Autor Tema: Izaberite najgledaniju/najpopularniju seriju "PO" sezone 2008/2009. - II dio  (Posjeta: 32296 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Citat:
ako od 15 serija ja gledam 5, znam o čemu se radi u još 5, a 5 nemam pojma o čemu se radi, kako da glasam koja mi se najmanje sviđa kad ne znam o njima ništa
A kako ces da glasas onda koja ti se najvise svidja? ...
Ako ne znas nista o nekim serijama, ne mozes glasati ni da ti se najvise, niti da ti se najmanje svidjaju.
Dakle, svako glasanje je besmisleno, sem onog u kome glasaju ljudi koji su obavezno pogledali sve ponudjene serije i imaju svoj sud o njima.
Ovako, besmisleno je i jedno i drugo, po meni, pa tako moze slobodno da se ubace i negativni poeni, jer 99% ljudi koji glasaju nije videlo vise od 10 serija sa spiska.

I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
A što ste iskomplicirali.
Ljudi, glasajte za serije koje volite (gledate, pratite, obožavate...).
i Točka.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
veoam je glupo glasati za neku drugu seriju jer ce tvoja omiljena sigurno proci. Pa kakvo je to takmicenje ili sta vec...

Offline zoki1963

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • Shaken not stirred, Probie
Gde su sad fanovi NCIS ? Ajmo momci i devojke, glasajte, nemojte da najbolja serija otpadne.
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN !!!

Offline blackpearl

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
BSG, Dexter i Weeds :)

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Nebih ovo ni prokomentarisao da ne gledam aktivno iz nedelje u nedelju 13 serija sa ove suzene liste i dobro znam koliko svaka epizoda oscilira u kvalitetu.
Nesto gledam solo  8), nesto sa zenom  :'( a nesto sa decom.
Uostalom, kako znas dali ti se neka serija svidja? Moras da odgledas barem dve tri epizode da bi video o cemu je rec. Prva je uglavnom uvod i ne mozes oceniti dali ce i ta dobra inicijalna ideja da se pretoci u nesto ljudski ili smuti pa prospi. Samo zbog toga sam predlozio sistem negativnih poena.
Sa druge strane, zaista mislim da je glavna ideja bila da MI koji pratimo glasamo a ne oni koji gledaju samo jednu od serija sa tri sezone zakasnjenja. Zato su na prvoj listi i bile samo serije koje su se emitovale u sezoni 2008/2009.
Izvinjavam se svima koji misle drugacije, samo sam zeleo da budem precizniji da me nebi neko pogresno shvatio.
dr. House rules

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
ma svaka inicijativa je dobrodošla...
ali ovo je počelo ovako kako jeste... neko drugo glasanje što da ne...
glasaš ko hoće da ispadne...

ali neka se ovo glasanje završi ovako kako smo ga isplanirali

u svakom slučaju ako imaš neku seriju da posebno preporučiš drugima, podeli svoje mišljenje  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
hvala Dexter`s Lab na razumevanju a jos vise na sjajnim prevodima.
Ova zadnja sezona svih serija koje pratim se nekako srozala kvlitetom tako da sam zaista bio u cudu prilikom glasanja, odatle mi i ideja.

Dexter, Big bang, Weeds i It Crowd su odrzali isti rang.
Svi koji su pratili Gray, Desperate, House, 24, Prison Break, Heroes, My name Is Earl, Simpsons ... su skoro ravnodusni i gledaju ih kao vesti u 19:30 iz puke navike u ovoj sezoni.
Ne kazem da su to lose serije, ali sve zavisi od sezone do sezone a ove godine su puno njih zasluzili crveni karton.
dr. House rules

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
U pravu si, za neke serije bi trebalo da napišu odlične završnice, skrpe neki budžet, snime poslednje epizode koje će da se pamte i pozdrave se sa fanovima. Bolje tako nego da razvlače neke gluposti iz sezone u sezonu.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
veoam je glupo glasati za neku drugu seriju jer ce tvoja omiljena sigurno proci. Pa kakvo je to takmicenje ili sta vec...
hahahahah ne vredi, samo habas tastaturu bezveze :)))))
Dexter, Big bang, Weeds i It Crowd su odrzali isti rang.
Slazem se u potpunosti, to su 4 serije u samom vrhu sto se tice kvaliteta. Na zalost, ljude ne mozes puskom naterati da gledaju neke od njih :))))
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Dexter, Big bang, Weeds i It Crowd su odrzali isti rang.

Mislim da Dexter nije odrzao isti rang. Ova sezona je bila sasvim prosjecna, puno losija od 2. a pogotovo 1. i nadam se da ce se 4. ponovo vratiti na prave staze.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Pa ne mogu vjerovati da će amaterska ubitačno dosadna limunada od serije Prison Break proći i u treći krug  >:( scream bejzbol1 grrrr wc1 ruskirulet u_jeeeeeeeeee

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
pa hoće zbog stare slave.... prve dvije sezone :\)
imam osjećaj da neki glasaju automatski ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Zato sto su lost i house favoriti  :P

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
pa hoće zbog stare slave.... prve dvije sezone :\)
imam osjećaj da neki glasaju automatski ;D

A ja sam lijepo zamolio da se glasa i ocjenjuje sadašnje sezone serija u periodu jesen 2008/proljeće 2009. godine. To i jeste bio osnovni cilj ankete, da se izabere najzanimljivija serija, ali trenutne sezone. A po tvom kriteriju smo u anketu trebali staviti i Jericho i Star Trek i Allo Allo...

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Dexter, Big bang, Weeds i It Crowd su odrzali isti rang.

Mislim da Dexter nije odrzao isti rang. Ova sezona je bila sasvim prosjecna, puno losija od 2. a pogotovo 1. i nadam se da ce se 4. ponovo vratiti na prave staze.

U odnosu na druge serije, radnja tece dalje i nije pukla do besmisla.
Ne vezano za to kolko je bolesno navijati za serijskog ubicu koji veoma uspesno vodi dvostruki zivot.
dr. House rules

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Glasao za: 1.Dexter
               2.Supernatural
               3.Prison Break
Mada nebi bilo lose da se Prison zavrsi sa ovom sezonom,sa nekim extra krajem  :\)

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Dexter, Big bang, Weeds i It Crowd su odrzali isti rang.

Mislim da Dexter nije odrzao isti rang. Ova sezona je bila sasvim prosjecna, puno losija od 2. a pogotovo 1. i nadam se da ce se 4. ponovo vratiti na prave staze.

U odnosu na druge serije, radnja tece dalje i nije pukla do besmisla.
Ne vezano za to kolko je bolesno navijati za serijskog ubicu koji veoma uspesno vodi dvostruki zivot.

Pa radnja nije pukla do besmisla, ali nije ostala ni iste kvalitete. 1. sezona je odlicna, jedno remek djelo drama/triler zanra, a sad ova 3. se onako recimo dosta razvodnila. Ako imas mozda 1. sezonu na kompu ili na cd-u, pogledaj malo i vidit ces koliko je to neusporedivo.

Offline tiosav

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Lost, 24, Californication

Po mom misljenju najbolje

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Bas je veliki broj glasaca u ovoj anketi, napravili ste pravi potez kad ste stavili link na anketu u zadnji prevodi, upload i prevodi.
 clapp clapp clapp clapp clapp clapp

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
24,Prison break i Supernatural

Offline TheColossus

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
24, Prison Break i Supernatural :D

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
24,Prison break i Supernatural


Isto...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
24
NCIS
Prison Break
Jednostavno za mene trenutno najbolje serije ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Mada nebi bilo lose da se Prison zavrsi sa ovom sezonom,sa nekim extra krajem  :)
Prison Break se i zavrsava ove sezone.
Potvrdeno je jos prije nekoliko mjeseci da je ova cetvrta sezona zadnja.

A kakav ce kraj biti, ostaje na nama da vidimo...
FOX kaze da ce kraj biti nevjerojatno dobar i fantastičan.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Ohoho, 24 je na cetvrtom mestu, jedan glas iza Prison Break-a.
Mnogo bolji rezultati nego sto sam ja ocekivao.
Ajde udelite jos neki glas seriji 24, pa da budemo treci. :)

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Lost
Dexter
Desperate Housewives

Offline Anarin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
 clapp
svaka cast za topic

naravno na prvom mestu bi trebao da bude House M.D. i kad bih mogao dao bih mu sva 3 glasa
druge sve sam glasao za Heroes i The big bang theory

gledao sam vecinu ovih serija i prison break je bila odlicna (prvu sezonu sam odgledao u 2 dana  ;D) ali su preterali posle, lost mi se nije svideo previse je bio deciji

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
ledao sam vecinu ovih serija i prison break je bila odlicna (prvu sezonu sam odgledao u 2 dana  ;D) ali su preterali posle, lost mi se nije svideo previse je bio deciji

Ahahahahaa  clapp  clapp
Ali "dečiji"  ;D , no comment.  :-X
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
de gustibus non est disputandum

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: