Autor Tema: The Mist  (Posjeta: 4828 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
The Mist
« : 12.04.2017. 00:45:22 »

Opis:
Zlosutna magla je stigla u jedno malo mesto i dovodi za sobom zastrašujuću novu stvarnost za meštane. To će njihovu ljudskost staviti na probu. Šta će sve ljudi učiniti kad su zaslepljeni strahom? Zasnovano na istoimenoj noveli Stivena Kinga.

Žanr: horor, drama
Kanal: Spike
Premijera: 22. 06. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 02.07.2017. 13:37:20 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Mist
« Odgovor #1 : 12.04.2017. 12:16:21 »
Trailer izgleda loše i amatersi. Boli me kad vidim da će se totalno odmaknut od knjige. Očekivao sam da će proširit radnju jer je to ipak serija, ali ovo je previše. Ništa nisam ni drugo očekivao kad vidim da neka slabašna tv kuća radi.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #2 : 16.04.2017. 21:10:29 »
au kakav trejler sacuvajmeBoze  :facepalm
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Mist
« Odgovor #3 : 17.04.2017. 17:26:45 »
ja ne znam jel to nekakvo prokletsvo ekraniziranja Kingovih priča, ali 99% svega useru. no vjerojatno ću pogledati ovo.

film the mist mi je odličan.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #4 : 17.04.2017. 19:34:51 »
Stiven King bi trebalo da ih tuži i traži zabranu da se ovo emituje i doživotnu robiju za kreatora serije. Ovo ne liči ni na šta, kao da su se deca igrala.  :facepalm

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #5 : 17.04.2017. 19:51:53 »
Stiven King bi trebalo da ih tuži i traži zabranu da se ovo emituje i doživotnu robiju za kreatora serije.


But what about King’s thoughts on the pilot? Torpe relayed to the site:

Mr. King was incredibly kind in terms of changes; he told me that as long as I didn’t do anything safe and ordinary, he would be happy. No words can explain the feeling of waking up and seeing an email from Stephen King in your inbox. It is as exciting and as scary as reading ‘IT’ when you were 12. He was such a gentleman, incredibly generous in terms of the changes I have made. He has also read and seen the pilot and thought it was ”pretty damn good”. Hoping and praying he will continue to think that about the rest of the show!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Mist
« Odgovor #6 : 17.04.2017. 21:33:13 »
Većina filmova/serija prema Kingu su kvalitetni. Ne znam otkuda dojam da je sve sranje. Kad se pogleda recimo svi filmovi, pa radi se u većini slučajeva o kvalitetnim filmovima. Druga je stvar što su prenijeli iz knjige. Kao The Shining. Kao ekranizacija ne valja, ali kao film je top i dan danas se smatra jednim od najboljih horor filmova.

Ima onda one ekranizacije koje su kao iz knjige poput Stand By Me, Green Mile, Shawshank, The Mist. Ima ih koje su pola pola, ali nešto su izbacili kao Salem's Lot, Pet Semetary, Carrie. Ima ih i naravno loših, a recimo sve su prenijeli, ali je jednostavno loš film. Kinga je izuzetno teško ekranizirati jer je kod njega sve u opisima i sitnim detaljima. Ovo po traileru izgleda loše i nije problem što će se odmaknuti od knjige jer je ovo serija paq moraju proširiti, ali svejedno izgleda loše.


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #7 : 23.06.2017. 12:05:55 »
Pogledah ove prve tri epizode i nisam promenio mišljenje. Čisto gubljenje vremena.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Mist
« Odgovor #8 : 02.07.2017. 16:09:22 »
Eh, koja steta...

The Mist je zapravo bila jedna od Kingovih adaptacija koju smo mogli staviti u kolonu dobrih, zahvaljujuci Darabontu + onaj kraj...

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #9 : 10.07.2017. 16:41:14 »
Totalni trash, ali prve 4 su mi baš gledljive.
I want to belive

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #10 : 10.07.2017. 17:12:34 »
Meni je gledljivo. King je ovde posluzio samo kao inspiracija. Došla magla i nečega ima u njoj i to je sve od Kinga što je uzeto.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #11 : 07.08.2017. 14:55:32 »
izbegavao sam je zbog ultra negativnih komentara, na kraju pokušao sa prvom epizodom iz dosade i evo već sam na petoj
jebem li ga, nije neko remek delo ali mi je ok do sad



Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #12 : 12.08.2017. 15:04:49 »
Napokon u 8. epizodi malo dinamike, malo sam bio na rubu sjedala
Spoiler for Hiden:
zbog Adriana. Mali je lud k'o struja. Koliko god trashy serija bila, mali mi je to dobro odglumio i nadam se da je Kevin mrtav. Postao je Chuck Norris ove serije i iskreno mi se popeo na onu stvar. Sad da li je u ovoj verziji magla samo prirodna osveta zato što je mladić silovao djevojku ili će po noveli, vidit ćemo
.
Ko bi rekao, ali radujem se sljedećoj epizodi
I want to belive

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #13 : 14.08.2017. 02:07:31 »
 :o  :o   oo oo poslednja epka pokidala  :murija:

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #14 : 18.08.2017. 16:50:12 »
Gospode Bože, tamam kad pomislim da će ić na bolje, oni prezentiraj najgoru epizodu serije i još kad vidjeh on the SEASON finale, nešto mi htjede biti. Neće valjda nastavit ovu agoniju ?? :dash

I want to belive

Offline miki69

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #15 : 06.09.2017. 00:35:08 »
Najbolje u ovoj seriji su prevodi!  clapp

Serija je prilicno dosadna i totalno nezanimljiva... finale, naravno cliffhanger:
Spoiler for Hiden:
"They are feeding it"...  bum... kraj


Pozz,
Miki
The general who became a slave. The slave who became a gladiator. The gladiator who defied an emperor.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #16 : 28.09.2017. 12:35:45 »
Serija je otkazana.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The Mist
« Odgovor #17 : 28.09.2017. 13:38:06 »
Hvala Bogu
I want to belive

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Odg: The Mist
« Odgovor #18 : 01.10.2017. 00:19:24 »
Kao i svaku ekranizaciju mog omiljenog pisca, Kinga, gledam jer je po njegovim knjigama rađeno, iako su 90% razočarenje. Samo ubijanje g-đe Karmodi u prvoj epizodi dovelo je do moje reakcije  :o Koliko te knjiga drži da je čitaš, toliko te ovo ne drži. Ipak, odgledah do kraja iz razloga da vidim koliko možeš nešto da upropastiš. Hvala Bogu pa ukinuše, da se ne skrnavi više.

Hodges: Good night, Mr. Nothing!