Autor Tema: Whiskey Cavalier  (Posjeta: 2051 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Whiskey Cavalier
« : 14.05.2018. 21:08:05 »

Opis:
Serija prati avanture agenta FBI Vila Čejsa. Nedavno je raskinuo vezu i to ga je duboko potreslo. U novoj misiji dodeljena mu je agentkinja CIA Frančeska Troubridž. Njih dvoje treba da spasu svet od opasnosti ali njihov spoj je jedina opasnost za svet.

Žanr: drama, komedija
Kanal: ABC
Premijera: 2018.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 30.03.2019. 11:36:33 maksi »

Offline zeeakawanted

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Ženski
Odg: Whiskey Cavalier
« Odgovor #1 : 03.05.2019. 06:37:06 »
Meni je ova serija naprosto fenomenalna!! Budući da sam se u Lauren Cohan zaljubila još pri njenom prvom pojavljivanju u The Walking Dead, njena uloga u ovoj seriji za mene je pravo osveženje/otkrovenje. Da se razumemo, nije ovo nikakvo remek-delo koje će se ikada naći u konkurenciji za Emmy ili Golden Globe (i hvala dragom Bogu na tome, imajući u vidu kakvi sve idiotluci iz godine u godinu bivaju nagrađivani istima!); međutim, ukoliko želite nešto zaista brzo, pitko, i iznad svega INTELIGENTNO smešno/zabavno clapp , onda je upravo ova serija pun pogodak za vas! Uzgred, BESKRAJNO HVALA svakoj dobroj duši koja bude našla vremena i truda da je prevede na neki od naših jezika. :volim

« Zadnja izmjena: 03.05.2019. 06:39:23 zeeakawanted »
Sure, there are plenty of other fish in the sea. But I'm not anywhere near the sea. I'm in the desert. Alone. ;D

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Whiskey Cavalier
« Odgovor #2 : 13.05.2019. 09:04:46 »
Nakon jedne sezone serija je otkazana.