Autor Tema: The OA  (Posjeta: 7121 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Red Dragon

• Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The OA
« Odgovor #30 : 19.05.2017. 00:57:03 »
Odgledah finale, sad, nisam ni oduševljen a ni razočaran, više zatečen jer nisam očekivao onakav kraj. Ima dosta nerazjašnjenih stvari koje bi druga sezona mogla da riješi. Mene trenutno kopkaju tri
Spoiler for Hiden:
Kapiram da je Alfonso upao u kuću da provjeri ima li kakvih dokaza, ali šta je čekao do sada. I kad se pojavio Homer u odrazu od ogledala. I treća, nekako najčudnija a možda i najednostavnija je šta će onaj FBI psiholog u kući u mrklo doba noći. Nekako sam ubijeđen da je on umiješan sa Hapom. Al' to je već tema za drugu sezonu.

Rezime: Pored par propusta, i nekih ne bih nazvao nepotrebnih ali suvišnih scena, ovo je serija koju svakako vrijedi odgledati.

Offline mmmnnn

• Prevoditelj
  • Član
  • Playlife
« Odgovor #31 : 27.11.2017. 23:35:53 »
Šta reći nakon ovakve serije. Na trenutke odlična, pa zatim na trenutke nije odlična.
Pogledati ako volite ovakvu tematiku u protivnom zaobići jer će vas nekakvi pokreti previše iritirati.
Muzika odlična, gluma isto tako.

Ima li netko ideju:
Spoiler for Hiden:
Gdje se Nina nalazi u zadnjoj epizodi, tj. u zadnjoj sceni kada zove Homera?

Volio bih da druge sezone nema no izgleda da Netflix ne misli tako
« Zadnja izmjena: 27.11.2017. 23:38:02 mmmnnn »

Offline StRes92

• Regularni forumaš
  • *
« Odgovor #32 : 05.12.2017. 23:25:03 »
Da biće druge sezone i trebalo bi da stigne u februaru (nadam se)...

Offline svarto

• Član
« Odgovor #33 : 19.12.2017. 00:45:07 »
Pocinje se snimati druga sezona (8 epizoda) iduci mjesec.

Offline Dobrica Legenda

• Regularni forumaš
  • *
« Odgovor #34 : 12.01.2018. 01:00:03 »
Odgledah i ja ovo. S jedne strane briljantno, a s druge vuku nas za nos. Zaključak: briljantno su nas vukli za nos. Serija je nevjerovatno realistična uprkos svemu. U principu osim njene priče koja spominje nadnaravne stvari, objektivno nema tu ničeg senzacionalnog i nadnaravnog, i zato mi se u suštini serija dopala.
Spoiler for Hiden:
Suptilno se koketiralo sa afterlife motivom, paralelnim dimenzijama, ali osim priče djevojke koja je kidnapovana, slijepa, od malena doživjela toliko patnje i tragedije, realno gledano, ništa nije nadnaravno. Sve izuzev njene priče na koju je jasno bačena sumnja (zapitam se nije li FBI tip možda tu kutiju podmetnuo) - tj. što teče u realnom vremenu - sve je moguće. A usput su pomenuti neki ozbiljni problemi američkog društva - otmice i masakri.
Baš zanimljiva priča. Ne znam koliko je pametna ideja ta druga sezona, ali pogledaće se.

Offline Pejko

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #35 : 29.05.2018. 13:16:06 »
Na 4 sam epizodi,odlicna za sad...glumci predobri,lepo opisani likovi...sve na mestu za sad.

Online Wrda

• Član
« Odgovor #36 : 27.02.2019. 21:53:24 »

Offline Mister No

• Mlađi član
  • **
« Odgovor #37 : 29.04.2019. 17:29:20 »
Odlicna i druga sezona. Veoma zanimljiv kraj.
Sad samo da dobiju trecu sezonu, i da se ne ceka tako dugo kao na drugu.

Offline Almin

• Old staff
  • Senior član
  • Izgubljen na početku kraja
« Odgovor #38 : 30.07.2019. 00:10:55 »
Postavio sam sve titlove za 2. sezonu koje sam obradio.
Napominjem da je na stranici s koje sam skinuo titlove samo titl prve epizode imao potpis autora koji sam i ostavio, a titlovi od 2. do 8. epizode nisu imali potpis autora titla tako da u tim epizodama nema potpisa prevodioca.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline maksi

• Administrator
  • Heroj član
  • Spol: Ženski
« Odgovor #39 : 07.08.2019. 20:15:21 »
Nakon dve sezone serija je otkazana.

Online Wrda

• Član
« Odgovor #40 : 12.08.2019. 14:00:47 »
Otkazana? Baš šteta. Druga sezona je također vrlo dobra bila. Hvala na titlovima.

Tags: