Autor Tema: Gossip Girl  (Posjeta: 120243 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #540 : 01.05.2012. 22:40:13 »
OMG, ova 22. epizoda je vrh vrhova, odgledao sam samo na premotavanje čisto da vidim šta će biti.. Jujuju, najbolja epizoda ove sezone :)


Spoiler for Hiden:
Ne kontam čemu je morala Sereni promeniti šifru pristupa GG, glupa je. A Čak, jadaaan, tata mu je živ ipak.. Omg, ko će dočekati sledeću epizodu..

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #541 : 03.05.2012. 21:48:00 »
OMG, ova 22. epizoda je vrh vrhova, odgledao sam samo na premotavanje čisto da vidim šta će biti.. Jujuju, najbolja epizoda ove sezone :)


KAKVA epizoda clapp
« Zadnja izmjena: 03.05.2012. 22:17:15 MilanRS »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #542 : 08.05.2012. 21:28:53 »
Shane94 :) Ja sam iskreno šokiran i oduševljen, svaka čast na odličnom prevodu 23. epizode, svaka čast :)


Što se tiče epizode, odgledao sam samo sa premotavanjem da vidim šta će se desiti, kad ono kraj.. Jujuj, ipak ću 23. epizodu staviti  "na čekanje" dok ne izađe poslednja, pa ću odgledati double onda :)


Jedva čekam sledeći ponedeljak :)


Još jednom, svaka čast na prevodu :)

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #543 : 13.05.2012. 12:11:04 »
Serija je i zvanicno obnovljena  ;)

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #544 : 13.05.2012. 23:38:41 »
puna sezona ili?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #545 : 13.05.2012. 23:40:14 »
Samo 11 epizoda. To je i finalna sezona.

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #546 : 14.05.2012. 00:50:10 »
ajde fala bogu :D hahahaha obozavam tu seriju, ali ova sezona mi je katastrofaaa, cast pojedinim epizodama :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #547 : 14.05.2012. 09:49:10 »
Šta? Biće samo 6 sezona? I to ova poslednja polovična.. Bljeee


Jel se zna razlog? Msm gledanost je velika koliko ja znam :/




Pfff, pa šta li ću gledati onda kad su mi se sve serij završavaju :/

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #548 : 14.05.2012. 13:10:35 »
Vreme je da je završe. I ovo sa Blair & Dan je čisto razvačanje da bi se (nadam se) ponovo vratila Chucku. Jer ako se serija drugačije završi, odo da ih bombardujem!


Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #549 : 14.05.2012. 13:22:52 »

Jel se zna razlog? Msm gledanost je velika koliko ja znam :/

Gledanost je užasna, čak i za CW.

7.5. 2012. je imala rejting 0.4 i 830 hiljada gledalaca.

A to nije prvi put da je imala mali rejting i ispod milion gledalaca u 5 sezoni.

Da nije bilo dobre internacionalne prodaje pitanje je da li bi i dovde dogurala.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #550 : 14.05.2012. 14:12:38 »
OMG, prosto ne verujem da ima tako malu gledanost, šteta :/ Uopšte mi se nije činilo tako.

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #551 : 14.05.2012. 14:16:13 »
ja sam se nadala da ce zavrsit sa ovom sezonom, i doista su mogli... prvi dio sezone je jos bio i ok,
Spoiler for Hiden:
mogli su nakon one nesrece i kad su blair i chuck htjeli pobjec zajedno zavrsit, ili krenut u totalno drugom smjeru, a oni odabrase dana... ah eto, cekamo 6. sezonu da konacno zavrse zajedno, jer mislim da bilo koji drugi scenario ne dolazi u obzir :P

Offline Ancica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #552 : 14.05.2012. 14:39:52 »
Ja jako volim Gossip Girl, ali mislim da je bolje da je završe na vreme, nego da je us.ru, kako su počeli sa ovom sezonom... Tek sada pred kraj su je vratili na onaj nivo od ranije, i bolje tako da je i završe. Ako bi je nastavljali, to bi bilo samo odugovlačenje.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #553 : 15.05.2012. 11:39:52 »
Hmmm, šta sad.. Zbunjujuć mi je kraj sezone :/



Spoiler for Hiden:
Da li je sad sa Čakom ili nije, ništa ne shvatam :D Jujuju, GG je izgleda muško :D Ili se tako barem meni čini kad je Nejt gledao onaj snimak.. Sve u svemu, epizoda je super, malo su nagurali previše scena i događaja, ali mi je totalno ok to :)

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #554 : 15.05.2012. 23:32:28 »
Super finale. Najbolja epizoda sezone. Kako Milica nije u mogućnosti
da uradi prevod zbog obaveza, trudiću se da prevedem do sutra uveče.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #555 : 16.05.2012. 18:54:07 »
Postavljen prevod za poslednju epizodu.

Gossip Girl - 05x24 - The Return of the Ring

HDTV XviD-AFG / HDTV.x264-LOL

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #556 : 16.05.2012. 19:31:12 »
Postavljen prevod za poslednju epizodu.

Gossip Girl - 05x24 - The Return of the Ring

HDTV XviD-AFG / HDTV.x264-LOL

hvala puno,kraj je odlican,. ista pitanja imam kao Milan95 :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #557 : 16.05.2012. 20:29:43 »
Hvala za prevod, odgledaću poslednje 2 epizode sa prevodom kao što sam ostavio da bi mi bio lepši kraj sezone :)


Napišem kompletan izveštaj o obe epizode sutra ujutro :) Večeras gledam :)

Offline lyna

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #558 : 16.05.2012. 21:20:27 »
i ja se večeras bacam na GG
jedva čekam!!

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #559 : 17.05.2012. 02:27:31 »
Spoiler for Hiden:
Kroz celu poslednju epizodu sam razmišljala o tome da li je moguće da će opet, po 70 put uraditi isto. Da Blair želi Chucka, a on nju, ili da on želi nju, a ona njega ne, ALI kraj je to izvukao. :) Ne znam šta tu nema biti jasno, zajedno su.
Kraj mi je dobar, ali je prenatrpan. Puno toga se desilo. Ne mogu da verujem da je Lily odabrala Barta, to stvarno ne mogu da verujem! I to da je Rufus to prihvatio sa osmehom?!
Dan je naravno opet p. i ne prihvata ništa nego ide da se sveti. Blah. Al' kad već to radi, radi sa pravom osobom. Geogrina. :D
Serena opet posrnula, gle čuda. Ali mi je generalno ona najnesimpatičnija. Uvek je u 'jadna ja' fazonu. I čak kada je bila kriva za ono sa dnevnikom pokušavala je da se opravda, pa čak i da se osveti i to sexom sa glupavim Danom na istom onom šanku gde je već priredila scenu sa Natom.
Srušiti Lily? Konačno se i neko toga setio!
I za kraj - Danova frizura????


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #560 : 17.05.2012. 10:30:39 »
Ovako, nakon odgledanog finala, sledi:
S5E23 - 96/100
S5E24 - 98/100


Da su ovakve sve epizode bile u sezoni, bilo bi odlično :)


Denova frizura izgleda kao da je očupao ovcu koja je 3 dana bila ispod drveta na kiši i da ju je grom uradio, i onda sve to staviti na glavu, strašnoo :D



Spoiler for Hiden:
- Scena kada Serena govori Bler kako je bila GG na kratko :D jujuju savršenooo :D
- Shit, opet se ova Ivy vratila, grrrr, smara me, a prava Ivy, ne kontam šta glumi, kao dobra je, a zapravo samo remeti, kao da je zamenila ulogu Dženi koju nisam nikako voleo.
- Scena hapšelja onog inspektora tajnog ili šta je već, odlično sve oko toga :)
- Dnevnik, phhhh, ne shvatam šta joj je Serene kriva oko toga, pa nije ona objavila omg :D

- Hahaa, prejako mi je bilo kada je Bler pozvala opet one 3 likuše :D haahaha to sam baš voleo u prvim sezonama.
- Rufus, bljeee, kako se taj lik srozao :D
- Čak i prsten :D jujuju kako je bio presrećan :D Jbg, šteta što je to bio samo ispit..
- Odlično što je izabrala Barta umesto Rufusa, mislim na Lily, hvala Bogu. Mnogo joj je bolje to, kad već ovaj nešto glumi, isti je kao Den, dok Bart hoće da popravi situaciju.
- Sex scena Dena i Serene :D wtf, na šta li je to ličilo, kao odjednom on je srušio njen telefon i kao video da se snima i šalje i u istom trenutku se automatski prebacio screen na poruku :D omggg
- Svađa između Barta i Čaka mi je nepotreba po meni .. Ali baš baš..
- I KONAČNOOOO vrhunac epizode i sezone po meni.. Bler je rekla da voli Čaka :) wiii Iako ju je on u početku opilio :D
- Sad, jedina scena koja je napravila po meni fail u epizodi jeste susret Ivy i one lažne Ivy, kao da u nište Lily, i šta sad, prava Ivy koliko je htela da bude izvan svega toga, nije, ispada da je htela samo da osvoji Nejta.. lukavo, ali glupaaa scenaaa.
- Wow, Nejt je dobio od Diane flash i poruku :D jujuju sad nzm da li je on video ko je GG, ili je samo onako video kao što smo mi, maskiranog MUŠKARCA.. Sad ispada da je GG muško.. E svašta :D
- Džordžina, wiii, vratila se, valjda neće preterati sa patetikom u poslednjoj sezoni :) Super mi je bio njen lik u PAR epizoda.
- Serenin odlazak... Hmm, već vidim početak 6. sezone.. Serenin DOLAZAK :D hahah
- Zadnja scena KIDAAA koliko je dobraaa.. Kad je Bler rekla da želi da se bori za njega, jujujujujuju..

I sada naravno, ću da umreeeem 3 meseca čekajući do epizodeeeeeeeeee... Aaaaaaaaaaaaaaaaa :D Dobro je nije toliko tužan kraj :D haahah

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #561 : 17.05.2012. 11:26:26 »
Spoiler for Hiden:
Serena je kriva što je uopšte dirala dnevnik od Blair i + ga držala na kompu koji joj može, onako blentavoj, ukrasti ko god hoće. Što se i desilo. :D

U pravu si, skroz je bespotrebno ono između Barta i Chucka, kako ga je testirao i onda odbacio. Posle svega što su prošli. Mada mi je Bart ovako okrutan jako ql.

Meni je Rufus uz Serenu najtragičniji lik.

Mislim da hoće da nas povuku da mislimo da je GG muško, što naravno nije, već je samo nekog poslala po komp.

I nije prava i lažna Ivy, već prava i lažna Charlie. :D I ona se sad sveti zato što je Lily unajmila advokata da joj brani sestu, tj. da se prestavi da je brani pro bono, ali ustvari da je ne brani nego da joj uništi odbranu na sudu. I drago mi je da neko sredi Lily.


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #562 : 17.05.2012. 11:34:47 »
Spoiler for Hiden:
Pha dobro sad, nije smela dirati, ali je poslala GG da će joj dati sve što želi samo da ne objavi ostatak, htela je da pomogne Bler xD

Ma meni je to lažna Ivy, navikao sam :D lool
Meni je Lily baš kul :D ahahaha

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #563 : 17.05.2012. 12:23:16 »
Spoiler for Hiden:
I to je izazvalo kontra efekat, pa je GG slala sve više i više.  rofl
Lily najveći manipulator.  ;D


Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #564 : 17.05.2012. 12:47:25 »
hvala puno,kraj je odlican,. ista pitanja imam kao Milan95 :)
Hvala za prevod, odgledaću poslednje 2 epizode sa prevodom kao što sam ostavio da bi mi bio lepši kraj sezone :)

Nema na čemu. Zanimljiva je bila epizoda, tako da mi je bilo drago prevesti je.

A sva pitanja što vas muče, meni su postala nebitna kada se pojavila Georgina  >:dj  >:dj  >:dj

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #565 : 17.05.2012. 13:24:16 »
Spoiler for Hiden:
Lilly i Rufus? Wtf? :facepalm
A sto se Blair i Chuck-a tice, ja vise nemam pojma sta oni rade. Cekam kraj pa cu jedino tad znati sigurno. Posle ovog sa Dan-om u ovoj sezoni, vise me nista ne bi iznenadilo. ;D
Serena iritantna kao i uvek a, za razliku od vecine vas, meni Georgina nikad nije bila nesto posebno interesantna tako da... :ne-zna

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #566 : 17.05.2012. 15:19:18 »
Spoiler for Hiden:
niti meni ona nije bitna niti nesto posebno :D :D hahaha
a lilly i rufus - ma meni je rufus prekomican ... takav papucar i mlakonja... ne znam... jos dok nije bio u braku s njom koliko toliko sam ga mogla probaviti, ali kad su se vjencali, postao je njenom zenom lol i gore od toga... hahaha

Offline Phoebe

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #567 : 02.06.2012. 00:06:49 »
Spoiler for Hiden:
Meni se uopšte ne sviđa Serenin kraj. :( Šta, kao počela je da se drogira? -.-  Glupost. I nekako mi je uvek bila bolja lažna Ivy (tj Charlie) nego ova ,,fina'' prava Ivy. Jedino mi se sviđa završetak sa Blair i Chuckom.
U svakom slučaju, jedva čekam sledeću sezonu! :)

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #568 : 06.06.2012. 08:38:07 »
Završih konačno sa ovom sezonom.
Tweegy, hvala na odličnom prevodu  clapp

Spoiler for Hiden:
Ja mislim da se meni baš ništa nije svidelo od sredine ove sezone.
Kada se pojavila prava Charlie, mislila sam da će biti jedan od boljih likova, ali ispostavilo se da nije mnogo odmakla od Ivy.
Serena - Gossip Girl, nekako sam to i mogla da svarim, čak što više dobra ideja, ali kad je počela da spletkari, glava me zabolela.  :facepalm
Bart - živ!  thumb-down Glupost velika! Baš velika!
Sam kraj sezone, odlazak Serenin mi se dopao, jer zbog njene nestabilnosti i debilnosti, logično je da ovako nešto uradi.
Gledaću i poslednju sezonu, iako je kvalitet serije drastično pao. Možda porade na kvalitetu, red je.
Najviše me zanima da li će se Dan ošišati, a ostalo kako bude!  :P

Offline dzoni88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Gossip Girl
« Odgovor #569 : 09.10.2012. 12:42:11 »
Pocela 6 sezona

Tags: