Autor Tema: Star Trek: Discovery  (Posjeta: 35802 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Srky Boy

• Novi član
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #240 : 29.11.2021. 22:49:26 »
Ne sećam se da sam u nekom drugom serijalu Star treka video geja, a ovde je pola posade gej i to mi je užasno iritantno.

Offline Augment

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #241 : 02.12.2021. 01:12:45 »
Ne sećam se da sam u nekom drugom serijalu Star treka video geja, a ovde je pola posade gej i to mi je užasno iritantno.

zato sto je Rick Berman bio mizoginist, sovinist i homofob (tako ga sad predstavljaju..) Meni osobno najjaci komentar kad je Terry Ferrell (ako joj je za vjerovati) trazila veci ugovor za 7. sezonu DS9 rekao joj da je ravna kao daska i da bi bez njega jedino mogla raditi u Walmartu ,pokazao na sekretaricu i rekao: "e ovo su grudi"  rofl  - danas bi dobio dozivotnu zabranu bavljenja icim

Michelle paradise se nadobijala nagrada za prava gay osoba,feminist godine,  gay pisac godine i ostale stvari i ta gura svoju agendu u trek. ja mislim da u tome krije svoju nekompetentnost. npr. lik koji glumi doktora u 4 godine imao je jednu scenu gdje je glumio doktora. zamalo jos jednu, ali naravno da je burnhamica otisla umjesto njega jer ona zna sta je maloj trill a ne on! sve ostalo je bio tu da bude gay, a onom malom trillu grey kako se zove ne treba trositi rijeci.. delirij

Ja ne znam ko je u CBS-u bezobrazno potplacen da ovo dopusta i da trosi ogromne pare. Radije bih nasnimao 25 episoda lower decks, barem ljudi znaju o cemu pisu.

Sad ce nas 10 epizoda mrcvariti sta je strasna anomalija, scenarij koji bi mogao stati u epizodu iz 2 dijela ili maximalno u mini arc od 4 bice citavu sezonu, uz more suza naravno. Takav trash se jednostavno mora ispratiti

Offline ivanma

• Novi član
  • *
« Odgovor #242 : 30.12.2021. 08:42:52 »
Smeće od serije..

Offline Augment

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #243 : 31.12.2021. 03:01:27 »
Smeće od serije..