Serije > Općenito o serijama

Koja je serija?

(1/4) > >>

Luka1:
Mislim da ovde treba da pitam  :)
Gledao sam Pilot jedne serije, davno, a zaboravio sam kako se zove. Napisacu o cemu se radi pa ako neko moze da mi pomogne.
Koliko secam nalaze se u garazi jedne zgrade, zatvoreni, na ulicama ludnica, niko ne znam sta se desava, neko od njih uz pomoc drugih uspeva da se izvuce ispod ograde garaze i da ode po pomoc, dolazi sa kamionom (valjda) i razvaljuje ogradu garaze, odlaze svi zajedno iz grada u kucu jedne od njih gde saznaju da su svi rodjeni istog datuma samo razlicitih godina. 
Ako neko zna o cemu pricam bio bi beskrajno zahvalan.

forzajuve:
The After http://www.prijevodi-online.org/serije/view/2002/the-after

Nije snimano dalje od prve epizode nažalost...

devendra66:
Išla na Novoj tv nekad dok je nova tv prikazivala normalne serije il barem serije u normalnom terminu. Američka serija, brat i sestra, podrijetlom talijani mislim, mislim da imaju restoran, on policajac, ona možda frizerka, il radi u tom restoranu ne znam, znam im face, al nemam pojma kako se zovu. Nju sam vidio u Sopranosima jednom čak, al zaboravio ime... Znal netko o kojoj je seriji riječ?

PO team:
Trebala bi biti That's Life. Samo što nije ona frizerka, već njena prijateljica. To si možda pomiješao. Serija se vrti oko toga što se očekuje da ona vodi standardni život žene; uda se, rodi djecu... Ali napusti zaručnika i krene na fakultet. Pa kao, ona je starija žena koja studira, bla, bla...

devendra66:

--- Citat: LemonzOO - 26.08.2017. 07:24:37 ---Trebala bi biti That's Life. Samo što nije ona frizerka, već njena prijateljica. To si možda pomiješao. Serija se vrti oko toga što se očekuje da ona vodi standardni život žene; uda se, rodi djecu... Ali napusti zaručnika i krene na fakultet. Pa kao, ona je starija žena koja studira, bla, bla...

--- Kraj citata ---

Jest. To je ta. Hvala ti! Ja ne znam zašto je meni ostalo da je to neka dobra serija, gledam komentare sad i čini se ko pravi promašaj.  ;D A na tv-u sam uhvatio par minuta, i kontao provjerit nekad pa zaboravio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju