Autor Tema: Kevin (Probably) Saves the World  (Posjeta: 3934 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Kevin (Probably) Saves the World
« : 12.05.2017. 11:09:03 »

Opis:
Kevin Finn (Jason Ritter) je beznadežna osoba koja je na putu ka dnu. Nakon sloma, Kevin se vraća u kuću svoje sestre udovice. Ali tokom noći ukazalo mu se nebesko biće. Došlo je da mu preda zadatak koji nije nimalo lak - mora da spase svet.

Žanr: drama
Kanal: ABC
Premijera: 3. 10. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 30.12.2017. 00:16:05 maksi »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Gospel of Kevin
« Odgovor #1 : 16.05.2017. 22:23:32 »
Postavljen trejler.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Gospel of Kevin
« Odgovor #2 : 16.05.2017. 22:29:55 »
Ovo bi bilo zanimljivije da je napravljeno kao nastavak serije Joan of Arcadia.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #3 : 18.08.2017. 01:57:36 »
Radujem se ovome. Drage su mi te ABC soft dramice sa nekakvim porukama. Iako nisam fan takvih serija, ali nekad dobro dođe. A i fale mi serije poput Everwooda iako neće ovo biti niti malo slično, ali to su serije koje ti daju taj neki THE osjećaj nakon gledanja. Samo opušteno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #4 : 05.10.2017. 21:11:08 »
Pogledan pilot i izuzetno sam zadovoljan.

PLUS
+ napokon jedna feel good serija na razini October Roada i Everwooda. Fali danas takvih serija, sve su neke mračne i negativne.
+ pozitivna patetika. Sve ima dva lica. Ima loša patetike i one dobre. Ovdje je dobra zbog koje ti je osmijeh na licu i osjećaš se divno.
+ Jason Ritter ne da je dobar već je genijalan u ovoj ulozi. Uvjerljiv, prirodan i opušten. Simpatičan, pokrete koje radi su totalno uz lika. Baš je ubio prvu epizodu.
+ volim ovakve premise jer znam da me očekuje neočekivao putovanje sa likovima.
+ ide na ABC-u, mreži koja je poznata po tim nekim serijama koje ti se uvuku pod kožu i ovo je jedna od tih serija.
+ šarmantna pozitivna atmosferica prepuna radosnih vibracija šaljemo si vibrice ~~~~~~~

Nema minusa, sve je savršeno. Šalim se, minusi su nebitni. Pilot je DOBAR i zadovoljavajuć. Ovo se gleda  navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #5 : 19.10.2017. 01:34:14 »
Pogledana druga  :)

Aaaa, skroz simpatična serija. Kako volim taj feel good osjećaj iako nisam religiozan niti me zanimaju te teme, ali pozitiva i samo ljubav  srcesmajli jako dobro su napravili odnos Kevina i njegove sestre. Sad bi trebao početi sa zadatcima.

Offline daky585

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #6 : 19.10.2017. 19:26:11 »
I meni se sviđa. Jedan od boljih noviteta u ovoj sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #7 : 19.10.2017. 21:12:48 »
Je, i  treća je isto na razini prve dvije epizode. Stvarno nevjerojatno simpatična serija. I sad sam primijetio kako je soundtrack odličan i nadahnjujuć.

Ima skroz smiješnih momenata kao u ovoj epizodi kad se Kevin predstavi kao znalac o cvijeću i skroz mi je dobro što pomaže random ljudima. Napokon malo pozitive u današnjim serijama.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #8 : 28.10.2017. 01:48:16 »
Pogledana četvrta  :)

Awww, i dalje divna feel good serija  srcesmajli iznenadim se svakom epizodom koliko uspiju izbjeći patetiku, a realno zbog same radnje ova serija doslovno traži patetiku, ali paše. Sve paše, originalne ideje u nekim trenucima. Čak mi je i ova njegova nećakinja super, a inače sa takvim ponašanjem bi mi bila iritantna u nekoj drugoj seriji ali sve je tako lijepo i pozitivno. Jedino mi je malo žao Yyete pošto nema nikoga osima Kevina.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #9 : 09.11.2017. 03:38:25 »
Pogledana peta  :)

Dobra epizoda sa bankovnim računom. Siguran sam da se dobro osjećao nakon svega toga  ;D nekako imam dojam da će Nate i Amy završiti zajedno ili su možda bff nemam pojma, ali razgovaraju o dosta povjerljivim stvarima. Kraj  :( baš me zanima kako će se Kevin sad spasiti, ali nekako mi se reakcija činila malo preburnom.

Kevin i Reese dalje dva najbolja lika. Čekam radosnu i pozitivnu vijest, a to je da će obnoviti za drugu sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #10 : 15.11.2017. 23:55:19 »
Pogledana šesta :)

Jedino i tako mu sestra može skužiti da ima neke moći iako ih nema. Onakav kraj, Reese to već zna, ali nije skroz sigurna. Yvette isto postaje sve zanimljiviji lik. Rekli su da će se pozabaviti s njezinim originom. Samo ne znam hoće li Kevin dobiti neku veći priču osim ove koje ima. Treba naći koliko, 35, 36 pravednih duša. No, trenutno je nekako case of the week, a i te duše nisu te izabrane.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #11 : 07.12.2017. 05:36:21 »
Pogledana sedma  :)

Dobro su uveli novog lika. Nadam se da će ostati. Majka od Kristin je bila zakon. U jednom trenutku te obuzme sreća, a u drugom tuga. Taj balans koji izvrsno koriste zasad djeluje, ali najviše je zaslužan ne samo dobar scenarij već i gluma Jasona Rittera. Osma izašla jučer.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #12 : 19.12.2017. 05:49:15 »
Napokooon!!!  ;D

Nekako očekivano tko je righteous soul. Prezabavne epizode. Tyler i Yvete, Kevin i ostali. Amy i Nate. Team Kevin!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #13 : 12.02.2018. 17:01:35 »
Pogledana 10., 11., 12. :)

Prezabavne epizode. Kevin pomaže učeniku za ludi prank. Taylor i dalje zaljubljen do ušiju u Yvette. Amy i Nate su super zajedno. Sad samo još Kevin i Kristin ali to mislim da sotavljaju za kraj. Kevin na kraju u zatvoru  ;D i sad me zanima iduća epizoda kako će Taylor reagirati kada sazna što je Kevin učinio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #14 : 02.03.2018. 07:12:48 »
Pogledana 13. i 14.  :)

Simpatične dvije epizode fokus na Tyleru, a je budaletina svoje vrste  rofl rofl Dave se vratio. Sviđa mi se što su postali previše humani pa se mogu ozljediti. Kevin i dalje odličan to jest Jason Ritter. Nažalost, čitam da će se vrlo vjerojatno otkazati. Intervju s njim http://tvline.com/2018/02/19/kevin-probably-saves-the-world-renewed-cancelled-season-2-jason-ritter/

Pa da nema mjesta za ovako feel good seriju danas. Sve će uništit.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #15 : 24.03.2018. 14:35:32 »
Pogledane posljednje dvije  :)

Aaaaaaaa, pa nemoš mi tak završit. I što sad? Ako ne obnove, zadnja scena je
Spoiler for Hiden:
kad ova pada u nesvijest, a opet se Yyete otkrila. Onda će se vrlo vjerojatno i otkriti Reese
šteta ako ovako završi.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Kevin (Probably) Saves the World
« Odgovor #16 : 12.05.2018. 14:40:06 »
Serija je otkazana.