Autor Tema: Star Trek: Discovery  (Posjeta: 45613 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #180 : 21.07.2019. 07:59:46 »
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #181 : 03.08.2019. 11:06:54 »
završio jučer drugu sezonu. ukratko - vrlo dobro, ali moglo je biti puno bolje. prva polovica sezona mi je bila odlična, u klasičnijoj domeni Star Treka: zanimljive epizode sa zasebnom pričom + naznaka obuhvatnije radnje (Crveni anđeo). U drugoj polovici počinju problemi, a to je i problem cijele serije (bar meni) - scenarij. Sve se jako brzo događa, Discovery skače iz jedne kritične situacije u drugu, stalno nekakva spašavanja, opraštanja od likova (koje nismo ni dovoljno upoznali!!), patetika, ucviljeni djelatnici USS Discoveryja.

Sve te priče koje su trajale jednu epizodu meni su bile jako zanimljive i volio bi da su trajale dulje, bar 2-3 epizode (Teraliza, Kel-pijančev rodni planet, Sfera znanja...) A sigurno je tu bilo potencijala za cjelosezonsku priču.
Dakle, to su mogli malo razvući i produbiti karakterizaciju likova. onu roboticu Airmax
Spoiler for Hiden:
su ubili u jednoj epizodi, u kojoj su nam prvi put rekli nešto više o njoj. pa kakav je to način? jel se nije moglo kroz par epizoda prije provući nešto o njoj, da nam bude stalo do nje kad se žrtvuje?

Mislim da su ovako zbrzana radnja i radnje proizvod nesigurnosti tvoraca oko toga hoće li serija biti uspješna/gledana, pa su odlučili da ubace pun kufer akcije i zanimljivih priča. Mogli su polako graditi likove, više se fokusirati na razvoj dužih priča. Crveni anđeo je mogla biti višesezonska radnja.

Pobjednik ove sezone mi je kapetan Pike. Odlično odglumljen i napisan (tipični kapetan) i dostojan zamjenik Jasona Isaacsa iz prve sezone.
Gubitnik (luzer) je Spock, koji je trebao biti izostavljen iz STD-a. Nepotreban lik. Michaleova frizura još me živcira, ali je kao lik podnošljiviji. Uglavnom sam glumcima i likovima prilično zadovoljan. Yeohica i dalje kao da čita s blesimetra i jadna ni sama ne zna šta izgovara.

Kontrola/umjetna inteligancija - plotholovi samo takvi
Spoiler for Hiden:
smiješno je kako je Leland/UI poražen u zadnjoj epizodi. umjetna inteligencija ne bi se bazirala samo na jedno biće, nego bi se prošilira po svim sustavima broda/flote, tako da je se ne može uhvatiti. ovo mi nije imalo nikakvog smisla. Da i ne spominjem da Discovery na kraju nije morao ni ulaziti u crvotočinu jer je Leland poražen  :facepalm
Dosta slabo se toga sjećam, ali mislim da je u Stargateu bila dobra priča sa samoreplicirajućim nanonečime i umjetnom inteligencijom.

Zadnja epizoda je izgledala kao Star Wars, a ne Trek. Pretjerali su.

Potencijal za treću sezonu je golem i nadam se
Spoiler for Hiden:
da će Diskaveri ostati u budućnosti

Baš sam pun dojmova i žao mi je što se na forumu nije razvila malo detaljnija rasprava oko pojedinih epizoda, osim toga što vam smeta veličanje homoseksašluka i feministike.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #182 : 25.05.2020. 15:59:11 »
Naručena nova serija, Star Trek: Strange New Worlds   smileyNO1

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Discovery
« Odgovor #183 : 28.07.2020. 10:19:12 »
Treća sezona kreće 15. listopada i imat će 13 epizoda. (Trekcore.)

Offline Josip Rakić-Rale

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
  • Prevoditelj SCI-FI serija/filmova
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #184 : 28.07.2020. 11:24:37 »
Mogla bi biti i bolja serija. Picard mi se ipak više svidio,
naročito zbog Sir Patricka Stewarta i Jeri Ryan.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #185 : 28.07.2020. 21:16:17 »
Mislim da bi morala biti bolja...
Prva sezona je za baciti... Druga je već bolja i gledljivija... A evo iz nje smo dobili i prvi spin-off Discoveryja (Strange New Worlds) - ne računam tu Short Treks kao spin-off - nekako je dio ove serije.
Kad sam već spomenuo, Short Treks mi je fantastičan format i većina epizoda mi je legla.

Kako god, mislim da su naučili dosad šta ne valja (tačnije, šta ne raditi) + iskustvo iz Picarda...

Btw. počinje i snimanje 4. sezone - čini mi se 20.10.

P.S. Skoro sam sebi "reprizirao" sezonu 2... i popravila je malo utisak... Prvu još uvijek nemam snage ponoviti...
« Zadnja izmjena: 28.07.2020. 21:19:10 sabko »

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #186 : 28.09.2020. 20:57:51 »
Maloprije sam vidio da ide nova sezona. Mislio sam da je gotovo s drugom. Nadam se da neće uništiti seriju do kraja.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #187 : 28.09.2020. 22:35:49 »
Zapravo (nezvanično) uveliko rade na 4. sezoni. Pretpostavljam da će je obnoviti na NY Comic Conu (online - 8.-11. 9.) ili nakon početka emitiranja (15.9).

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #188 : 29.09.2020. 01:32:07 »
Meni najbolja ep je bila 3. iz prve sezone. Imala je skoro sve elemente da najavi odlican trek. Majklica dosla na brod na kojem vrijede neka druga pravila, rade top secret istrazivanje, cudne stvari se desavaju i najveca nepoznanica zasto je glavni lik potreban kapetanu (kuzeci da mu treba da obavi prljav posao) - nista od toga se nije desilo, naprotiv.. smece tesko u rangu dark matter iako cijenim uz discovery cgi dark matter prvih par epizoda bi bile bolje za klasu.. koliko sam mastovit, a naivan i glup pokazalo je u finalu polusezone. Nadao sam se na kraju kad je lorca ukucao pogresne koordinate da ce "skociti" u TOS univerzum i da ce jednim potezom rijesiti sve probleme sa klingoncima, canonom, spore drive, itd. te da ce nastaviti svoj put gdje trebaju u nemogucnosti da se vrate u vlastiti timeline/universe (ponukalo me sto je bryan fuller ucestvovao u prvoj sezoni pa da ce modificirati ideju iz voyagera).. nista od toga se nije desilo skocise u glupi terran mirror universe koji je sam po sebi zanimljiv, ali tu se desio sunovrat cijele sezone. katastrofa. na kraju pederska ljubav spasava svijet, dzaba mycellium spore drive, poljubac dva gay lika je jaci. haos :D Lorca jedini lik koji je valjao i razvijenu osobnost napravise smijuriju..

druga sezona jos gora isto ponukan idejama iz proslih trekova pustio sam masti na volju i ocekivao od Red Angel (posto su dizajn 99% ukrali iz star trek online mmo) da su to Iconian (ne samo ja nego svi koji su igrali STO) koji su ponovo uspostavili mocnu civilizaciju i da otvaraju kapije da se ponovo vrate u beta quadrant i uz pomoc sluga iz drugih rasa (jer tako su vladali) uspostave kontrolu. a ono scenarij u rangu Killjoys rofl  kad sam ja mogao u svojoj glavi smisliti solidnu premisu, ocito je da ljudi koji se vrte oko STD nisu pogledali dalje od abramsovih filmova. 

Od 3. sezone poucen iskustvom prve dvije ne ocekujem nista. Mozda je tako i bolje, sad imaju svu slobodu ovog svijeta da rade sta hoce, ali likovi koji pisu nemaju kapacitet napisati dobar SF. da je domaca serija rekao bih da su posao dobili preko stele. ko kaze da nepotizam ne vlada i na zapadu. ovi su klasican primjer uhljeba.

Zato The Expanse 5. sezona ce da kida ;)

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #189 : 29.09.2020. 10:11:18 »
Ma da, seriju su zeznuli, ali je Star Trek, pa ću gledati dok je ne ukinu :)
Meni Terran univers nije bio loš, jer se pojavljuje svako malo od TOSa do DS9.

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #190 : 29.09.2020. 14:01:51 »
Dosadio sam i samom sebi sa ovom izjavom, ali kada ovu seriju ne bih posmatrao kao start trek  vec cisto kao jednu od serija naučne fantastike ne bih previše zamjerao... ALI svaki put kada vidim, u stvari kada cujem klingonce dobijem ospice i povraća mi se kako zvuče... i onda sebe kunem zasto ovu seriju i dalje gledam. Kako su počeli sve manje da ih pokazuju to je serija postajala sve bolja... za mene :)
:murija:

Offline Saky

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #191 : 30.09.2020. 11:00:28 »
Dosadio sam i samom sebi sa ovom izjavom, ali kada ovu seriju ne bih posmatrao kao start trek  vec cisto kao jednu od serija naučne fantastike ne bih previše zamjerao...
To je istina. Da je to neka random SF serija, bila bi vjerojatno bolja. Ovako je teško dostignuti ST standarde serija prije Discovery-a.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #192 : 30.09.2020. 12:59:45 »
To s Klingoncima je bio promašaj i vjerovatno su i sami svjesni toga... Da nije preskupo, sigurno bi se vratili i sve izmijenili.
Ali sjetimo se kako su Klingonci prvobitno izgledali - kao obični ljudi. Kad su G. Roddenberryja pitali zašto su Klingonci odjednom različiti, rekao je nešto kao "ma ovi su sa sjevera"... U smislu "sad imamo više para pa sebi možemo priuštiti i kao da je to bitno". Ko i nije gledao TOS, može ih npr. vidjeti u onoj epizodi DS9 kad idu nazad kroz vrijeme. Čak ima i ona "šala" s Worfom, kad ga pitaju "Zar su to Klingonci", na šta on samo nešto progunđa. Kasnije su to u ST:Enterprise pokušali "opravdati" u epizodama s Augmentima (gdje gostuje Brent Spiner kao Dr Arik Soong), ali to "naknadna pamet".
Tako da se to može smatrati kao "umjetnička/kreativna sloboda", kao i sve ostale razlike. Ista je stvar i sa samim Enterpriseom, koji je odjednom u filmovima bio drugačiji.

Kako god - to je bila loša odluka, ali ne tako bitna... Stvari se neminovno mijenjaju, Nekad uspješno, nekad ne...

Star Trek je najmanje vizuelni koncept - a najviše filozofski.

Da se razumijemo - ni meni ovo nikad neće biti najbolji Trek. Ali je OK. Pogotovo od druge sezone, a treća zasad obećava. Vidjet ćemo.


Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #193 : 30.09.2020. 20:15:04 »
Ne smeta meni izgled, nego kako govore kao da imaju čarapu u ustima... mogu da shvatim objašnjenja ali ne mogu da ih prihvatim :) .... i dijelimo istu nadu za treću sezonu :)
:murija:

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 757
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #194 : 17.10.2020. 01:45:17 »
Poslije ove prve epizode nove sezone sve im oprastam :) nadam se da ce i dalje ovako nastaviti. :)
:murija:

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #195 : 17.10.2020. 10:46:15 »
Odlična mi je ova epizoda...

Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se što su je namjerno uradili kao Burnham-centričnu. Da su prikazali i izlazak Discoveryja ne bi bilo tako efektno. Pogotovo pošto je iz trailera bilo očito da će proći neko vrijeme dok oni stignu. Osim toga, to im je dalo dovoljno vremena da oslikaju svijet u kom se našla i da dovoljno izgrade Bookov lik. Drugačije bi bilo pretrpano. Plus, nikad nismo vidjeli ovakvu Burnham, doduše pod uticajem nekog sredstva, ali je ipak nismo vidjeli takvu. Iako je Federacija u fragmentima (a vidimo samo mali fragment), tj. praktično kao da ne postoji, ipak djeluje optimističnije, svjetlije... Ne mogu možda pronaći pravu riječ. Ali to je to. I drago mi je da nema onih ludih nesuvislih promjena uglova, scena... - mislim na kameru i montažu, gdje je, npr. u 1. sezoni, često djelovalo da je režiser na nekim drogama... Vjerovatno će se sastati negdje pri kraju iduće epizode ili možda na početku treće... Ima onaj klip na kraju, ali nije jasno kad se šta događa, jer djeluje da sve nije iz jedne epizode. Nadam se da smo završili s crvenim anđelom. Pogon spora (spore-drive) će vjerovatno igrati značajnu ulogu. Nisam možda toliko za to, ali OK ako bude služilo priči.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #196 : 17.10.2020. 20:54:13 »
glupost teska ali to je bilo za ocekivati. i dalje cijenim da su likovi sto rade cgi najjaci dio tima

inace je li neko primjetio da u ovoj epizodi nije bilo niti jednog bijelog muskarca, a ni zene? :D :D



Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #197 : 17.10.2020. 22:28:16 »
glupost teska ali to je bilo za ocekivati. i dalje cijenim da su likovi sto rade cgi najjaci dio tima

inace je li neko primjetio da u ovoj epizodi nije bilo niti jednog bijelog muskarca, a ni zene? :D :D
Ma daj... Moglo bi se svakako štošta zamjeriti... Niko ne trvrdi da je nešto najbolje od Star Treka... Ali je odlična epizoda...
Ali vidim da si i dalje zaražen "Fandom Meanceom"...  :)

A ovo drugo bi kao trebao biti neki argument? Mislio sam da smo to nadizašli... Ali izgleda nismo...

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #198 : 18.10.2020. 09:31:38 »
Serija je obnovljena za četvrtu sezonu.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #199 : 18.10.2020. 22:22:36 »
glupost teska ali to je bilo za ocekivati. i dalje cijenim da su likovi sto rade cgi najjaci dio tima

inace je li neko primjetio da u ovoj epizodi nije bilo niti jednog bijelog muskarca, a ni zene? :D :D
Ma daj... Moglo bi se svakako štošta zamjeriti... Niko ne trvrdi da je nešto najbolje od Star Treka... Ali je odlična epizoda...
Ali vidim da si i dalje zaražen "Fandom Meanceom"...  :)

A ovo drugo bi kao trebao biti neki argument? Mislio sam da smo to nadizašli... Ali izgleda nismo...

Da drzim do misljenja youtubera sto pljuju po treku ne bih hvalio lower decks koji mi je bas super. i picard mi je bio dobar a najbolja epizoda mi bila sa rikerom i dianom. ali ovo smece ne mogu nikako. Ne volim kelvin timeline filmove a ovi sto se vrte oko STD nisu pogledali dalje od tih filmova. dijalozi su u rangu bipsica a likovi su kontradiktorni i to u 20 sekundi sami sebe pobijaju. transformersi i avengersi u svemiru. nema nikakve dubine ni u prici ni u likovima nego mlataranje phaserima iliti light saberima 40 od 50 minuta svake epizode
FEDERACIJA NIJE STARFLEET, kao sto USA NAVY nije SAD. to ovim budala je tesko prikuciti jer veze nemaju sta pisu zato kradu iz star warsa, bsg, expanse, igrica itd.

ovo sa dilitijem je isto smijesno ne treba dilitijum za warp nije to magicni kamen koji sve pokrece. dilitijum ako me dobro sjecanje sluzi , sluzi kao regulator za pretvaranje antimaterije, a ne da pokrece warp..mogu i drugi elementi samo nisu efikasni kao dil...romulanci npr. koriste umjetnu mikro singularnost. sve i da ne radi motor lako se mogu ugraditi novi. logicnije rjesenje bi bilo da su pogledali TNG epizodu gdje su vanzemaljski naucnici dokazali da warp steti prostoru ili da je neko stvorio omega cestice  koja onemogucava warp u tim dijelovima svemira gdje je federacija. mislim moglo je da su odradili zadacu pa ako ne pogledali onda procitali na netu.

 na kraju ce Burn biti Burnham opet ili slicna pizdarija, sigurno ne da je Q odgovoran takav kapacitet nisu :D

 sve u svemu dobicemo opet pucanja i saketanja u izobilju

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Star Trek: Discovery
« Odgovor #200 : 19.10.2020. 19:13:33 »
Malo je potrajalo, ali titl je tu.

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Star Trek: Discovery
« Odgovor #201 : 23.10.2020. 13:55:12 »
I druga epizoda titlovana.  :)

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #202 : 23.10.2020. 14:40:33 »
Bravo, brz si...

