Autor Tema: Riverdale  (Posjeta: 15089 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Riverdale
« Odgovor #30 : 01.05.2017. 01:24:51 »
Postavljen prevod za 1x11.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Riverdale
« Odgovor #31 : 05.05.2017. 17:45:24 »
Uf. Dve stvari.
Spoiler for Hiden:
Beti je Blosom. A Kliford je ubio sopstvenog sina.

Intezivna epizoda. Sad, sta, kako, zbog cega? Jos samo jedna epizoda.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Riverdale
« Odgovor #32 : 06.05.2017. 20:23:50 »
Uf. Dve stvari.
Spoiler for Hiden:
Beti je Blosom. A Kliford je ubio sopstvenog sina.

Napokon dobra epizoda. Mada nisu morali da čekaju 12 epizoda  :-X  :-X  :-X

Ovo prvo iz spojlera mi je neuverljivo iz nekog razloga. I otkud im sad to?  :-X  :-X  :-X

Postavljen prevod za 1x12.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Riverdale
« Odgovor #33 : 06.05.2017. 22:03:29 »

Ovo prvo iz spojlera mi je neuverljivo iz nekog razloga. I otkud im sad to?  :-X  :-X  :-X

Sada je nesto jasnije zasto su Kuperovi svi onako malo uvrnuti.
Spoiler for Hiden:
Zato sto su zapravo Blosom.

Klifordov deda je ubio Halovog dedu, svoga brata.
I nakon toga njegova zena je odlucila da promeni prezime i potpuno se odalji od Blosom porodice.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Riverdale
« Odgovor #34 : 06.05.2017. 22:07:03 »

Ovo prvo iz spojlera mi je neuverljivo iz nekog razloga. I otkud im sad to?  :-X  :-X  :-X

Sada je nesto jasnije zasto su Kuperovi svi onako malo uvrnuti.
Spoiler for Hiden:
Zato sto su zapravo Blosom.

Klifordov deda je ubio Halovog dedu, svoga brata.
I nakon toga njegova zena je odlucila da promeni prezime i potpuno se odalji od Blosom porodice.


Znam, ali nekako mi je to prenategnuto.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Riverdale
« Odgovor #35 : 06.05.2017. 22:21:44 »

Ovo prvo iz spojlera mi je neuverljivo iz nekog razloga. I otkud im sad to?  :-X  :-X  :-X

Sada je nesto jasnije zasto su Kuperovi svi onako malo uvrnuti.
Spoiler for Hiden:
Zato sto su zapravo Blosom.

Klifordov deda je ubio Halovog dedu, svoga brata.
I nakon toga njegova zena je odlucila da promeni prezime i potpuno se odalji od Blosom porodice.


Znam, ali nekako mi je to prenategnuto.

I meni je. Ali su mi Betine reakcije urnebesne.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Riverdale
« Odgovor #36 : 13.05.2017. 16:11:12 »
Evo, kad se pogleda u nazad ovih 13 epizoda stvarno je ispala neocekivano dobra serija. Bar za mene. Nesvakidasnje i drugacije.

I u finalu sezone su ostali verni svojim nacelima. Opet bih izdvojio dve stvari u epizodi.

Prva. Scena na ledu. Mozda i najupecatljivija scena u seriji do sada.
Spoiler for Hiden:
Ovaj mladi glumac je cak i polomio ruku snimajuci scenu. I delovalo je uverljivo. I odlicno kadrirano.

I druga stvar.
Spoiler for Hiden:
Cliffhanger na kraju. Tacnije to sto zapravo nema pravog cliffhangera i sto nam je otkriveno ko je ubijen. O ekivao sam da nam nece otkriti, ali su ubrzo u sledecem kadru prikazali Arcija i njegovog oca u restoranu. Izasli su iz nekog sablona i sjajno se snalaze u tome.

Riverdale nije tipicna tinejdz serija i dosta toga se desava tokom epizode. Treba umeti to prikazati i docarati. I pored svog tog idealizovanja tinejdzera i odredjenih besmislenih klise pravila, ima sta da se vidi. I te kako.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Riverdale
« Odgovor #37 : 22.05.2017. 01:02:57 »
Postavljen prevod za 1x13.

Mnogo sam razočaran serijom. Nešto se jeste popravilo u zadnje dve epizode, ali nedovoljno.

Šuška se da će sledeća sezona imati 22 epizode. A i lead-in su novoj Dinastiji. Ne znam šta je gore.

Drugu sezonu verovatno neću ni gledati.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Riverdale
« Odgovor #38 : 30.12.2017. 09:35:00 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Riverdale
« Odgovor #39 : 02.02.2019. 15:20:09 »
Obnovljeno za i četvrtu sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Riverdale
« Odgovor #40 : 09.01.2020. 09:34:09 »
Obnovljeno za petu sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Riverdale
« Odgovor #41 : 06.02.2021. 11:54:17 »
Serija je obnovljena i za šestu sezonu.

Offline mladi.indiana

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Muški
Odg: Riverdale
« Odgovor #42 : 19.05.2022. 19:45:39 »
Obnovljeno za sedmu sezonu, koja će ujedno biti i posljednja. Emitirat će se u 2023, godini