Autor Tema: The Loop  (Posjeta: 4678 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline saba39

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
The Loop
« : 27.03.2009. 16:26:59 »

Opis:
Ovo je priča o Samu Sullivanu (Bret Harrison), najmlađem voditelju odjela u sjedištu velike avionske kompanije TransAlliance Airways u Chicagu i momku koji se prvi iz svojeg društva zaposlio. Osim što se na radnom mjestu svakodnevno bori s manijakalnim šefom Russom (Philip Baker Hall) te starijom i lijepom kolegicom Meryl (Mimi Rogers), Sam se ne može pohvaliti ni sa svoja tri cimera s kojima bi trebao dijeliti zabavniju stranu života. U iznajmljenom stanu Sam već nekoliko godina živi sa svojim starijim i bedastijim bratom Sullyjem koji nikako ne može naći neki "normalan" posao, s Piper, nezaposlenom studenticom medicine i dugogodišnjom simpatijom, te s neopisivo zgodnom Lizzy koja radi kao konobarica u njihovom omiljenom baru.

Mladi glumac Bret Harrison dosad je osigurao nekoliko manjih epizodnih uloga u serijama poput "Pod kaznom do smrti", "Lude sedamdesete" i „O.C.", te je rado prihvatio ulogu snalažljivog Sama Sullivana. Posljednje dvije godine Bret je američkim gledaocima poznatiji po ulozi lovca na duše u komediji "Reaper", a 2009. godine po prvi put će se pojaviti i na filmskom platnu u komediji "Mardi Gras", gdje će mu partnerica biti seksipilna Carmen Electra.

Osim Breta, u seriji "Samov život" glume i  svjetski poznata TV lica poput vremešnog Philipa Bakera Halla, koji savršeno interpretira Samovog šefa Rossa, i neodoljiva Mimi Rogers koje se rado sjećamo iz filmova "Austin Powers" i "Okrutne namjere".

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Peter_Petrelli
« Zadnja izmjena: 02.08.2014. 13:44:24 maksi »

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #1 : 12.04.2009. 07:35:00 »
Ja sam je gledala dok je bila na RTS-u, ali su prekunuli da je emituju... :( Serija je predobra!
Problem je sto nigde ne mogu da je skinem... Zna li neko gde mogu naci neki dobar torent ili nesto slicno?
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #2 : 12.04.2009. 09:15:49 »
Da nema neko engleske prevode?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #3 : 12.04.2009. 09:42:36 »
Ja sam nasla na netu za prvu sezonu, ali ne znam kakvi su posto nemam video da ih proverim...
Mislila sam da krenem sa prevodjenjem, ali nista od toga dok ne nadjem odakle da skinem seriju...
« Zadnja izmjena: 12.04.2009. 09:44:17 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline lalalala

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #4 : 12.04.2009. 09:55:43 »
Imam ja MU i RS linkove za ovu seriju...


Ako hoćeš poslaću ti... :D

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #5 : 12.04.2009. 09:57:39 »
Salji! :D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline lalalala

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #6 : 12.04.2009. 09:58:30 »
Ako misliš na ovu seriju...




Poslaću ti sad na pm...

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #7 : 12.04.2009. 09:59:03 »
Da, da...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline lalalala

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #8 : 12.04.2009. 10:02:55 »
Poslao sam...




Serija je odlična i krivo mi je što ima samo 17 epizoda...

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: The loop / Samov život
« Odgovor #9 : 12.04.2009. 11:08:09 »
Poslao sam...




Serija je odlična i krivo mi je što ima samo 17 epizoda...
Slazem se, bas steta...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Bert

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 204
Odg: The Loop
« Odgovor #10 : 13.03.2013. 23:56:32 »
Evo, malo sam se krenuo zabavljati ovom serijom. Preporučujem ako koga zanima nešto za "mozak na pašu", sa uvrnutim humorom koji često dosiže same granice političke korektnosti i apsurda.  smileyNO1 

Tags: