Autor Tema: Marvel's The Gifted  (Posjeta: 7744 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Marvel's The Gifted
« : 10.05.2017. 00:54:32 »

Opis:
The Gifted prati Kate i Reeda Stewarta, roditelje koji otkrivaju da su njihova djeca mutanti. Obitelj je prisiljena ići u bijeg od vlade koja provodi stroge zakone protiv mutanata i susreće se s podzemnim pokretom otpora, kojeg vode mutanti.

Izvor: serijala.com

Žanr: naučno-fantastična, akcija, drama
Kanal: FOX
Premijera: 02. 10. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 24.11.2017. 09:59:39 maksi »

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #1 : 10.05.2017. 00:56:56 »
Amy Acker. Vidim da cu biti zaljubljen u ovo do usiju.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #2 : 22.07.2017. 16:37:19 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #3 : 18.08.2017. 01:29:59 »
Manje popularni mutanti. Možda će im i to biti plus, ali ovo kako ih vlada lovi pa oni bježe toliko isfurano. Ne polažem neke velike nade.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #4 : 25.08.2017. 12:48:53 »
Amy Acker, još od POI-a je ne mogu smisliti. thumb-down

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #5 : 02.10.2017. 00:03:36 »
Ovo me podseca malo na The Tomorrow People koja mi je bila skroz ok tako da nadam se da ce mi se i ova serija svideti. ;D

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #6 : 04.10.2017. 01:41:04 »
Pilot epizoda odlicna.  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #7 : 05.10.2017. 12:42:21 »
The Gifted je pun pogodak. Drago mi je da sam bio u krivu.

PLUS
+ mutanti svi su posebni na svoj način. Napravili su ih tako da me zanimaju.
+ roditelji su odlični. Amy nekad iritantna (PoI), a nekad simpatična (Angel), ovdje je bila odlična. I Stephen Moyer (Bill iz True Blood) isto na razini zadatka.
+ klinci im nisu iritantni već djeca koja se ponašaju onako kako bi se ponašali klinci sa toliko godina. Samo sa jednom razlikom, a to je da imaju moći.
+ Thunderbrid. To je onaj indijanac. Nadam se da će što duže ostati jer u stripovima
Spoiler for Hiden:
pogine
tako da smo uz njega.
+ tu su i Blink koja je odlično prikazana. Polaris je zanimljiva ala Magneto.
+ akcijske scene i sve scene uzrokovane sa njihovim moćima su bile kvalitetno odrađene, pogotovo mi se svidjela ona zadnja scena u garaži kao da gledam neku apokalipsu love ih, bore se za svoj život jer su drugačiji.
+ odlični easter eggovi kao zvuk na mobitelu od x-men crtića. Povezanost sa x-menom svijetom.

MINUS
- ima nekih mana zbog kojih općenit ovakva vrsta serije pati kao sa klincem na kraju koji je morao uništiti one male strojeve iako se mogao odmah spasiti samo da pokaže svima kako je super moćan.
- vlada koja ih lovi. Ajde očekivano u prvoj epizodi, ali nadam se da će se ipak boriti sa drugim mutantima.

Sve u svemu dobar pilot. Pratit će se i dalje. Ide na FOX-u tako da primimo se za ruke i molimo da ne otkažu.
-

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #8 : 10.10.2017. 21:35:36 »
Pogledana druga  :)

Daj zar nitko ovo ne gleda osim nas troje.

Druga na razini pilot epizode. Zanimljivo, kvalitetno napisano i dobro odglumljeno. Sviđa mi se gdje ovo ide. Dobre scene sa Blink i njezinom moći kad ne može kontrolirat. Ne znam kako planiraju osloboditi Polaris, ali to je sad i najmanje bitno kad
Spoiler for Hiden:
će Reed sve napraviti da spasi obitelj što je razumljivo. No, ne vjerujem da će njegovi klinci to dozvoliti. Sad su se i sprijateljili sa ostalim mutantima i mislim da i oni duboko u sebi znaju kako moraju biti s njima.

