Autor Tema: Ozark  (Posjeta: 14890 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #30 : 23.06.2018. 00:23:07 »
Druga sezona stiže 31. 08. 2018.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Ozark
« Odgovor #31 : 27.06.2018. 23:54:46 »
Odlicna serija ,ima dobru pricu ,dobra je gluma i dobri glumci,,, Bas me zanima kako ce razraditi dalju pricu u 2.sezoni ;)

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Ozark
« Odgovor #32 : 11.10.2018. 18:05:13 »
Serija je obnovljena za treću sezonu.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #33 : 14.10.2018. 08:41:50 »
Druga sezona mi je dosta slabija od prve.  :nema:
Wendy mi je u ovoj sezoni katastrofa.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Ozark
« Odgovor #34 : 14.10.2018. 11:13:25 »
Da nije bilo Snellovih druga sezona ne bi zaslužila niti prolaznu ocjenu.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Ozark
« Odgovor #35 : 05.11.2018. 00:57:21 »
ZokiCG, hvala ti za prevode.

Inace,skroz gotivna serija.
« Zadnja izmjena: 05.11.2018. 19:11:25 maksi »

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: Ozark
« Odgovor #36 : 06.05.2019. 23:42:47 »
Pogledao drugu sezonu pre neki dan,bas mi legla. Svidja mi se sto serija ima smisao,svaki lik neku pricu i izrazen karakter,dijalozi smisleni.
Steta sto ga nece biti u trecoj sezoni
Spoiler for Hiden:
detektiv psihopata
prejak lik.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Ozark
« Odgovor #37 : 01.07.2020. 09:21:48 »
Serija je obnovljena za četvrtu sezonu koja će biti poslednja.

Offline Никола

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #38 : 03.08.2020. 23:22:03 »
Odgledao treću. Šta znam, ima par dobrih momenata, ali osim odličnih kadrova ja ne vidim kvalitet u ovoj seriji. Sve vreme je tu negde na ivici da je uopšte i ispratim, drago mi je da će četvrta sezona biti i poslednja. Suviše naivno za moj ukus.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #39 : 18.11.2021. 19:37:36 »

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Ozark
« Odgovor #40 : 03.01.2022. 17:53:31 »
Napokon i ja pogledah ovo, uskoro će finalna sezona pa da se upoznam sa materijom. Šta reći (a ne zaplakati)? Prva sezona meni odlična. Svi segmenti dobre serije zadovoljeni. A onda druga sezona značajan pad u kvaliteti priče, previše praznog hoda bez pokrića, da bi se u 3. sezoni malčice stvari popravile, ali sve to više ni blizu prve sezone. Odgledaću i ovu zadnju sezonu, koja valjda treba da izađe 21.01. Ako sam dobro shvatio to je finale serije. Po meni do sad 10-ak epizoda viška. E sad kako će da završe, šta će biti sa porodicom Byrde vidjećemo. Kakvu će poetsku pravdu scenaristi da smisle, ko će se žrtvovati za spas ostatka porodice (ja bih Wendy da se mene pita), ili će samo nešto smandrljati da otaljaju posao.
U principu dobra serija, mada je prva sezona obećavala mnogo više, možda čak i nivo Breaking Bada. Negdje su kod Albukerkija skrenuli pogrešno, ni prvi ni zadnji koji su imali dobru ideju, pristojan budžet, kvalitetnu produkciju, jake glumce, ali scenaristi nisu uspjeli nastaviti na nivou kako su započeli, jurili su minutažu umjesto priče i sadržaja, a to nikad ne ispadne dobro.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Ozark
« Odgovor #41 : 21.02.2022. 19:26:51 »
Narode, zna li iko kada će pustiti drugi dio 4. sezone?
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #42 : 21.02.2022. 20:07:49 »
Mislim da još uvek nije određen datum.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #43 : 23.02.2022. 18:03:31 »

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Ozark
« Odgovor #44 : 25.02.2022. 15:16:33 »
Hvala slaks.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Ozark
« Odgovor #45 : 30.04.2022. 12:30:31 »
Konačno je i ovo završilo. Osim dobrih glumaca, nismo imali išta vrijedno spomena da vidimo u drugom dijelu zadnje sezone. Kraj vjerujem da će se malo kome dopasti, a zluradi će reći: Tako je to u životu. Ali neću da spojlam, koga zanima sam će pogledati.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Ozark
« Odgovor #46 : 03.05.2022. 13:39:14 »
Odgledano .
Spoiler for Hiden:
Kraj jako podsijeća na kraj Dextera, čak su i nevrijeme ubacili. Tamo je umrla Debra, ovdje Ruth i to je kao dovoljno. Po meni netko je trebao biti ubijen od njih dvoje (vjerovatno Wendy), jer ovako ispada, nakon svih sranja što su radili, sve je super i u redu. Nešto kao što je W.White ubijen u Breaking Badu, a Jessi je preživio. Ovako bi mogli imati za par godina još jednu sezonu, koja će služiti samo da se njih ubije, isto ćemu je služila zadnja sezona Dextera.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #47 : 07.11.2023. 20:21:48 »
ovo je odlično.... prije 5-6 godina nisam ni trznuo na ovo.....( breaking bad )..... odlični glavni glumci, a neki sporedni su briljirali ( jason butler harner, tom pelphrey, adam rothember... ).... u ovom marvel teroru čeka se 5. sezona..... da rachel riješi wendy

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Ozark
« Odgovor #48 : 31.01.2024. 02:26:46 »
Ovo je jako dobra serija u moru sranja koje se serivra u poslednje vreme. Velika preporuka!