Nisam stigao pogledati ništa s prijevodima, ali jesam na engleskom... No svakako hoću...  :)
Dobra mi je ova epizoda... Neki western šmek, kakav još nismo vidjeli u Discoveryju.
Vjerovatno se neće pamtiti kao najbolja epizoda sezone ili slično, ali jako je bitna... Dalje ću u spoiler...
Spoiler for Hiden:
Osim očitog, da je Discovery izašao iz crvotočine na drugom mjestu i u drugo vrijeme (godinu kasnije), najbolje od svega je što su i oni nasporedniji likovi dobili neko svoje vrijeme. To je bila jedna od glavnih zamjerki od strane fanova. Malo me brine da ne učine s Detmer ono što su učinili s Ariam... Ali ne vjerujem. Prije će to biti nekakav PTSD ili kvar onog neuro dodatka... Uglavnom, nadam se da će nastaviti razvijati sve likove, koliko je moguće.
Mislim da nam slijedi još jedna "uvodna" epizoda... Tj. epizoda koja više služi za upoznavanjem sa svijetom u kom su se obreli. "Wolrd building". A onda stvari idu punom parom...

Btw. sljedeću je režirao J. Frakes (mislim i onu poslije, mada nisam siguran)...

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #203 : 24.10.2020. 01:29:01 »
Spoiler for Hiden:
bice opet ona Kontrola iz druge sezone..  :ccc:

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #204 : 07.11.2020. 04:48:10 »
U zivotu se nisam osjecao jadnije i tuznije nego na kraju 4. epizode. ne da me pogodilo silno cviljenje u maniru najgorih turskih filmova nego sam prisustvovao sahrani ne samo Star Treka, nego proslim, sretnijim vremenima

scenaristima zelim sve najgore, pederluk im nije dovoljan sad je malo transgender pedofilija na repetoaru. nece ovo nista izdobriti, vrijeme je da Israfil puhne u rog


Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #205 : 07.11.2020. 12:31:52 »
U zivotu se nisam osjecao jadnije i tuznije nego na kraju 4. epizode. ne da me pogodilo silno cviljenje u maniru najgorih turskih filmova nego sam prisustvovao sahrani ne samo Star Treka, nego proslim, sretnijim vremenima

scenaristima zelim sve najgore, pederluk im nije dovoljan sad je malo transgender pedofilija na repetoaru. nece ovo nista izdobriti, vrijeme je da Israfil puhne u rog
Ti, čovječe, kao da imaš neki problem.
Čemu mazohizam i gledanje nečega što ti se gadi?

Osim toga, ako se neko izjašnjava kao transgender ili ne-binaran ili šta već, gdje je tu pedofilija? Prvo, nema nikakvog seksa, niti naznaka istog.
To što je prikazana "drugačija" tinejdžerska ljubav nema veze s tvojim tvrdnjama.


Usput, za ostale, epizoda je odlična.  :)

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #206 : 07.11.2020. 14:08:23 »
kome se god svidjela ova epizoda taj ima problem. posto si raspolozen stalno svima davati savjete evo i tebi jedan: preispitaj se malo mozda iskoci sta iz ormara, ne znas nikad  :andjelak

cuj tinejdzerska ljubav pa jel Star Trek na to spao da istrazuje tinejdzerske ljubavi? koga boli briga je li neko peder evo staments je gay i lik mi lezi jer je prvo naucnik pa tek onda gay! to me nervira. cijela epizoda dvoje uplakanih klinaca i kvazi ljubavna prica upakovana u svaku mogucu devijaciju sto postoji. otisli su na Trill da ispitaju sta ne valja sa simbiotom a ne da dobijem mjuzikl i cijeli repetoar bolestina i panseksualizam. ovo je izivljavanje bolesnih umova poput kurtzmana i michelle paradise

u pravu si necu gledati vise, nema teorije. iako sam procitao i pogledao i odigrao sve sto postoji od treka. cak me nije nerviralo sto nije doktor kompetentan da ode sa maleckom na planetu nego Super Jesus Burnham..

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #207 : 07.11.2020. 14:30:58 »
kome se god svidjela ova epizoda taj ima problem. posto si raspolozen stalno svima davati savjete evo i tebi jedan: preispitaj se malo mozda iskoci sta iz ormara, ne znas nikad  :andjelak
Sad smo prešli i na lično?
Sve i da jesam to što sugeriraš, to ne bi bio tvoj problem. Niti smatram da bi to meni bio problem.

Ostalo nema smisla da komentiram.

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Star Trek: Discovery
« Odgovor #208 : 21.11.2020. 22:08:26 »
Učitan titl za 6. epizodu.

I jedan sitni ispravak na petoj.  :)

Offline dupin

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Star Trek: Discovery
« Odgovor #209 : 29.11.2020. 18:13:54 »
Super serija, odlični prijevodi.  clapp
 Hvala