I napokon spominjanje X-Mena u nekoj seriji. Lijepo je to vidjeti. Sad mogu jer ide na FOX, a oni drže prava za X-Mene. Jedino ostaje žal što X-Meni nikad neće moći biti u MCU zbog tih prava.

Čeka se nestrpljivo treća epizoda. Volio bih da je ovo sve izašle, ali ipak je bolje ovako u iščekivanju. Šteta samo zbog 10 epizoda. I ovo mora biti obnovljeno. Ima potencijal biti najbolja superhero serija.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #9 : 12.10.2017. 10:21:44 »
Pogledao pilot.. pa može od ovoga izaći nešto dobro.. ima materijala i potencijala.. bude se videlo..
iShare, noProfit


Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #10 : 12.10.2017. 16:44:44 »
Ja sam odusevljena. Bas se radujem svakoj novoj epizodi. Nadam se da ce nastaviti ovako, jer ako bude, kao sto je Mulder rekao - zaista ima potencijal da postane odlicna serija o superherojima. Preporuka. smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #11 : 18.10.2017. 04:47:06 »
Pogledana treća  :)

I dalje nastavljaju u dobrom tonu. Elena Satine glumi Dreamer  srcesmajli vrlo moćan i zeznut mutant koji mora pametno koristiti svoje moći.

Sviđa mi se kuda idu sa Thunderbirdom i Blink. Pašu si. I serija se sve više i više bavi sa socijalnim komentarima koji su vezani za mutante što daje seriji realistični ton. Caitlin je u ovoj epizodi napravila glupost, a Andy bi mogao postati ono što je Anakin postao u Star Warsu. Mali svako malo gubi kontrolu i privlači ga ta neka mračnija strana moći. Thunderbird mi je i dalje najbolji. I želim da oslobode Polaris  :(




Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #12 : 18.10.2017. 21:21:47 »
I ja imam osecaj da ce klinac preci na dark side.
Ovo je i vise nego solidno, nadam se da ce serija dobiti drugu sezonu.

Prvi put vidim tu Elenu. Predobra  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #13 : 18.10.2017. 21:38:02 »
Ja sam je prvi put skužio u seriji Magic City , kasnije bila i u Revenge (glumila psihotičnu zavodnicu)  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #14 : 28.10.2017. 01:59:36 »
Pogledana četvrta  :)

Zakon epizoda. Napokon spašavanje Polaris, jako dobro izvedeno. Mogli su sjebat ali su se dobro sjetili onog mutanta koji zaustavlja moći drugim mutantima. Volio bih da Blink i Thunderbird budu zajedno iako Dreamer je isto tu. I ova TV verzija Blink mi je bolja od one iz X-Men filma.

Zasad najdraži likovi: Thunderbird, Blink i Polaris.

Vidjet ćemo što su pripremili sa klincima pošto ih nema u stripovima iako se baziraju na dva lika (brat i sestra), ali oni imaju potpuno drugačije moći. Mala je baš nadarena

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #15 : 07.11.2017. 13:24:21 »
Pogledana peta  :)

Sad shvaćamo glavni Jaceov motiv u lovu na mutante. Sad nakon onakvog kraja će ih još više loviti. Dreamer ga je dobro sjebala. U blizini, Dreamer je vjerojatno najmoćniji mutant.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #16 : 09.11.2017. 03:23:51 »
Pogledana šesta :)

Shipperi će biti ljuti  :smfor (2): jer znam da većina želi da Thunderbird i Blink budu zajedno, a Dreamer je trenutno povukla potez  dobar-poso

Dobra epizoda u kojoj Andy opet pokazuje da ima mračnu stranu. Onaj novi dečko iluzija koji je bacio oko na Lauren mi i nije nešto. Čitam da žele produžiti sezonu na više epizode i nadam se da će to napraviti. Ne bih imao ništa protiv 20+ epizoda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #17 : 16.11.2017. 00:03:54 »
Pogledana sedma :)

Napokon nekud ovo vodi. Zasad najbolji villain nije Jace već onaj doktor i plan mu nije loš. Ubaciti mutanta, ali da špijunira. Thunderbird i Blink zajedno u akciji, ali na kraju je Dreamer ta koja je imala završnu riječ.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #18 : 24.11.2017. 03:18:12 »
Pogledana osma :)

Svaka dobra serija treba imati jednu epizodu koja je prekretnica i vrlo ključna za razvitak serije. Ovo je ta epizoda zbog koje se The Gifted pretvara u jednu jako dobru i zanimljivu seriju sa puno potencijala jer obitelj mutanata raste. Oldična epizoda, dosta umiranja, emotivnih trenutaka i novih saznanja. Thunderbird je opet zablistao pravi vođa miran i uvijek će pomoći. Andy opet na trenutke prikazuje da se ne može kontrolirati. Novi lik je Esme, telepat. Kćer od legendarne mutantice Emme Frost.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #19 : 09.12.2017. 14:29:34 »
Pogledana deveta  :)

Opa, jedva čekam finale polusezone jer nakon ove epizode svi su u nekim problemima
Spoiler for Hiden:
roditelji od Andya i Lauren. Na kraju nisu iskoristili svoju moć koja je zastrašujuća. Thundebird će isto biti zanimljiv za pratiti jer su mu sad dvije cure do kojih mu je stalo zarobljene a i proispitat će svoje sposobnosti vođe.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #20 : 20.12.2017. 04:49:57 »
Pogledano polufinale sezone :)

Rasturili su. Totalno neočekivane scene žao mi je
Spoiler for Hiden:
zbog Dreamer iako jedan dio mene potajno želi da je živa
dobra referenca na wheapon x i Stepford Cuckoos na kraju ugodno iznenađenje.

Baš me zanima hoće li se pojaviti Warpath, brat od Thunderbirda. Sad čekanje do iduće godine.

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #21 : 04.01.2018. 19:30:09 »
Obnovljena za drugu sezonu. Odlicna vijest ☺

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #22 : 09.01.2018. 00:31:42 »
Pogledana 11.  :)

Joooj e sad moram ovo reći. Dajem im priliku i pogledat će se do kraja jer je dobra serija, ali me polako počinju živcirati sa praktički svakom epizodom koja je ista sama po sebi. Oni se skrivaju pa idu osloboditi nekoga ili napasti pa se brane i onda se opet sakrivaju. Od početka je tako. Lijepo je vidjeti sve te moći, ali više nema nikakve karakterizacije likova i guše najboljeg lika, Thunderbirda. Umjesto da mu daju sav prostor pogotovo nakon onoga što se dogodilo u 10. epizodi on i dalje stoji na mjestu.

Nije loša epizoda, ali pravi primjer serije koja je ista od početka i tim početnim epizodama neću to zamjeriti što zamjeram sad ovoj zadnjoj iako nema razlike, ali to je ta granica koju pređu pa moraš kad tad kritizirat. Dajte nam mesaaaaaaaaa

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #23 : 14.09.2018. 10:12:24 »

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #24 : 06.10.2018. 22:13:48 »
Pocelo je... cekamo prevode... :)

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #25 : 18.04.2019. 14:48:06 »
Nakon dve sezone serija je otkazana.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #26 : 14.05.2019. 23:31:03 »
Da li se zna razlog zasto je serija otkazana?

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #27 : 15.05.2019. 10:13:40 »
Vjerojatno jer baš i nije nešto... ;D
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #28 : 15.05.2019. 21:41:49 »
Disney pojeo Fox.

Offline srki13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
Odg: Marvel's The Gifted
« Odgovor #29 : 18.05.2019. 14:41:57 »
Steta meni je bila prilicno dobra a bilo je materijala za nastavak...  :(   >:(