Autor Tema: Trolljägarna  (Posjeta: 1152 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Trolljägarna
« : 26.03.2017. 22:42:54 »


Opis:
Internetom se počeo širiti novi oblik mržnje. Budući da im internet pruža priliku da budu anonimni, ogorčeni ljudi govore što god požele misleći da to ne nosi nikakav rizik ni posljedice. Griješe... Tim lovaca na trolove ući će u trag ljudima koji objavljuju prijetnje ili komentare pune mržnje te tako maltretiraju svoje internetske žrtve.
Naš predani voditelj poslušat će svjedočanstva žrtava te okupiti najbolje stručnjake koji će krenuti u lov na krivce. Ovaj se tim nada da će uhvatiti trolove te ih navesti da shvate kakve su posljedice njihovih djela te kako one utječu na budućnost žrtava.

Izvor: TvProfil

Međunarodni naziv: Internet Troll Hunters
Žanr: rijaliti
Kanal: TV3
Godina proizvodnje: 2014.
Domaćin emisije: Robert Aschberg

IMDb
TVDb

« Zadnja izmjena: 27.03.2017. 10:44:45 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Trolljägarna
« Odgovor #1 : 26.03.2017. 23:09:55 »
uhvatio sam ovo dve epizode i interesantno je bilo, zanimljiva tema .. jedino što mi se u nekim slučajevima ne svidja to je što nam ne govore uvek sve detalje nego prosto iznose samo jednu stranu priče

ne pravdam datog trola, prosto me interesuje šta je žrtva u datom slučaju pisala, čime je isprovocirala takve napade i šta ti ja znam

vredi pogledati ako vas interesuje ta tematika, u suštini problematika koja ima veliki uticaj na modernog čoveka a kojoj se posvećuje malo pažnje
u prvoj epizodi su čini mi se baš pričali i sa pravnikom na tu temu