Autor Tema: Big Little Lies  (Posjeta: 12570 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Big Little Lies
« : 16.10.2016. 15:25:48 »

Opis:
Priča o tri majke koje žive savršenim životom. Samo naizgled. Desiće se ubistvo i više ništa neće biti kao pre. Zasnovano na istoimenoj knjizi autorke Liane Moriarty.

Žanr: drama
Kanal: HBO
Premijera: 19. 02. 2017.
Glumci: Alexander Skarsgård, Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Adam Scott i drugi.


IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 12.05.2017. 11:16:38 maksi »

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #1 : 16.10.2016. 18:30:13 »
 :o  Kakva glumačka postava, nikad jača!  :neverovatno: smileyNO1

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #2 : 16.10.2016. 22:14:37 »
Baš to kretoh da napišem :)

Skarsgard i HBO  :neverovatno: smileyNO1 hiphop

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #3 : 28.11.2016. 21:11:52 »
Premijera serije je 19. 2. 2017.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #4 : 18.02.2017. 16:00:21 »
Skarsgard i Witherspoon bas odgovaraju za uloge koje glume. Citala sam knjigu koja nije losa, ali glumacka postava i HBO produkcija obecavaju da ce mozda biti i bolje od knjige.

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #5 : 21.02.2017. 05:28:24 »
Hvala za prevod prve epizode. :)
Ljubitelj humorističnih serija

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #6 : 31.03.2017. 11:38:23 »
što ti je odgoj djece u prijestolnici liberalne demokracije, u državi iz koje dolazi "vođa slobodnoga svijeta" rofl rofl
ono traženje krivca ( među djecom ) podsjetilo me na jugoslovenske ratne filmove kad "izdajica", po nalogu "kučki agresorskih" upire prstom u mlade skojevce.


Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #7 : 03.04.2017. 11:58:06 »
reese briljira, ali.... nekako nakon 5 odgledanih....nije ni čudo što nitko ne komentira
najlošije odrežiran dio je između Skarsgårda i Kidman. to se moglo puno suptilnije prikazati


Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #8 : 03.04.2017. 12:18:56 »
Gledam ja. Uzivam. Mnogo mi se dopada.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #9 : 03.04.2017. 12:23:28 »
Takodjer. :)
Ljubitelj humorističnih serija

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #10 : 03.04.2017. 14:34:06 »
reese briljira, ali.... nekako nakon 5 odgledanih....nije ni čudo što nitko ne komentira
najlošije odrežiran dio je između Skarsgårda i Kidman. to se moglo puno suptilnije prikazati

Ha, meni su baš scene između njih jako dobro odrađene, nekako napete. Skarsgard, i pored šarma i izgleda, izaziva jezu u svakoj sceni, što znači da je baš verno preneo ulogu Perryja. Meni je samo Adam Scott nekako bezličan, ali ostali su stvarno sjajno odradili posao. Ne bi me čudilo da budu nominovani/nagrađeni za neku od nagrada.
Dobra ekranizacija. Ako se po jutru dan poznaje, onda najavljeni projekti iz produkcijske kuće Witherspoonove i Kidman ima dobro da prođu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #11 : 04.04.2017. 01:14:17 »
Ovo bih opisao kao nezniji True Detective koji se bavi slicnim problemima. Seksualno nasilje, nasilje u braku, ubistvo, drustveni odnosi.

Ne bih da budem general nakon bitke ali.
Spoiler for Hiden:
Pretpostavio sam da je nasilnik u skoli ovaj mali Perijev sin. Geni.

Ali za sve ostalo uopste nisam ni naslutio.

Nego, Alek Skarsgard. Pa jebote, nisam ni slutio da ce jedna prosta recenica koju je izgovorio izazvati toliko jeze u meni.
Spoiler for Hiden:
Citat:
Your property manager called...

Njegov pogled. Njen pogled. Moj pogled. Najezio sam se. Covek je strasan kao cudoviste ispod kreveta kad imas tri godinice ili tako nesto slicno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #12 : 04.04.2017. 12:57:40 »
Za one koje zanima, razlika u prici u odnosu na knjigu:

Spoiler for Hiden:
- U knjizi Bonnie takodje gurne Perryja, ali kasnije Nathan otkriva da je kad je bila mala stalno gledala kako njen otac tuce majku i da nosi duboke traume iz detinjstva zbog toga. To je donekle i razlog celog njenog shticka sa jogom i travom i spiritualnoscu- nacin da se smiri itd.
-Takodje, na kraju posle intervjua koji policija sprovodi sa svim prisutnim roditeljima, Bonnie se prijavljuje u policiju sama i dobije neku beznacajnu kaznu. Znam da je Madelininom muzu laknulo jeer je ona trazila od njega da laze policiju, a on to nije mogao da radi i da je insistirala, to bi verovatno vodilo da njihovog rastanka. Jednostavno covek ne u me da laze i tesko mu pada i ne bi mogao da zivi sa tim.
- U knjizi Madeline nema aferu. Nisam sigurna zasto je to uopste stavljeno u seriju, osim, eto, da ubiju u pojam gledaoce da je nezadovoljna zivotom. U knjizi, ona i njen muz maju super odnos i on je razume i voli sa svim njenim manama, ali ona je ista. Valjda da ubace sumnju da je rivalstvo medju muskarcima vodilo do potencijalne zrtve koju ne vidimo do kraja.
- u knizi Celeste i Perry su jedidni koji imaju brdo para. Madeline je srednji stalez, Renata nesto iznad njih.
- U knjizi Celeste nije starija od Perryja. Ali jeste gotovo nestvarno lepa. Nicol ima ime da privuce gledaoce i talenat  da odglumi bilo sta, tako da to manje-vise nije bitno. Ona je jedina ciji casting je bas odudarao od likova iz knjige- svi ostali su bas, bas verno prikazani.
- Takodje, u knjizi Madelinina cerka Abigail koje pod uticajem Bonnie postala socijalni aktivista, zaista stavlja svoju nevinost na aukciju. One nece da ugasi sajt, niko ne moze da ga skine sam i redjaju se ruzni komentari muskaraca koji licitiraju. Na kraju, neki stariji gospodin, bivsi sudija u poruci joj nudi da ugasi sajt, objasnjavajuci zasto to nije nacin da se prizove paznja na problem trgovine ljudima i nudi da u zamenu uplati Amensty International 100.000$. Ona srecna, problem resen... Nekoliko dana kasnije Madeline razgovara sa Celeste i zahvaljuje joj se jer je ukapirala da je to bila ona i da sudija ne postoji-  Celeste je jedina koja ima toliko novca da sebi priusti to (u stvari novac je Perryjev i on je jedva cekao da dodju kuci posle toga da se iskali na njoj sto je potrosila te pare bez njegovog znanja.)
 

:)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #13 : 04.04.2017. 13:07:15 »
Za one koje zanima, razlika u prici u odnosu na knjigu:

Spoiler for Hiden:
- U knjizi Bonnie takodje gurne Perryja, ali kasnije Nathan otkriva da je kad je bila mala stalno gledala kako njen otac tuce majku i da nosi duboke traume iz detinjstva zbog toga. To je donekle i razlog celog njenog shticka sa jogom i travom i spiritualnoscu- nacin da se smiri itd.
-Takodje, na kraju posle intervjua koji policija sprovodi sa svim prisutnim roditeljima, Bonnie se prijavljuje u policiju sama i dobije neku beznacajnu kaznu. Znam da je Madelininom muzu laknulo jeer je ona trazila od njega da laze policiju, a on to nije mogao da radi i da je insistirala, to bi verovatno vodilo da njihovog rastanka. Jednostavno covek ne u me da laze i tesko mu pada i ne bi mogao da zivi sa tim.
- U knjizi Madeline nema aferu. Nisam sigurna zasto je to uopste stavljeno u seriju, osim, eto, da ubiju u pojam gledaoce da je nezadovoljna zivotom. U knjizi, ona i njen muz maju super odnos i on je razume i voli sa svim njenim manama, ali ona je ista. Valjda da ubace sumnju da je rivalstvo medju muskarcima vodilo do potencijalne zrtve koju ne vidimo do kraja.
- u knizi Celeste i Perry su jedidni koji imaju brdo para. Madeline je srednji stalez, Renata nesto iznad njih.
- U knjizi Celeste nije starija od Perryja. Ali jeste gotovo nestvarno lepa. Nicol ima ime da privuce gledaoce i talenat  da odglumi bilo sta, tako da to manje-vise nije bitno. Ona je jedina ciji casting je bas odudarao od likova iz knjige- svi ostali su bas, bas verno prikazani.
- Takodje, u knjizi Madelinina cerka Abigail koje pod uticajem Bonnie postala socijalni aktivista, zaista stavlja svoju nevinost na aukciju. One nece da ugasi sajt, niko ne moze da ga skine sam i redjaju se ruzni komentari muskaraca koji licitiraju. Na kraju, neki stariji gospodin, bivsi sudija u poruci joj nudi da ugasi sajt, objasnjavajuci zasto to nije nacin da se prizove paznja na problem trgovine ljudima i nudi da u zamenu uplati Amensty International 100.000$. Ona srecna, problem resen... Nekoliko dana kasnije Madeline razgovara sa Celeste i zahvaljuje joj se jer je ukapirala da je to bila ona i da sudija ne postoji-  Celeste je jedina koja ima toliko novca da sebi priusti to (u stvari novac je Perryjev i on je jedva cekao da dodju kuci posle toga da se iskali na njoj sto je potrosila te pare bez njegovog znanja.)
 

:)
smileyNO1

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #14 : 04.04.2017. 15:41:47 »
LeeLoo, kakav je Dzejn lik u knjizi u odnosu na seriju?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #15 : 04.04.2017. 23:16:18 »
@Devil

Spoiler for Hiden:
Jane u knjizi ima poremecaj u ishrani, ne jede, kost i koza je. Nosi siroke stvari, ne sminka se i stalno je napeta. Sto se tice socijalne nelagodnosti, tu je pogodjeno- stalno razmislja sta da kaze i kad kaze misli da je lupila i da uopste ne pripada tom svetu. Ali obozava ljude kao Maddy, otvorene, pune zivota koji vole da se kite i nose sjajne stvari, tako da nije postojala ljubomora nikad. Serija je potpuno izbacila njene roditelje, ali u knjizi oni se brinu za nju i Ziggyja i njena majka je kasnije zahvalna Madeline jer ju je izvukla iz caure. Sto se tice same traume u noci kad joj se desilo to sto joj se desilo- ona prepricava Maddy dogadjaj, ali vidi se da krivi sebe. Kao, dopao joj se lik i htela je da spava s njim ali onda je on stavio ruku na vrat i ona je rekla da to ne voli. On je onda poceo da je vredja najstrasnije, da joj govori da je ruzna, debela, glupa kucka itd. i ona se jednostavno nije branila i pustila da je iskoristi kao lutku. To sto je pustila da joj to uradi iz straha i sve sto joj je izrekao je ozbiljno ostetilo njeno sampouzdanje. 
Iskreno, citala sam knjigu pocetkom godine, tako da se secam i najglupljih detalja.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #16 : 05.04.2017. 00:20:24 »
Hvala mnogo na objasnjenu. Zaintrigiran sam. Verovatno cu uzeti knjigu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #17 : 05.04.2017. 18:48:02 »
Odlicna serija. Skarsgard je stvarno jeziv ovde.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #18 : 06.04.2017. 18:05:37 »
Hvala mnogo na objasnjenu. Zaintrigiran sam. Verovatno cu uzeti knjigu.
ja neću leeloo je sve objasnila ;D ;D ;D

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #19 : 06.04.2017. 18:17:02 »
Heh, ima logike. Ali knjiga je milion toga.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #20 : 06.04.2017. 21:46:14 »
 ;D Svi trileri koje čitamo u grupi me dovode do zakljucka da su domaćice boljeg staleža potajne psihopate kojima se vrte mračne, kriminalne stvari po glavi u istoj meri koliko i ručak, deca i pilates. ''Tajni život domaćica''- to je trenutni trend. :P Liane Moriarty se brzo čita, tako da ako se odlučiš za knjigu, neće ti oduzeti mnogo vremena.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #21 : 09.04.2017. 20:18:48 »
Zašto volim HBO.

Ljudi moji, recite mi neku dramsku seriju od njih a da nije dobra.

Ovako, ova serija je definitivno pun pogodak. Da mi se da, zaista bih mogao samo bacati i bacati epitete, ali sve bi bilo zasluženo. Ovako ću malo skratiti.

Nicole Kidman mi se full digla na ljestvici glumaca, ova uloga joj je savršeno pristala, a ona ju je savršeno odabrala. I Whiterspoon i Woodley i Dern i Kravitz su savršeni za uloge. Skarsgard je također nevjerojatno opako odglumio. Svaka mu čast. Dobri su mi i Adam Scott i James Tupper, onako ok su, ali zato Jeffrey Nordling, ovaj koji je glumio muža Laure Dern, iako je dobro odglumio, stalno mi je izgledao identično kao David Duchovny, gotovo kao njegova replika.

Montaža je perfektna od početka do kraja. A tek soundtrack... Čovječe, ovo su radili ljudi koji znaju svoj posao.

Čestitke svima na velikom uspjehu ove serije. Stvarno. HBO, you have done it again.

Offline Filip30

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #22 : 09.04.2017. 20:33:11 »
Zašto volim HBO.

Ljudi moji, recite mi neku dramsku seriju od njih a da nije dobra.

Ovako, ova serija je definitivno pun pogodak. Da mi se da, zaista bih mogao samo bacati i bacati epitete, ali sve bi bilo zasluženo. Ovako ću malo skratiti.

Nicole Kidman mi se full digla na ljestvici glumaca, ova uloga joj je savršeno pristala, a ona ju je savršeno odabrala. I Whiterspoon i Woodley i Dern i Kravitz su savršeni za uloge. Skarsgard je također nevjerojatno opako odglumio. Svaka mu čast. Dobri su mi i Adam Scott i James Tupper, onako ok su, ali zato Jeffrey Nordling, ovaj koji je glumio muža Laure Dern, iako je dobro odglumio, stalno mi je izgledao identično kao David Duchovny, gotovo kao njegova replika.

Montaža je perfektna od početka do kraja. A tek soundtrack... Čovječe, ovo su radili ljudi koji znaju svoj posao.

Čestitke svima na velikom uspjehu ove serije. Stvarno. HBO, you have done it again.

Meni je sad ringtone King Kong. ;D A i ostala muzika je savršeno pogođena. Slažem se i za kvalitet serije, pun pogodak. Rekao bih da je urađena odmereno, a opet dovoljno efektno da prenese poruku autora. Posebno mi se sviđa što nema nebuloza koje se često ponavljaju u današnjim serijama. Baš ništa mi nije zasmetalo, 7 epizoda uživanja, taman koliko treba. Hvala HBO ;D. clapp

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #23 : 14.04.2017. 21:49:58 »
Završio danas. Vrlo dobra serije (a kakva bi i mogla da bude kad je HBO)
Spoiler for Hiden:
Čim su pomenuli je Zigi (jako mi se sviđa što je ime dobio po Dejvidu Bouviju) plodsilovanja, shvatio sam da je Skarsgard taj. Serija drži pažnju čak i u gotovo statičnim scenama kada su Skarsgard i Kidmanova kod psihijatra, oseća se neka tenzija. Izbor glumaca je odličan.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 693
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #24 : 12.05.2017. 11:09:02 »
Mnogo mi se sviđa serija. Poslednju epizodu odgledala jutros od 6. Odma' moram da nabavim i knjigu.
Kako ove žene glume... Meni su sve bile odlične, muškarci su nekako bili u senci, čak i Skarsgard.
Spoiler for Hiden:
Čim je prvi put udario ženu, znala sam da će na kraju on biti ubijen. Samo mi se činilo bezveze da će ga Selest ubiti, bilo bi previše providno i bez ikakvog preokreta. Mislila sam da će ga ubiti jedna od ostalih žena kojoj prvoj pukne film zbog bilo čega. A onda sam pomislila da bi bilo najbolje da ga ubije neko ko je sve vreme izgladao najmirnije. Kad sam videla Boni kako posmatra scenu između Perija i Selest, kad je bilo potpuno jasno da ona shvata šta se dešava, znala sam da će ona biti ta. Šteta što nisu snimili još jednu epizodu sa tim raspletom kao u knjizi. Nekako mi je ona poslednja scena, kad se one igraju sa decom, previše idilična.

Offline _Sen

  • Novi član
  • *
  • Postova: 46
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #25 : 19.05.2017. 21:25:05 »
Na momente sam mislio da seriju treba da izbrišem sa računara... Da je dosadna i da se u njoj ništa ne dešava...
Misterija, ko koga i ta mešavina sa decom, ubijala me u pojam... Usput eksplicitne scene, nisu za porodično okruženje...
A onda preokret... Počeo, sam sebe i druge ljude, svoje bivše, pa i sadašnju ženu da pronadjem u karakterima ličnosti...
A kraj.... Fenomenalno... Bolje od filma "Duhovi u nama"...
Oduševljen sam serijom... Prepručujem je svima... naravno bez gledanja u porodičnoj atmosveri... Na žalost...

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #26 : 20.05.2017. 13:37:51 »
HBO kao i produkcijska kuca Kidmanove i Witherspoon koja je kupila prava za ekranizaciju su vise nego zainteresovani da snime nastavak serije. Koliko znam, oni su vec dali i ponudu  Liane Moriarty da baci na papir ideje o tome sta bi moglo dalje da se desi. Ona je negde spominjala da bi volela da istrazi detaljnije Bonnie i njenu pricu, ali da bi volela da se osvrne i  na i Celeste i tome sta se dalje desilo s njom, tako da ko zna, mozda bude i druge sezone.
Ja iskreno vise naginjema ka tome da ne snimaju dalje jer mi je prica dovoljno zaokruzena (verovatno i zbog knjige), stvarno super odradjena serija.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #27 : 23.05.2017. 19:49:47 »
Ja iskreno vise naginjema ka tome da ne snimaju dalje jer mi je prica dovoljno zaokruzena (verovatno i zbog knjige), stvarno super odradjena serija.
Isto. Glumačka postava mi je super i sve je stvarno super, ali za priču bih rekao da je to to.
Neka rade još projekata, zaista bih bio uzbuđen vidjeti buduće suradnje HBO-a i produkcijske kuće Kidman i Witherspoon, ali ne s ovom pričom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #28 : 18.09.2017. 02:39:11 »
BEST MOVIE/MINI SUPPORTING ACTRESS
Judy Davis (“Feud: Bette and Joan”)
Laura Dern (“Big Little Lies”)
Jackie Hoffman (“Feud: Bette and Joan”)
Regina King (“American Crime”)
Michelle Pfeiffer (“The Wizard of Lies”)
Shailene Woodley (“Big Little Lies”)

Zasluženo  clapp

EDIT:

BEST MOVIE/MINI DIRECTING
Jean-Marc Vallee, “Big Little Lies”
Noah Hawley, “Fargo”
Ryan Murphy, “Feud: Bette & Joan”
Ron Howard, “Genius”
James Marsh, “The Night Of”
Steve Zaillian, “The Night Of”

Zasluženo makar je i Marsh mogao osvojiti.
« Zadnja izmjena: 18.09.2017. 03:18:23 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #29 : 18.09.2017. 03:19:45 »
BEST MOVIE/MINI SUPPORTING ACTOR
Bill Camp (“The Night Of”)
Alfred Molina (“Feud: Bette and Joan”)
Alexander Skarsgard (“Big Little Lies”)
David Thewlis (“Fargo”)
Stanley Tucci (“Feud: Bette and Joan”)
Michael Kenneth Williams (“The Night Of”)

Uh, između Moline, Alexandera i Thewlisa. Ovo je bila jedna od jačih kategrija. Ne mogu reći da nije zaslužio.

BEST MOVIE/MINI ACTRESS
Carrie Coon (“Fargo”)
Felicity Huffman (“American Crime”)
Nicole Kidman (“Big Little Lies”)
Jessica Lange (“Feud: Bette and Joan”)
Reese Witherspoon (“Big Little Lies”)
Susan Sarandon (“Feud: Bette and Joan”)

BEST LIMITED SERIES
“Big Little Lies”

“Fargo”
“Feud: Bette and Joan”
“Genius”
“The Night Of”
« Zadnja izmjena: 18.09.2017. 04:55:32 Mulder »

Tags: