na vreme video temu, uključio se u diskusiju i, naravno, glaso! Ali šta je tu je, sad samo mogu da dam komentar.

House mi je dobra serija, Lost mi je ipak bolja! Ni jednu, ni drugu nisam odgledao sve sezone, ali to je moj utisak. Ipak, moj glas bi definitivno išao Dexteru.
Iako sam fan Heroes-a, ipak volim Heroes Sez 1 i donekle 2, ali celokupno gledano, serija je dosta varirala, i opala kvalitetom, pa mi je krivo  što je bolje rangirana od Dextera, kao i PB, za koji verujem da je popravio utisak onim krajem, ali ipak je meni Dexter bolji, konzistentniji i kvalitetniji i od PB.

Mislim da na listi mesto zaslužuje i Psych!

A sve zavisi i kako je gledano, tj da se ocenjivala neka serija u celini, sa svim sezonama, ili samo poslednja sezona (emitovana 2008/2009 godine). To isto bitno menja stvari!
Malo ljudi gleda Psych (ja spadam u to malo ljudi), pa ne znaju kako je ta serija dobra i smijesna.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Ja ne vidim šta tebi u ovom tekstu nije objektivno? Sve statistike na internetu i broj gledanosti "Heroes" pokazuju da je proljetni nastavak epizoda 14 do 25 katastrofalan.

I još jednom te podsjećam da je cilj ankete bio da se glasa za kvalitetu trenutnih sezona serija, a ne za cjelokupnu seriju. S obzirom na to sam napisao ovakav zaključak, a to je i stav većine ovdje.

POZDRAV

pa kako je to objektivno, bez obzira kakva je gledanost. kao prvo gledanost nista ne znaci, jer bio po tome onda csi bila daleko najbolja i najzanimljivija serija. gledanost moze znaciti puno stvari. a i izraz dosadan je sam po sebi subjektivan. ne pada mi ni jedna stvar na svijetu za koju mozes objektivno reci da je dosadna.ali nema veze, ko da je vazno. ja se samo malo zajefrkavam. ;)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Ne mogu vjerovat da je Supernatural ovako lose prosao  :-\
Koje brojao glasove  ;D

Offline Anarin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Lost 118 stranica/48100 pregleda
House 69 stranica/42000 pregleda

Mislim da to sve govori, nema potrebe za anketama...


He he, možda bi trebao malo da pogledaš svesku iz matematike.
Ako hoćeš tako da upoređuješ onda treba da znaš da se iz tvog posta vidi da je tema House M.D. mnogo više puta pročitana od losta prema broju postova (stranica).
Preciznije: Da bi Lost bio isti sa House MD onda bi trebalo da je tih 119 stranica pregledano makar 71827 puta   ;D;D;D;D

Ma lud si...
Broj pregleda uvek neko moze da nabije sa ReloadEvery opcijom, glavno merilo je ipak broj stranica gde Lost-u ni jedna serija ne moze ni blizu da pridje.

Ali ne bitno, cestitam Hausu na zasluzenoj pobedi.  ;D


interesantno razmisljanje... znaci ako ima ljudi koji pricaju na forumu o nekoj seriji ta je najbolja... hmmm.. onda je pobedio retardirani facebook... (ja cu snimiti mini seriju i postati najuspesniji :)

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Vidim da se neki tu ne mogu pomirit sa činjenicom da je House pobjedio jer je trebao Lost. :(
P.S. biti će bolje druge sezone ;)

Ne mogu vjerovat da je Supernatural ovako lose prosao  :-\
Koje brojao glasove  ;D
+1
- I ja sam glasao za Winchestere clapp
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Anarin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Vidim da se neki tu ne mogu pomirit sa činjenicom da je House pobjedio jer je trebao Lost. :(
P.S. biti će bolje druge sezone ;)

Ne mogu vjerovat da je Supernatural ovako lose prosao  :-\
Koje brojao glasove  ;D
+1
- I ja sam glasao za Winchestere clapp


ja sam glasao za house, lost sam prekinuo gledati posle 2 sezone (mada sam razmisljao i ranije) posto nisam ljubitelj tog tipa serije. Inace mislim da vecina serija pocne dobro a posle ....

Tags: