Autor Tema: Koja je serija?  (Posjeta: 4504 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 82
Koja je serija?
« : 10.07.2016. 14:04:23 »
Mislim da ovde treba da pitam  :)
Gledao sam Pilot jedne serije, davno, a zaboravio sam kako se zove. Napisacu o cemu se radi pa ako neko moze da mi pomogne.
Koliko secam nalaze se u garazi jedne zgrade, zatvoreni, na ulicama ludnica, niko ne znam sta se desava, neko od njih uz pomoc drugih uspeva da se izvuce ispod ograde garaze i da ode po pomoc, dolazi sa kamionom (valjda) i razvaljuje ogradu garaze, odlaze svi zajedno iz grada u kucu jedne od njih gde saznaju da su svi rodjeni istog datuma samo razlicitih godina. 
Ako neko zna o cemu pricam bio bi beskrajno zahvalan.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #1 : 10.07.2016. 14:19:15 »
The After http://www.prijevodi-online.org/serije/view/2002/the-after

Nije snimano dalje od prve epizode nažalost...

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #2 : 25.08.2017. 22:46:28 »
Išla na Novoj tv nekad dok je nova tv prikazivala normalne serije il barem serije u normalnom terminu. Američka serija, brat i sestra, podrijetlom talijani mislim, mislim da imaju restoran, on policajac, ona možda frizerka, il radi u tom restoranu ne znam, znam im face, al nemam pojma kako se zovu. Nju sam vidio u Sopranosima jednom čak, al zaboravio ime... Znal netko o kojoj je seriji riječ?
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #3 : 26.08.2017. 07:24:37 »
Trebala bi biti That's Life. Samo što nije ona frizerka, već njena prijateljica. To si možda pomiješao. Serija se vrti oko toga što se očekuje da ona vodi standardni život žene; uda se, rodi djecu... Ali napusti zaručnika i krene na fakultet. Pa kao, ona je starija žena koja studira, bla, bla...
Mrzim lopatare i limune

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #4 : 26.08.2017. 08:52:07 »
Trebala bi biti That's Life. Samo što nije ona frizerka, već njena prijateljica. To si možda pomiješao. Serija se vrti oko toga što se očekuje da ona vodi standardni život žene; uda se, rodi djecu... Ali napusti zaručnika i krene na fakultet. Pa kao, ona je starija žena koja studira, bla, bla...

Jest. To je ta. Hvala ti! Ja ne znam zašto je meni ostalo da je to neka dobra serija, gledam komentare sad i čini se ko pravi promašaj.  ;D A na tv-u sam uhvatio par minuta, i kontao provjerit nekad pa zaboravio.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #5 : 26.08.2017. 08:58:10 »
Ma pusti moje komentare, ja sam samo hejter.  :) Sve je to samo moje viđenje.
Mrzim lopatare i limune

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #6 : 26.08.2017. 09:02:57 »
Ma pusti moje komentare, ja sam samo hejter.  :) Sve je to samo moje viđenje.

Haha. Al sve i da pustim tvoje, nekako mi se ne čini da je vrijedna pažnja.  ;D Mada može nešto i loše biti pa... zabavno naravno, čak jako. Al nisam sad u tom filmu. Možda nekad i provjerim.  ;D
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #7 : 12.09.2017. 12:29:56 »
Koja je ovo serija? (80e/90e[size=78%])[/size]



- znači znam da je policijska komedija o detektivu koji ima glock ili tako neki badass pištolj i on je kao uvijek u pravu i obožava kršiti pravila
raznositi stvari,[/size][size=78%] [/size]ić preko granice, itd. a ima i partnericu , naravno, koja uvijek sve popravi i koja je razumnija strana.


Mislim da se serija zove prema njemu. Ima neko fora ime, a ne mogu se sjetit sad, ni za lijek.


Ima neku svoju doskočicu, izreku, uvijek ju koristi, koje se isto ne mogu sjetit.
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #8 : 12.09.2017. 12:40:21 »
Koja je ovo serija? (80e/90e[size=78%])[/size]



- znači znam da je policijska komedija o detektivu koji ima glock ili tako neki badass pištolj i on je kao uvijek u pravu i obožava kršiti pravila
raznositi stvari,ić preko granice, itd. a ima i partnericu , naravno, koja uvijek sve popravi i koja je razumnija strana.


Mislim da se serija zove prema njemu. Ima neko fora ime, a ne mogu se sjetit sad, ni za lijek.


Ima neku svoju doskočicu, izreku, uvijek ju koristi, koje se isto ne mogu sjetit.

Sledge Hammer
Mrzim lopatare i limune

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #9 : 12.09.2017. 13:11:11 »
To je to! Hvala  :D   :majstore
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Vlad

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #10 : 24.02.2018. 20:38:24 »
Znam samo da je svaka epizoda zasebna prica, ali u ovoj je bilo kao neko sudjenje, e onda u citavoj seriji ima elemenata dokumentarca gde glavni akter objasnjava sta znaci sta i sta bi se desilo kada bi optuzeni postupio tako i sta bi mogao da uradi i slicno, sve to kroz neku dozu humora. Da li neko zna o cemu se radi? Mislim da sam jednom dohvatio epizodu na srpskom kablovskom Fox-u.

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #11 : 01.03.2018. 20:48:41 »
@Vlad

jel Bull možda?
⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Vlad

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #12 : 03.03.2018. 14:33:01 »
Nazalost nije. Bavljenje advokaturom je samo jedna od epizoda, a ne tema citave serije. Serija je nekako u polu dokumentarno i naratorskom stilu...  :o ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #13 : 03.03.2018. 15:15:36 »
Da nije dobri stari Profit http://www.imdb.com/title/tt0115323/

Imap naratorski dio, probijanje četvrtog zida. Bez Jima Profita kao lika ne bi bilo Tony Soprana, Waltera Whitea, Dextera i mnogi drugi.

Offline Vlad

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #14 : 05.03.2018. 23:17:04 »
Da nije dobri stari Profit http://www.imdb.com/title/tt0115323/

Imap naratorski dio, probijanje četvrtog zida. Bez Jima Profita kao lika ne bi bilo Tony Soprana, Waltera Whitea, Dextera i mnogi drugi.

Nazalost nije to, ne radi se samo o advokaturi, to je bila samo takva epizoda, razne su teme i epizode su nepovezane...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koja je serija?
« Odgovor #15 : 05.03.2018. 23:33:31 »
A gle, uvijek imaš i serije popu Beyond Belief, ali tu su uglavnom bili paranormalni slučajevi iako je bilo i običnih slučajeva. Baci pogled.

Tags: