Autor Tema: Full Metal Panic!  (Posjeta: 1425 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Full Metal Panic!
« : 17.06.2016. 02:04:37 »

Opis:
Ona je obična srednjoškolka. On je tajni agent dodeljen kao njen telohranitelj - njegov cilj je da spreči krađu tajnih podataka zaključanih u njenom umu. Ona ipak nije normalna srednjoškolka. Pratite avanture narednika Sagare, dok se pokušava uklopiti u normalan srednjoškolski život, koji je za njega potpuna novina! Da li će Kaname izdržati neobična nasrtanja mladog i naivnog narednika i da li će je isti spasiti od nasrtaja i kidnapovanja terorističkih organizacija, saznaćete ako pogledate ovo humoristično mega ostvarenje.

Izvor: anime-overdose

Žanr: animirana, akcija, komedija
Kanal: WOWOW
Godina proizvodnje: 2002.

IMDb
IMDb sezona 2
IMDb sezona 3
TVDb
Wikipedia
TV.com

« Zadnja izmjena: 17.06.2016. 12:46:28 maksi »

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Full Metal Panic!
« Odgovor #1 : 17.06.2016. 18:51:34 »
To u srednjoj školi je serijal Fumoffu koji ima iste te likove, ali je smešten u srednjoškolsko okruženje i više je orijentisan na komediju, za razliku od originalne serije u kojoj ima politike i borbi robota, i nema baš previše komedije. Ja sam jedino taj Fumoffu i gledao i svideo mi se, ali za originalni serijal nisam siguran da bi mi legao.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Full Metal Panic!
« Odgovor #2 : 17.06.2016. 19:01:55 »
Fumoffu ti je druga sezona: http://www.anime-overdose.com/titlovi/full-metal-panic-fumoffu-103.html

Imaš i u prvom postu linkove za drugu i treću sezonu jer ih oni vode odvojeno dok ostali sve kao jedan serijal vode.

Citat:
Fumoffu je zapravo nastavak, ili bolje reći dodatak, na seriju Fullmetal Panic, koji se odvija samo u srednjoj školi u koju ide Kaname koju čuva vojni specijalac Sagara. Ovo bi bila obična priča o srenjoškolcima da Sagara nije pomalo paranoičan i da ne vidi opasnost i mogućnost napada na sve strane. Serija je epizodična i jedna je od najboljih srednjoškolskih komedija kad je anime u pitanju.