Autor Tema: Big Little Lies  (Posjeta: 12585 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #30 : 11.12.2017. 17:18:50 »
http://www.vulture.com/2017/12/big-little-lies-hbo-season-2-renewed.html

Ali drugi redatelj dok će redatelj prve sezone biti producent na drugoj.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #31 : 16.12.2017. 13:48:13 »
http://www.vulture.com/2017/12/big-little-lies-hbo-season-2-renewed.html

Ali drugi redatelj dok će redatelj prve sezone biti producent na drugoj.
Moram priznati da mi je prva sezona bila čisto okej da se tu i završi, ali sam toliko uživao i u priči, i u glumicama i u glumi i u sceni da se ne žalim.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #32 : 25.01.2018. 08:53:01 »

Meryl Streep se priključuje drugoj sezoni BLL.


Citat:
Streep will play Mary Louise Wright, the mother of Perry Wright. Mary Louise Wright is described as a woman who is concerned for the well-being of her grandchildren following her son Perry's death. She arrives in Monterey searching for answers.



https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/meryl-streep-star-big-little-lies-season-2-hbo-1064801

David E. Kelley je svoj povratak još ranije potvrdio, kao i većina glumačke postave, uključujući i Skarsgarda.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #33 : 25.01.2018. 10:48:40 »

Meryl Streep se priključuje drugoj sezoni BLL.


Citat:
Streep will play Mary Louise Wright, the mother of Perry Wright. Mary Louise Wright is described as a woman who is concerned for the well-being of her grandchildren following her son Perry's death. She arrives in Monterey searching for answers.



https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/meryl-streep-star-big-little-lies-season-2-hbo-1064801

David E. Kelley je svoj povratak još ranije potvrdio, kao i većina glumačke postave, uključujući i Skarsgarda.
Streep. U seriji. S tim glumicama. Bit će to, nadajmo se, dobra sezona.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #34 : 01.02.2018. 17:32:53 »
je li se sjećate kako su feministkinje napale producente True Detective da ima premalo ženskih glumica u seriji.
kako nama muškima ne smeta da tu ima premalo muških glumaca ;)

inače, serija je prva klasa. uživao sam u glumi, prirodi, muzici... svaka čast!

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #35 : 01.02.2018. 17:35:22 »
kako nama muškima ne smeta da tu ima premalo muških glumaca ;)
Casting je u podređen priči, nikakve ideologije ne guraju nam se u grlo i sve se osjeća prirodno. Zašto bi smetalo.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #36 : 01.02.2018. 17:42:23 »
ne smeta ni malo. dapače !

Offline Никола

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #37 : 01.02.2018. 17:56:56 »
Nemojte i ovde da čitam o tome. :)
Malo je previše političke korektnosti ovih dana. Dosadni su sa poštovanjem žena, crnaca, homoseksualaca i manjina. Sport i umetnost ne bi trebalo da budu u tolikoj sprezi sa politikom. A ovi što određuju pravila igre su postali toliko "liberalni" da  zabranjuju određena umetnička dela i vrše strogu kontrolu izložbi i festivala. A dodeljivanje nagrada se odavno zasniva na bazi te političke korektnosti pa ti se smuči od svega toga.


Big Little Lies je fantastična serija i teško joj je naći manu na bilo kom osnovu. Uvlači u svoj svet odmah posle prve epizode i pravo je uživanje gledati ostalih 6 nastavaka.

Sent from my D5503 using Tapatalk


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #38 : 02.02.2018. 01:12:43 »
Teško će mi biti pratiti drugu sezonu zbog precijenjene Streep koje se pokazala i kao jako lošom osobom u stvarnosti. Prije svega jedna od najvećih licemjera svi se sjećamo pljeskanju Polanskom, a i kako je bila dobra prijateljica sa Weinsteinom. A sad glumata. Vrlo deluzionalna osoba koja živi u nekom svojem svijetu libtarda i sličnih osoba. Niti malo respecta imam prema njoj. Kao i prema većini iz tog licemjernog hollywooda.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Big Little Lies
« Odgovor #39 : 02.02.2018. 20:23:03 »
nemreš vjerovat. ja bi baš rekao za nju da je ikona i da svojim stavom gazi te uobičajene klišeje hoolywooda.
uglavnom bit će interesantno

Tags: